Автор Тема: "omg omg omg  (Прочетена 2066 пъти)

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
"omg omg omg
« -: Jun 02, 2009, 14:19 »
,рече военният от филма Идиокрация" Преди няколко дена прочетох един материал за Хитлер, социализма и евгенетиката, няма да преразказвам, щото е много дълго, но като чете тези новини
http://dnes.dir.bg/2009/06/02/news4546268.html
http://dnes.dir.bg/2009/06/02/news4545827.html
http://dnes.dir.bg/2009/06/02/news4546185.html
изникват само думи като omg wtf Нещо почнах да изземвам функциите на Златко, но нещата са много тревожни! Според евгенетикат през 186? година елита решава да последва идеите на Дарвин и да даде тласък на еволюцията, знаете какво е мислел Дарвин. В резултат от това са появяват по-късно Хитлер->СВ2->Кукуклан и т.н. Та това, което се цели или те са вярвали е че човек трябва да се развива умствено и физически, почнали да се бракосъчетават помежду си 4 семейства, за да създадат свръхчовека... там разни смешници и позьори като Ницше се опитали да оберат лаврите...
но целта е било да се заличат черните, ЗАЩОТО хора като Хитлер не са схванали идеята на Дарвин и братовчед му и са решили, че това включва само расовото прочистване... ОГРОМНА ГРЕШКА с катастрофлани последствия. Това е още един пример, че всяка добра идея, ако се подхване от неподготвени и умствено недоразвити индивиди се превръща в нещо много лошо... интернет, комунизма, социализма и т.н.
Та с 2 думи, накрая, уж циганите са ни виновни за всичко в тая държава, а как става че елита линк1 става за смях, децата на този елит линк2 и другите деца, които не учат линк3 стават най-големите изроди на обществото? Нали те са носители на по-добрия ген?!?
Активен

lunarvalleys

  • Гост
Re: "omg omg omg
« Отговор #1 -: Jun 02, 2009, 15:37 »
наблегни на биологията в училище малко повечко  :)
като учите генетиката в 10 клас не подхождай към нея с презумцията, че тя е само петли и кокошки
 :)
Активен

shoshon

  • Гост
Re: "omg omg omg
« Отговор #2 -: Jun 02, 2009, 16:31 »
Нямам работа, че реших да драсна малко лаишки и преповтаряни слова.

"Бисери от матурата: Алеко е комунист и модернист"
Ами че то навсякаде си е така. Глобален проблем. Хората си живеят добре, за това затъпяват. Защо да си умен, защо да ти пука дали някой те работи, защо да ти дреме като цяло. Аз съм студент, нямам работа и не мога да се похваля като кои знае колко прилежен, като изключим редките изблици на някаква целеустрменост. Родителите ми не са богати, не мога да кажа, че дори за провинцията живеят богато. Въпреки това имам лаптоп, плащам интернет, уча в добър университет - каква грижа имам. Звучи цинично нали.

"Агенция назова 17-те български евродепутати" Какво от тази новина - и ние си ги знаем. Манипулация?!? На тея които се интересуват от политика не им пука, а останалите съм сигурен,че дори не са я прочели. Въпреки това 30-40 такива публикации биха свършили работа. Ама и ние сме си овце, дори и аз. Няма какво да се коментира.

"Митинг на ”Атака” опорочи деня на Ботев" Тук също трябва да замълчим. @ANTIADMIN не съм сигурен, че всичко което виждаме и чуваме в БГ политиката е реално. Не говоря за големите "конспирации". И "Атака" и всяка друга партия има своите методи за манипулиране на тълпата. Струва си да се замислим над това... 

Аз напоследък усещам някаква премиреност, леност, когато ме питат какво ще работя. Ще си позволя леко стереотипизиране: Има ли примерно измежду вас мечтатели? Некви лапета дето искат да направят нещо голямо и да се откроят от тълапта? Е, предполагам, че "ентусиастите" в форума ще кажат "да", "админо-програмистката гилдия" може би ще са раздвоени, докато останалите ( има ли такива :) ) са твърдо "това са глупсоти". Еми може и да са глупости, нот огава да не се оплакваме...
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: "omg omg omg
« Отговор #3 -: Jun 03, 2009, 08:46 »
Виж сега, пор4е2, има още много хляб да изядеш, но добре е, че си почнал да го правиш, т.е. добре е че си задаваш въпроси и търсиш отговорите на тях. Няма да е лесно, но ако достатъчно упорстваш и запазиш здрав разум, можеш
да си отговориш на повечето. Но внимавай с параноята и подобните и явления.
Поздрави от мен и лек ден!  :)
Активен

Без правила няма игра

neosofti

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 123
  • Distribution: Убунту 10.04 - 64 бита
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Re: "omg omg omg
« Отговор #4 -: Jun 03, 2009, 09:47 »
Еволюцията и развитието на един вид се постига чрез кръстосване на различни популации, т.е. бели, черни , жълти, червени т.н.. Така се осигурява генетично разнообразие и се подтикват естествените мутации, което от своя страна е самата еволюция. В крайна сметка всичко което написах може да се намери във всяка специализирана литература. Какво има в българските учебници по биология и т.н. не мога да твърдя, но мога само да предполагам, като се има напредвид образователният ценз на сегашното младо поколение - лично наблюдение. Един прятел ми беше казал, че в учебниците по история пишело, че не сме били поробени 500 години от турската паплач и не са ни клали като кокошки. Сега чета за някакъв проект, че българският език няма да е задължителен. Ммммда. Сега става ясно, защо не съм гласувал от падането на комунизма до сега. Пън до пън в парламента, но това е друга тема. Малко се отплеснах.

v_badev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1355
    • Профил
Re: "omg omg omg
« Отговор #5 -: Jun 03, 2009, 15:58 »
Нещо почнах да изземвам функциите на Златко
След това изречение трябваше да се сетиш че е време да спреш ;)
Активен