Автор Тема: Проблем със една игра CALL OF DUTY 2.  (Прочетена 2156 пъти)

extremerrrr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 66
    • Профил
Добър ден ! Имам един проблем . Във момента ползвам Убунту 11.04 и реших да пробвам да дръпна 1-2 игри и да ги подкарам и се получи и се играе перфектно. Едната е Call of duty 2.  Но проблемът е следния :  Когато минавам всички мисии една по една и стигнах до 27-8-ма и като цъкна продължение и после се случи още един път да ми зареди и да натисна продължи мисията , но при второто кликане играта зацепва и не мога нищо да направя освен да дам ALT + F4. При други игри също ми е ставало , това е от линукса , знам. Искам да знам дали има някакъв вариант да оправя това и да продължа със мисиите си , защото първият път тръгва всичко , цъкам си продължи , но при второто зареждане и цъкане на продължи мисията екрана става черен и нищо не тръгва и съм принуден да дам ALT + F4 . Може ли някой да ми каже дали има вариант как да оправя това съв второто кликане . Пробвал съм да излезна и пак да влезна , вкарва ме от края на тази част на мисията , после си цъкам продължи , после още 1 път трябва , но при второто както казах става този бъг и не знам как да се справя с това. За това се обръщам към вас. Ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен.

Поздрави. :)
« Последна редакция: Dec 30, 2012, 14:48 от extremerrrr »
Активен

extremerrrr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 66
    • Профил
Re: Проблем със една игра.
« Отговор #1 -: Dec 22, 2012, 15:35 »
Никой не отговаря , що така ?

Моля, имай търпение. Ако някой може, ще помогне. :)
Припомням и Правилата на форума:

1.КАК ДА ЗАДАВАМЕ ИНТЕЛИГЕНТНО ВЪПРОСИ”. Препоръките в тази статия са със силата на правила.
Цитат
Ако не получите отговор

Ако не получите отговор, не го възприемайте като лично отношение. Може би, просто наистина никой не знае отговора. Липсата на отговор не означава пренебрегване. Повторното пускане на въпроса обаче не е добра идея. Може да бъде счетено за злоупотреба с форума или списъка или за спамване.

bop_bop_mara
« Последна редакция: Dec 22, 2012, 15:47 от bop_bop_mara »
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
проблеми с Oracle Call interface  ( OCCI )
Общ форум
mhydra 1 2247 Последна публикация Mar 09, 2006, 09:29
от mhydra
Call of duty 2
Общ форум
Nik123 8 4827 Последна публикация May 31, 2006, 22:49
от Deathmaster
оператор на компютър за работа в call shop
Търсене
voip 0 3379 Последна публикация May 18, 2006, 12:49
от voip
Julian Assange: A Call to Cryptographic Arms
Живота, вселената и някакви други глупости
dejuren 7 2852 Последна публикация Dec 05, 2012, 19:20
от gat3way