Автор Тема: Зарязан, заразен и уморен  (Прочетена 2869 пъти)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Зарязан, заразен и уморен
« Отговор #15 -: Feb 15, 2013, 01:49 »
Цитат
Много назад гледаш. Гледай преди 20 години как ни продадоха кока-кола и дънки, за да можем ние със собствените си ръце да унищожим промишленост, селско стопанство, безплатни образование и здравеопазване и няколко реактора на АЕЦ...

Кои, американците ли са ни виновни? Планът Ран-Ът или какво беше там? Те са виновни и за разсипването на свръх-ефективната индустрия и за убийството на Дядо Мраз от Дядо Коледа и за развалянето на пиянския празник с тези тъпотии със свети Валентин. Имам предвид, днес (вчера) си беше ден да се напукаш с ракия и да пребиеш жената, не за някви такива педалски глупости.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

danaildr

  • Гост
Re: Зарязан, заразен и уморен
« Отговор #16 -: Feb 15, 2013, 02:03 »
14 февруари е Успение на Св. Кирил Славянобългарски. По-голям и по-свят е от всички светци и празници дето споменахте. Трифон и католическия валентин имат един първообраз и той е Дионис. Обаче днес (14.02.2013) е свят ден посветен на свят Човек.
Активен

shoshon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 497
    • Профил
Re: Зарязан, заразен и уморен
« Отговор #17 -: Feb 15, 2013, 10:16 »
Цитат
Много назад гледаш. Гледай преди 20 години как ни продадоха кока-кола и дънки, за да можем ние със собствените си ръце да унищожим промишленост, селско стопанство, безплатни образование и здравеопазване и няколко реактора на АЕЦ...

Кои, американците ли са ни виновни? Планът Ран-Ът или какво беше там? Те са виновни и за разсипването на свръх-ефективната индустрия и за убийството на Дядо Мраз от Дядо Коледа и за развалянето на пиянския празник с тези тъпотии със свети Валентин. Имам предвид, днес (вчера) си беше ден да се напукаш с ракия и да пребиеш жената, не за някви такива педалски глупости.

Гейт, не им се връзвай :)

Все едно четеш коментари в data.bg или news.bg

Статия: "Баба Пена се разболя"
Коментар1; "Бойко е виновен!"
Коментар2: "Ционистите са виновни!"
...

А това с плана Ран-Ът, всеки момент очаквам някой да ми даде линк към някъв руски филм с идеята да се "образовам".


Затова по-горе пуснах пост намекващ за цялата дисинформация и Haox, който се леят в Интернет... И после същите тея хора ми обясняват колко ми е бил промит мозъка...

А за темата с турците мога да кажа само едно. Мойте скромни наблюдения казват:
1) У Турция ходим на почивка на евтиниика лятото, без да ни пука, че сме били роби
2) Обаче на американците се сърдим за дето отстоявали някакви техни си политически интереси и видиш ли те били виновни, че ние сме червей (както пишещите ни описват)

Еби си и логиката...
« Последна редакция: Feb 15, 2013, 11:11 от shoshon »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Зарязан, заразен и уморен
« Отговор #18 -: Feb 15, 2013, 11:30 »
Интересно как от свети Трифон стигнахме до плана Ран-Ът дето не е никакъв план, а прогноза с препоръка  :D
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Xezes

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Зарязан, заразен и уморен
« Отговор #19 -: Feb 15, 2013, 18:49 »
Ами почитат св. Трифон... поредната заемка от п христианството, при това тръгнала от Рим.
Както и се почита коледа, няма да се учудя и великден да почнат да празнуват.
Учудих се и колко българи бяха оспамили де що има сайтове да раждането на оная джул - джизъса... странно. Честитят нещо на човек, който не ги е познавал, не дава и пет пари за тях, и никога няма да разбере за съществуването им. Ама са оригинални. Пишат сякаш са вярващи.

Ако си алкохолик и пиеш - не ти трябва ден на кръчмарите, за да го покажеш.
Та, всеки да празнува каквото иска. Но аз съм на мнение, че ако съм алкохолик - няма да чакам да дойде денят на кръчмарите, за да се напия на публични места, да боцкам трушия, да наточа зелева чорба и т.н.

Та, честит Свети Валентин!
...

Да сравняваш Коледа, Великден и св. Трифон с хелохуйн, 4-ти юли и ден на влюбените, ден на педалите и ден на незнам си кви... не знам къде е логиката :)
Плаша се вече колко про-американски настроен народ има... сигурно щото нас не са ни освобождавали хамериканците...

Митак, не си прав! :D
Активен