Автор Тема: 14.01.2009! Събуди се, от Теб зависи! Ела и защити СЕБЕ си!!!  (Прочетена 27317 пъти)

Mitaka

  • Гост
А като искат да съберат хора, защо го организират в работен ден?
Така ще са само ученици, студенти и пенсионери?

п.с.
Ако някой каже, че причината е в това, че ако е в неработен ден в парламента няма никой, ще му се изсмея... поради простата причина, че в парламента никога няма никой. Или и да има - не им пука. И ще дойдат куките, и ще разхвърлят набързо всички... и до там.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Айде бързо преди да е станало нелегално, ха-ха-ха :)

http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=613290

А тоя Пирински е типичен нео-социалист, да се чете лъжливо копеленце. Заради протестите имало инфлация през 97-ма, ха-ха-ха-ха. Предишното правителство от неговата партия когато излязоха по улиците да го свалят, това стана СЛЕД като инфлацията беше отдавна станала трицифрено число.

Явно са напълнили гащите от страх, но са нагли до последно горките...
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Според книги, които съм чел, хората които откровено и съзнателно лъжат са обречени да завършат живота си в паранои и страхове. Разбира се страховете им ще са, че другите ги лъжат, мамят и манипулират.
Представи си 60 годишен Пирински, който смята че всеки е лъжец и не смее да излезе от вкъщи!
Донякъде тези хора си позволяват да говорят откровени лъжи, защото имат посредници в предаването им - медиите, а хората вече не знаят дали в момента медията манипулира, дали говорещия. Ако няма посредник при разговорите, дали Пирински ще посмее в очите да ми предлага версията в която причина и следствие са си заменили местата?

What goes around, comes around.
Активен

фонокартен телефонен апарат

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Аз имам предложение - да преместим парламента вътре в Централния Софийски Затвор за да са на сигурно, уютно и топло.
Имат и килии за спане, така ще се спестят пари за автомобили, жилища и пр.
Има един единствен проблем няма да се намери съдия, които да ги осъди!
Тия вече взеха да се осират.
А Пирински откак взех да се бръсна повече от веднъж месечно не го отразявам. Имам чуството, че този човек си вярва абсолютно и безусловно.
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Те са цяла фамилия милеещи за родината си хора.

Ето го бащатко му, радетел за отцепване на пиринско от България:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B8_%D0%9F%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8_(%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B8)

Красота :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Това беше изненада за мен!
Красота....
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Много е хубаво, че уважаемият bggrajdanin681 се е събудил! Снощи може би е бил на дикотека в компания на футболни фенове и сега малко му тежи главата, а пък преди това цял ден е чатил и писал по разни форуми ... Ето, разтърква очи ...
Честито Ви Гражданско общество, родено в Интернет! 
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

liktion

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 158
  • Distribution: Mandriva
  • Window Manager: KDE4.2
    • Профил
laskov, що не ми го посмучеш, да не казвам какво и още какво oIo

Хайде беж обратно в дупката...
Активен

luda_glawa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 652
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
laskov, що не ми го посмучеш, да не казвам какво и още какво oIo

Хайде беж обратно в дупката...

Бравос. Предполагам и ти си се събудил? Я ми кажи, защо се получи така бе гъдьо? И защо лумпените (сигурно и ти си от тях) предадоха хората?

P.S. И ... спазвай добрия тон. Нещо против?
Активен

С Уважение:

Luda Glawa ;-)

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Не знам, дали липсата на политически възгледи е равно на негласуване, но негласуването със сигурност е една от големите, неявни и съответно все още доста ползвани игри на политиците. Негласувалите души избират ДПС и разни други продажни маргинали с негласуването си.
Замислете се за това, когато следващият път Слави се изкряска от вълшебната кутия и призове хората да стачкуват и да не гласуват!
  E това не е вярно - ако зачеркнем всичките - няма да ни вземат част от гласовете - трябва да се бориме против СИСТЕМАТА, сега все едно кой УПРАВЛЯВА
 >:D
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
   Някой от протеста да се е разграничил от тия от парламента, дето искат да грабнат власта - не - Тогава няма смисъл да ХОДИМЕ  [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3 [_]3
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Не знам, дали липсата на политически възгледи е равно на негласуване, но негласуването със сигурност е една от големите, неявни и съответно все още доста ползвани игри на политиците. Негласувалите души избират ДПС и разни други продажни маргинали с негласуването си.
Замислете се за това, когато следващият път Слави се изкряска от вълшебната кутия и призове хората да стачкуват и да не гласуват!
  E това не е вярно - ако зачеркнем всичките - няма да ни вземат част от гласовете - трябва да се бориме против СИСТЕМАТА, сега все едно кой УПРАВЛЯВА
 >:D
Край Босфора шум се вдига
клатят цици, гъзове
Етооо бай Азис пристига
върху маса ви зове

Абе, братя българи, вие не разбрахте ли що за племе сме все още. Ето поредния път сами си го вкарахме, а после дуган пак ни виновен, на него му е все едно дали партията му управлява или не, той си има бизнес човека и не му пука. Работата е там че давате прекалено гласност на нещата, според мен. Ама ви ебаха много яко днес, както се бяхте наточили. Сори за грубия език, но не се научихте, и няма да се научите, че така не става и няма да стане нищо... трябва да опре ножа до кокала, но не това е начинът, щото българинът е дявол, а българският политик е 2 дявола и това го видяхте днес. Каква поредна футболна драма, уважаеми зрители... Парите нямат националност.
НЕ МОЖЕ ЕДИН НАРОД, КОЙТО Е БИЛ ПОРОБЕН ОТ ОСМАНЦИ, ДА ПОСРЕЩА НОВАТА ГОДИНА С БУРНА ЧАЛГИЯ В ЦЕНТЪРА НА СТОЛИЦАТА И ПО-ГОЛЕМИТЕ ГРАДОВЕ!!!
Наречете ме расист, но това е положението, в България няма българи!
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Порче, то "макаджията" ти го каза преди време:

senser, нищо не предлагам, нищо не може да се промени в България :)

 ;)
Активен

Без правила няма игра

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Той няма право да се обажда, щото не е пряко отговорен за нещата сполетели ни. Направил си е избора отдавна. Пък те щото там са се управили, още вярват, че републиканци и демократи са едни срещу други ;D
Активен

qdosan

  • Гост
Внимание само за тия дето ходиха на скапания митинг!!!!!! За другите не е препорачително.

И какво направихте бе прошляци ( говоря към стачкуващите и организаторите на този "митинг" ). Да ви ...... майките простаци такива. Не стига, че движението в софия беше преебано от всякаде ами сега задръствате и единственият път. Не им стигат грижите на хората ами и вие дето не знаете за какво излизате там. Ех колко жалко че нямам кола как щях да я засиля по цариградското и да направя хубава кайма, пък после и в затвора да ида поне ще имам утехата че съм взел и вас с мен........Глупаци такива. Гледах аз и самият протест пред народното събрание......абе как един полицай не взе да извади пищова да ви застреля бе......това което правихте си беше абсолютно анти държавно и незаконно. Тия дето мятаха оградите трябваше да си отнесът 100 палки по кривите им тикви да им изтече мозъка, че може така и да поумнеят. Направо с по една P90 да им смеля гърдите на първите няколко реда най-отпред, дейба и страхливците. Ама ченгетата като настапиха напред и бягате, а? Тапаци, ами като сте толкова смели що не седите и не се биете с тях страхливци  такъва.......... НЕ ИМ СТИГАТ ДРУГИТЕ ГРИЖИ НА ХОРАТА АМИ И НИ СКАЧАТЕ НА ГЛАВИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ЗАКЛЕВАМ ВИ ДА ГОРИТЕ В АДА ДАНО.


PS. Съжелявам, че го казвам тук и ако съм обидил някой който няма нищо общо с тези индивиди. Това е обръщение само към тия уж протестиращи дето се наричат уж "граждани". Съжалявам и за грубият език но просто ми изби бушна. Не може да ни преебават така останалите граждани.....просто нямам думи за българската простотия....!!! Още веднъж се извинявам на модераторите в форума.
« Последна редакция: Jan 14, 2009, 17:10 от qdosan »
Активен