Автор Тема: 14.01.2009! Събуди се, от Теб зависи! Ела и защити СЕБЕ си!!!  (Прочетена 27252 пъти)

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Ядосан,
мислиш ли, че "твоите" хора четат тук форума, та да има смисъл от твоите "пожелания" за тях?
« Последна редакция: Jan 14, 2009, 18:40 от BULFON »
Активен

фонокартен телефонен апарат

qdosan

  • Гост
Ами за някой съм сигурен, че го четат. Сега друг е въпроса, че след няколко часовите мъки докато се прибера заради тия .*******.  до толкова бях ядосан, че ако някой от тях ми се беше изпречил пред погледа щях да го убия на място (не се шегувам) и това беше първото място което видях. За което пак се извинявам на Админите и модераторите.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Другарю ядосан милиционер!

Слагай синята лампа и марш да спамиш новинарските сайтове. Другарите няма да ти платят задето спамваш сайтове, посветени на линукс и отворения код.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Абе тоя успя да ме изненада с тъпотиите си.
Я оди си накланяй някъде другаде нещата.
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

liktion

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 158
  • Distribution: Mandriva
  • Window Manager: KDE4.2
    • Профил
Внимание само за тия дето ходиха на скапания митинг!!!!!! За другите не е препорачително.

И какво направихте бе прошляци ( говоря към стачкуващите и организаторите на този "митинг" ). Да ви ...... майките простаци такива....

И за тебе -- можеш да ми посмучеш таковата и най-вече онаковата  :)
Активен

Inferlin

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 33
    • Профил
    • WWW
qdosan -  малко ти плащат. То едва ли можеш да си изкарваш парите по друг начин, но да си платен писач по форумите го смятам, за най - ниското ниво до което може да се стигне. Има естествено и по - ниско ниво, дори от това... да пишеш тези бози, без да ти плащат :)
« Последна редакция: Jan 14, 2009, 20:29 от Inferlin »
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Мдам, ето един от провокаторите, който заслужено си е изял боя:



А тук, в края на това клипче можете да видите един герой-пазител на България, който аргументирано защитава защо заслужава от данъците на българите малка част да отива за неговата заплата:

http://video.v2.bgnes.com/view/1658

Не че мога да оправдая малоумниците, които са провалили протеста, но тия тъпанари, които бият български деца, за да пазят турските и украинските задници в народното събрание, в събота ще протестират защото заплащането има било ниско и условията на работа не били добри. Има някаква много извратена ирония в цялата работа. Все пак, ще им стискам палци - дано хванат келешите, които обраха апартамента на брат ми 2 пъти (!!!) за един месец. Стига да им остане време от арестуването и млатенето на деца, пенсионери и девойки.

Евала :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Ядосан,
мислиш ли, че "твоите" хора четат тук форума, та да има смисъл от твоите "пожелания" за тях?
Не знам дали "неговите" хора четат и пишат тук, но за мен е важно, че аз прочетох неговото мнение и му казвам:
 - Ядосан, поздравявам те и ти стискам ръка, и ако позволяваш, те прегръщам!
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Ядосан,
мислиш ли, че "твоите" хора четат тук форума, та да има смисъл от твоите "пожелания" за тях?
Не знам дали "неговите" хора четат и пишат тук, но за мен е важно, че аз прочетох неговото мнение и му казвам:
 - Ядосан, поздравявам те и ти стискам ръка, и ако позволяваш, те прегръщам!

Цитат на: qdosan
Това е обръщение само към тия уж протестиращи дето се наричат уж "граждани". Съжалявам и за грубият език но просто ми изби бушна. Не може да ни преебават така останалите граждани.....просто нямам думи за българската простотия....!!!

Цитат на: laskov
Защото вътре някъде надълбоко в нас на всеки му харесва това положение.
Не заради самото "положение", а защото "на мен така ми е добре".

laskov, дано е само липса на чувство за хумор от моя страна - надявам се последното ти съобщение да е някаква странна и извратена шега. Надявам се ...
« Последна редакция: Jan 14, 2009, 23:02 от VladSun »
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Що да е шега? Що не счупихте парламента вместо магазините по улицата? Що не продупчихте мерджаните на депутатите вместо автобуси и маршрутки?
Това все едно да си го изкараш на някой друг, щото си ядосан, на някой който не ти е сторил нищо, това е много силно българско.
И сега и аз да питам или да пусна анкета - Кой беше там - Болен, Боян или Борко? Или и тримата? :(
Активен

Mitaka

  • Гост
Ама видяхте ли как хубаво си намериха повод да изгонят хората - имало подаден сигнал за бомба :)
И били задържали 15 годишно момче, което носело.... колосалното количество от три взривни устройства "пиратки". Хахаха. Аз друг коментар нямам, това е - Хахаха!

Подкрепях полицаите, като протестираха..... ама сега ми станаха адски противни.... еничари.
Като искат да протестират - сега е момента. Да оставят хората да покажат народната любов към депутатите и министрите.

Серго се покри в Москва, друг никой не излезе... мишки.

Деца се бият лесно... лесно е 100 полицаи да млатят 10-20 деца по на 16-17 години.

Ако съм вярвал, че някога ще доживея да видя как 16 годшни протестират срещу политиците....
Мамка им нещастна... ние ги храним. От нашите пари обикалят насам-натам... нагли, некадърни говеда. Че и страхливи. Защо не излязат сред хората? Защо? А като дойде време за избори всички пак ще са много загрижени за "обикновените хора". Аз адски се дразня някой тъп мазен гаден дупетат като каже "обикновените хора"... все едно те са богоизбрани.

Майната им. На всички. Идете пак гласувайте за тях.
НИКАКВО гласуване, за НИКОЙ! Представяте ли си - 0% избирателна активност.... аз лично не виждам за кой да гласувам, ако в момента има избори. Защото моят избор се свежда до:

Атака
БатБойко
БСП
ДПС
НДСВ

НИКОЙ не става. Честно, направо нямам идея. И то никаква....
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Парламентът с какво повече е виновен от магазините, че да го чупят? Или пък мерджаните с какво повече заслужават да ги счупят вместо патрулките?

Първият си е просто сграда, като я потрошиш ще я оправят с твоите данъци. Същото важи и за патрулките и мерджаните. Няма никакво значение какво ще строшиш, просто някой тъпан си е направил извратения кеф за сметка на данъкоплатците. Но пък от друга страна какво са няколко патрулки на фона на милиони пари за инфраструктура, заграбени от батко и поредния там новоизлюпен "бизнесмен"-пърдялник?

Цитат
НИКАКВО гласуване, за НИКОЙ! Представяте ли си - 0% избирателна активност....


Не мога да си представя. Пълно е със зомбита дето живеят на политпропаганда в пенсионерския клуб, както и на роми, които гласуват за 20 лева. Както е пълно и с активисти, които ги стоварват с автобусите от някоя чудна съседна държава. Така че като не гласуваш само помагаш на тези дето си ги изброил - те си имат постоянен арсенал идиоти и платен електорат, дето винаги ще гласува за тях.

Всъшност заради това негласуване на политиците им стана изгодно да купуват гласове...щото с не чак толкова много пари почнаха да печелят избори.
« Последна редакция: Jan 15, 2009, 00:01 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Що да е шега? Що не счупихте парламента вместо магазините по улицата? Що не продупчихте мерджаните на депутатите вместо автобуси и маршрутки?
Това все едно да си го изкараш на някой друг, щото си ядосан, на някой който не ти е сторил нищо, това е много силно българско.
И сега и аз да питам или да пусна анкета - Кой беше там - Болен, Боян или Борко? Или и тримата? :(

Защо мен питаш?!?
Същият отговор ще получиш и от поне 98% от прoтестиращите днес.
А останалите 2%, които заеха 98% от ТВ репортажите - виж, тях можеш да питаш, но се съмнявам, че ще получиш смислен отговор.
« Последна редакция: Jan 15, 2009, 00:14 от VladSun »
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Тва ясно. Щото като говорехме преди протеста, че все някой ще яхне тълпата, бяхме обвинени, че пасивността ни подкрепяла боклуците и с това сме част от сметището. Както и да е, цялата страна е в няква истерия, дано не стане някоя беля :( :( Утре ще видим.

gw, щото е представителна сграда, малко пресилено, но нещо като символ. Някакси кефи да чуя по "оправените" западни  медии, че сме си начупули парламeнта ;D Ама това с магазините е тъпо, колкото и да това да са муренски собствености, все пак хората си вадят хляба там.

Както и да е, нека охладим клавиатурите :( Поне до утре и да се надяваме да няма пострадали покрай идиотите.
Активен

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Тва ясно. Щото като говорехме преди протеста, че все някой ще яхне тълпата, бяхме обвинени, че пасивността ни подкрепяла боклуците и с това сме част от сметището.

Не е ли ясно, че ако сме пасивни нищо няма да се промени?!?
Това поне със сигурност е 100% ясно - виж последните няколко години.

Идеята ти: "Да не правим нищо, защото все някой ще се възползва от действията ни" ни обрича на вечна пасивност (макар и това вече да ти го обяснявах). И... много ми прилича на израза "бъларинът все го е страх да не се преебе"
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P