Автор Тема: Програма за запазване на час  (Прочетена 1703 пъти)

H0lyGanGs7eR

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 163
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
Не съм сигурен, че това е правилния раздел, за което предварително се извинявам. Трябва ми програма, която да проверява постоянно кога има свободни, часове в ето този сайт - http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/. Сайта пуска през определено време свободни часове, но не е ясно нито кога, нито по колко. Обикновенно отнема 1-2 седмици докато успееш да се запишеш, но аз се опитвам вече повече от месец. Дали има някаква програма, която автоматично да проверява дали има свободни часове?
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Програма за запазване на час
« Отговор #1 -: Nov 07, 2011, 15:54 »
Къде пише, че има свободни часове (каквото и да означава това)? Някакъв банер ли се появвява или текст?
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

H0lyGanGs7eR

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 163
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
Re: Програма за запазване на час
« Отговор #2 -: Nov 07, 2011, 16:39 »
Влизаш в системата ( горе от My Account ) и ти дава да си запазиш час, избираш си за какво точно ти трябва и отиваш на календара, избираш за кои дати да ти си търсиш час, тук се избират всичките възможни дати, които ти дава и след това ти дава, че няма свободни часове, на мен ми трябва постоянно да проверява дали има, и съответно да ме алармира, за да си въведа името и телефона и да го запазя.
Активен

nov_chovek

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 536
  • Distribution: Ubuntu 8.10 по принуда
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Re: Програма за запазване на час
« Отговор #3 -: Nov 07, 2011, 17:05 »
ще подновяваш работна виза? :)...виж дали няма email нотификейшън някъде. По другите агенции има такива опции. Според мен пиши и на съпорта.
Активен

H0lyGanGs7eR

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 163
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
Re: Програма за запазване на час
« Отговор #4 -: Nov 07, 2011, 18:12 »
Аз сега идвам, студент съм и трябва Yellow Certificate за да работя. Няма смисъл да ме уведомява по пощата. Часовете се харчат за 1-2 минути след като ги обявят. Просто трябва да прекарам дни наред пред компютъра за да си запазя час.
Активен

bot

  • Гост
Re: Програма за запазване на час
« Отговор #5 -: Nov 08, 2011, 11:22 »
 Ползвай пощите. После излез с номера че документите ти трябват спешно за пътуване или друго и процедурата по издаването ще ти се ускори.
Активен