Автор Тема: Започна се...  (Прочетена 198690 пъти)

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1815 -: Aug 16, 2021, 18:26 »
Абе те сигурно работят и по намаляване на населението на Земята (справка Ковид 19, 20, 21...),

Аз така си обяснявам и тая кампания с налагането на педерастлъка и поощряването му, само че е в дългосрочен план. Особено пък оная американска простотия със социалния пол и супурнадесетте му вида (30 и отгоре май бяха..) Кой с когото ще да си ляга, но това нещо буквално струи отвсякъде и се фаворизира.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1816 -: Aug 16, 2021, 19:47 »
Не зная, това с намаляването на населението, как ще стане. Седем милиарда души така няма лесно да изчезнат ей така. Освен, ако наистина не започнат да ни избиват с нещо.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1817 -: Aug 16, 2021, 20:40 »
Не зная, това с намаляването на населението, как ще стане. Седем милиарда души така няма лесно да изчезнат ей така. Освен, ако наистина не започнат да ни избиват с нещо.
Хехе, гледай с какво са пълни месата. Ядеш пържоли и циците растат, накрая и комшията ще ти хареса. Хормони от цялата азбука, по улиците все по-често срещам телосложения на които е трудно да кажеш какъв пол са и нямам предвид само прически и облекло, ами и вторични полови белези. И нямам предвид трансексуалните там комбинации. Мъже с телосложение на лелки и ти обясняват, че не са обратни. От китайците - младежите всичките ми изглеждат меки китки. Те и затова китайките налитат на всички други раси.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1818 -: Aug 16, 2021, 22:25 »
Не зная, това с намаляването на населението, как ще стане. Седем милиарда души така няма лесно да изчезнат ей така. Освен, ако наистина не започнат да ни избиват с нещо.
Хехе, гледай с какво са пълни месата. Ядеш пържоли и циците растат, накрая и комшията ще ти хареса. Хормони от цялата азбука, по улиците все по-често срещам телосложения на които е трудно да кажеш какъв пол са и нямам предвид само прически и облекло, ами и вторични полови белези. И нямам предвид трансексуалните там комбинации. Мъже с телосложение на лелки и ти обясняват, че не са обратни. От китайците - младежите всичките ми изглеждат меки китки. Те и затова китайките налитат на всички други раси.
Щях да ти кажа, че рядко ям месо, но това няма връзка с изказването ти. Да, и на мен са ми правили  впечатление тези, неопределените. Или пък ученици, по-големи от мен и на ръст и на тегло. Но за тези неща си трябва време. Трябва натрупване. Гадовете са показали, че са търпеливи и играят дългосрочно, но... Питам се, как можем да се преборим специално с това и нямам идея. При положение, че чистата храна не се субсидира и е по-скъпа, а доходите на хората намаляват или изобщо секват... Лоша работа
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1819 -: Aug 16, 2021, 23:25 »
Гешев, който скоро след стъпването си в длъжност се изказа, че разделение на властите не трябвало да има, днес е отказал да отиде на исзслушване в НС и част от мотивите му било, че това нарушавало разделението на властите.

Тези нещастници къса памет ли имат или толкова лъжат, че вече не са в състояние да помнят, къде и какво са говорили? С удоволствие бих му шибнал един в носа.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8797
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #1820 -: Aug 17, 2021, 08:50 »
За силно редуциране на населението до към петстотин милиона говорят всички пророци от последните стотина години.

Но, както ще ни каже културиста Киро, познат като Брейка, тая работа с избиването хич не е лесна. Ей виж го Хитлер. Десетина години клал, клал, клал и накрая сметката някъде около петдесетина милиона като вземеш всички жертви, даже тия от терора на Сталин.

Затова си трябват ефективни мерки. А ние имаме ли ги? Имаме. Примерно ядрено оръжие. С него за миг могат да заминат десетки хиляди. Вируси. Наскоро имахме Ебола. Там смъртността беше над петдесет процента от заболелите. Добре, че на вируса не му се нрави климат различен от африканския. Значи, ако короната беше не с половин процент смъртност, а петдесет, за година и нещо, колко щяха да измрат? Сигурно щеше да има 250 милиона.

Не ми се ходи до СЗО да видя, колко са доказаните случаи до сега, ама трябва сигурно да се сложат още толкова, дето са карали леко и не са ходили за PCR или изобщо не е имало как да си го направят.

Света е гъсто населен, пътува се много и всяка зараза може за под един месец да бъде посята по целия свят и това дори може да не е нарочно. Не мисля, че короната умишлено я изпуснаха. Просто видяха шанса си да психясват хората. А и все още не е сигурно, че това е изкуствено създаден вирус, защото уж изкуствените не мутирали и бързо отмирали.

То самия COVID-19 сам по себе си е мутация на вирус познат от десетки години по животните. Мой познат ветеринарен техник е учил за него, а е бил ученик през седемдесетте.

Какво друго казахме? Стерилизация. Възможна ли е? По много начини. Хормоните специално няма да доведат до нея, но стреса може. А той е в изобилие. На много лекарства (и не само ваксини) това е страничен ефект. Тук трябва да подчертаем, че си говорим за едноцифрени промили или по-малко. Но, ако да се вземе такова решение, може просто да се сложи нещо в питейната вода и никой няма да разбере, даже служителите в помпените станции.

Лошото е, че всичко, което си казахме до тук звучи като заговори. А някой трябва да ги направи и осъществи. Не мисля, че засега има такива смелчаги.

Но, ако ние не можем нещо, не значи, че никой не може. Динозавртите са били огромни и силни. Измират почти за миг. И не, не прогнозирам да се блъснем с астероид, а просто давам пример.

Ще стане, каквото трябва да стане и ние нито можем, нито трябва да се борим срещу него. В момента задачата на всеки един от нас е да се развие. В каква посока и как, всеки си взема решението сам. Свободна воля. Могат да вземат всичко на един човек, могат да го поробят, могат да го убият, но не могат да му вземат волята. Свободата е вътрешно чувство и не зависи от външната проява. С вериги да си вързан към греблата на галера и пак можеш да си свободен и пак не могат да те спрат.
« Последна редакция: Aug 17, 2021, 08:53 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1821 -: Aug 17, 2021, 10:50 »
Четох преди ден-два, че се очаквало броя на жените на планетата да намалее близко бъдеще. Преди месец гледах видео, където лекар обясняваше, как протеинът, който "ваксините" карат тялото да произвежда, водел в крайна сметка точно до стерилност.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1822 -: Aug 17, 2021, 15:07 »
Т.е. обратното на онзи чешки филм фантастика "Секс мисия" - там планетата бе пълна с жени и само 3-ма мъже.
Педерастията е най-сигурния начин за редукция. Щом Китайската компартия отмени закона за забрана на повече от 1 дете - значи нещо става, а той действаше от сума години (1980) безотказно и населението растеше.

"In May 2018, it was reported that Chinese authorities were in the process of ending their population control policies.[59] In May 2021, the Chinese government announced it would scrap the two child policy in favour of a three child policy, allowing couples to have three children in order to mitigate the country's falling birth rates."

"Twelve million babies were born in China in 2020, down from 14.65 million in 2019 — the lowest rate in six decades. With a fertility rate at 1.3, one of the lowest in the world, China's population is expected to start declining by the end of this decade. Its working age population already peaked a decade ago."

Колегите индийци също масово си бръснат телата и си скубят веждите.

https://www.bbc.com/news/health-53409521
"The world is ill-prepared for the global crash in children being born which is set to have a "jaw-dropping" impact on societies, say researchers.
Falling fertility rates mean nearly every country could have shrinking populations by the end of the century.
And 23 nations - including Spain and Japan - are expected to see their populations halve by 2100."
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8797
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #1823 -: Aug 17, 2021, 22:45 »
Големи сме дебили между другото. Само Джет в неделя отпразнува 11. Айде, то имаме хора дето са на друго. Ама тия дето сме, сме за еб*не. В тая същата тема беше, ама си продължихме с глупостите. Как да е. До мен ще дойде след година, когато оправят Девуан, ама карай. Тая единадесетка се оказа може би най-бързата. Отне около две години при стандарт от около три.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1824 -: Aug 17, 2021, 23:53 »
Големи сме дебили между другото. Само Джет в неделя отпразнува 11. Айде, то имаме хора дето са на друго. Ама тия дето сме, сме за еб*не. В тая същата тема беше, ама си продължихме с глупостите. Как да е. До мен ще дойде след година, когато оправят Девуан, ама карай. Тая единадесетка се оказа може би най-бързата. Отне около две години при стандарт от около три.
Debian стана и на 26 (на 16-ти), двоен празник.

Най-гот след пуска на 11 е, че размразиха Debian Unstable и ъпдейтите вече потекоха.
« Последна редакция: Aug 18, 2021, 00:01 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1825 -: Aug 18, 2021, 13:25 »
Лесно се управлявал глупав народ, нали? Е, взели са го съвсем на сериозно: https://www.youtube.com/watch?v=Ht8grjdcGbc

Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1826 -: Aug 20, 2021, 21:13 »
Да очакваме ли скоро първият 3D принтиран небостъргач?

https://www.youtube.com/watch?v=kz165f1g8-E
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1827 -: Aug 22, 2021, 19:07 »
Това с 3д принтирането не ми е много ясно- доколкото съм запознат, 3д-принтера използва някаква прахообразна смес, на която не знам състава, и по някакъв начин преобразува нещо на триизмерен чертеж в обект, "принтира" го. С външен вид, отговарящ на външния вид на сканирания обект. Но как ще стане да "принтираш" нещо в оригиналния му вид и устойчивост? С неговите първоначални характеристики- примерно никел-хромова сплав? Това ми звучи като алхимиците, които искали да получат злато.
Извинете ме, ако поста ми звучи нелепо, не съм специалист.
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1828 -: Aug 22, 2021, 20:38 »
при пластмасовите изделия се използва нишка от пластмаса, която главата на принтера (по-скоро е плотер) я нагрява и полага слой по слой.

При къщите се работи с бетонен разтвор:
https://www.youtube.com/watch?v=bj8kZ3llS5E

Зареждаш файла в машината и действаш
« Последна редакция: Aug 22, 2021, 20:50 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #1829 -: Aug 22, 2021, 21:18 »
Благодаря, т.е. доколкото схващам, тази технология всъщност улеснява производството на някои неща. От основни суровини прави производните им (в някои случаи, като отливане на бетон, изработване на пластмасови изделия).
П.П. всъщност клипът показва advanced технология за строеж. Не знам тук доколко е относим термина "принтиране". "Плотера" е строителната техника, управлявана от компютър. Добре изглежда.
« Последна редакция: Aug 22, 2021, 21:27 от Nik123 »
Активен