Автор Тема: ICRadius - DBI, DBD  (Прочетена 1463 пъти)

hipo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 31
    • Профил
ICRadius - DBI, DBD
« -: Dec 23, 2002, 01:40 »
Da zapochna otnachalo. Situaciqta e slednata:
inet(lan1)----router(slack8.1)-----lan2
Kakwo iskam da naprawq. Iskam da pusna inet na lan2, kato izpolzwam pppoe. Kakto i da e pppoe go podkarah. Sega weche iskam drugo, da moje wseki da si wliza s sobstwen user i pass. Naprawih do stawa i s obiknowenite nastroiki na ppp, no az iskam drugi raboti, kato - newuzmojnost sa dublirane na sesii, accounting, deaktivirane na akaynt pri prewishawane na zadaden trafik. Web statistica za admin i potrebitel. Towa mi stiga i razbrah che towa moje da stane s Radius i po-tochno reshih da probwam s ICRadius, zashtoto ima neobhodimite wyzmojnosti. I pochnah podred po http://www.icradius.org/ICRADIUS.README.html
Izteglih wsichko i q dokarah do DBI i DBD. Tam polowinata testowe ne minaha, nawsqkyde dawashe greshki i nakraq nishto ne trygna. Sega se chudq kakwo da prawq. Daite idei kyde e problema w tiq DBI i DBD.
Активен

casic

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 3
    • Профил
ICRadius - DBI, DBD
« Отговор #1 -: Dec 31, 2002, 13:56 »
Malko , kasno ti  pisha, moje bi veche si reshil problema. Ot vsichki instalacii i nastrojki koito si napravil   DBI i DBD sa ti naj malkia  problem.   Pravil sam go 10-12 pati , vseki pat gi  svaljam ot razlichni mesta i  vinagi  tragvat.  Moje bi imashe  posledovatelnost, koe ot dvete trebva da se instalira parvo. Veche ne si spomnjam,  no idi na  www.mysql.com  tam imashe  linkove kam  DBI i DBD ,  svali gi  i dejstvaj p readme-to ne bi trjabvalo da imash problemi,  a che njako testove ne minavat ne se  korkaj  ,  pak shte ti varshi rabota za  Radius-a  .
Uspeh
Активен

casic

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 3
    • Профил
ICRadius - DBI, DBD
« Отговор #2 -: Dec 31, 2002, 13:57 »
Mejdu  drugoto   tarsja  hubav   script za  admin na  IC-Radiusa.  Tezi  na  PHP  i standartnite  .cgi  sam gi probval ama misla che trebva da ima neshto po dobro.   Molia pomognete, ne mi se pishe  ot nachalo.  Tarsia neshto s  chasovi zoni,  ogranichenie na chasovete .   Znam che maj vseki  Admin si go pravi za sebe si , ama ako ne vi se svidi  pomognete.
predvaritelno blagodaria .
Активен