Автор Тема: За спаменето в темите  (Прочетена 19837 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За спаменето в темите
« Отговор #15 -: Sep 25, 2012, 21:14 »
Много полезни четива, пропуснал съм ги. Не знаех, че има такива разграничения между трол и флеймър. Излиза, че съм много по-близо до второто, отколкото до първото, защото ми е любимо занимание в един известен личен дневник да доказвам всякакви тези.

Светът е толкова шарено място, че може да се докаже всичко и се забавлявам с това, доколко отсрещната страна може да защити позицията си и какви точно аргументи да приложи.

Тук няма как да стане това, защото темите са технически, имат ясен отговор. Но пък съществува 42 и е любимото ми място. Именно закриването на 42 е това, което ще реши проблема на Ласков, Лунар и други сериозни люде, защото дори да не ни изгонят, ние останали без тематика, сами ще си тръгнем.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: За спаменето в темите
« Отговор #16 -: Sep 25, 2012, 21:39 »
Много полезни четива, пропуснал съм ги. Не знаех, че има такива разграничения между трол и флеймър. Излиза, че съм много по-близо до второто, отколкото до първото, защото ми е любимо занимание в един известен личен дневник да доказвам всякакви тези.

Светът е толкова шарено място, че може да се докаже всичко и се забавлявам с това, доколко отсрещната страна може да защити позицията си и какви точно аргументи да приложи.

Тук няма как да стане това, защото темите са технически, имат ясен отговор. Но пък съществува 42 и е любимото ми място. Именно закриването на 42 е това, което ще реши проблема на Ласков, Лунар и други сериозни люде, защото дори да не ни изгонят, ние останали без тематика, сами ще си тръгнем.

аз съм на мнение, че даже и в една техническа тема има място за творчество, така де -- за флейм. най-малкото като накаращ задаващия въпроса да си размърда мозъка и да се помъчи сам да открие отговора. после ще ти бъде благодарен цял живот, че си го научил да лови риба, а не си му я дал наготово.
Активен

the lamer's team honourable member

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За спаменето в темите
« Отговор #17 -: Sep 25, 2012, 21:46 »
Ачо беше обвинен и смъмрен пред строя именно, защото в няколко теми направи последното. Там имаше нещо за прогледнали по Щастливеца, ама ей сега ще дойде някой да ми разяснява, че е велик, а  аз се правя на отворен.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

lunarvalley

  • Гост
Re: За спаменето в темите
« Отговор #18 -: Sep 25, 2012, 22:10 »
Цитат
Лунар и други сериозни люде

аз сериозен? хех..
просто понякога ми писва от всезнанието дет се лее тука
Активен