Автор Тема: За NSA с любов  (Прочетена 6974 пъти)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За NSA с любов
« Отговор #30 -: Aug 29, 2013, 21:56 »
Ми тук струва ми се нещо ни се разминават вижданията. Укриването на данъци е престъпление и тези които го правят съответно трябва да се наказват. Това без значение дали си получаваш заплатата на сметка или не.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: За NSA с любов
« Отговор #31 -: Aug 29, 2013, 23:00 »
А сега като плащаш данъци, виждаш ли някаква полза от тях и можеш ли да им въздействаш да ги харчат по начин по който да има по-голяма полза за обществото!?
Мислиш ли, че като ти ги увеличат още ще има повече за неща полезни на данъкоплатците!?
То виждаш в Щатите данъците на хората за какво се ползват! За неща които са срещу тях.

П.С. И да! По този въпрос не само с теб съм в противоречие :)
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За NSA с любов
« Отговор #32 -: Aug 30, 2013, 00:27 »
За да съществува държавата и за да има ред, трябва отнякъде да се финансира масрафа. Планетата е малка за 6 милиарда души. Ако нямаше държави и закони и всеки реши да вземе нещата в свои ръце, последствията щяха да станат много трагични, много скоро. Това дали данъците ми се харчат целесъобразно и дали няма злоупотреби, не означава че не трябва да плащам данъци. А и определено укриването на данъци по никакъв начин няма да коригира това.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: За NSA с любов
« Отговор #33 -: Aug 30, 2013, 00:34 »
На мен ще ми е много интересно да видя ромите с тез прословути чипове :D Това ще е върха на пирамидата за тях, от това повече няма на къде  >:D
Само си представете как ги викат и им обесняват, че ще им "планират чипУе У кожЪта"...
Активен