Автор Тема: Audio conference  (Прочетена 2197 пъти)

mil_dim

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 43
    • Профил
Audio conference
« -: May 24, 2002, 20:47 »
znachi nuzno mi e userite da si govorat po kopmutrite v mrezata , a vposledstvie i video conferencii. (ednoposochni - ot tsentralen komputar da moze da se poglezda kak bachkat horata  , xexe )
google mi nameri 47100 mestentsa ;-)
ta ako moze nekoj kojto ima opit da mi stesni zonata na tursene na podhodiashti soft i hardwareta. nekoj da ima raboteshta takava sistema?
ima nekolko izisjvania:
1. da si bachka pod conzola , ( na klientite nemam X, i ne iskam da imam , na servera moze i s X no ne e za predpochitane )
2. vruzkata na tsentralnata stantsia moze da e visokoskorostna, do 1,5 Mb/s se prodava tuka na dobra tsena.
obache klientite sa na dial-up - 33-48 kbps , i trebva da se polzva ikonomichno, che da ostava i za programata da bachka ;-)
mersi predvaritelno ;-)
Активен

fire

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 27
    • Профил
    • WWW
Audio conference
« Отговор #1 -: May 27, 2002, 09:48 »
Ами единственото, което аз знам е VIC - Не че е много добро, ама горе-долу става.

Обаче нали разбираш, че не върви на конзола. Но пък с Xfb сигурно ще стане. Без X-a няма да мине, но пък ти наистина можеш да си инсталираш само един чист X - той си включва този сървър за фрейм буфера + един много лесен и удобен (ако го настроиш като хората) графичен менажер - TWM.

За съжаление обаче ти трябва и TCL/TK, но ако не ти харесва можеш да се хванеш и да си пренапишеш само графичният интерфейс на C.
Активен

Посетете http://linux-book.hit.bg/ - Българската Книга за Линукс

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Font conference :)
Хумор
liktion 3 2999 Последна публикация Sep 04, 2008, 21:34
от eniac111
CELF Embedded Linux Conference Europe
Предстоящи събития
zeridon 0 3244 Последна публикация Oct 31, 2008, 10:43
от zeridon
PacSec Applied security Conference
Предстоящи събития
zeridon 0 3600 Последна публикация Oct 31, 2008, 10:49
от zeridon
Linux Conference Australia
Предстоящи събития
muxozavar 0 2102 Последна публикация Nov 22, 2008, 01:08
от muxozavar
7th USENIX Conference on File and Storage Technologies
Предстоящи събития
muxozavar 0 2150 Последна публикация Nov 22, 2008, 02:35
от muxozavar