Автор Тема: Кой ще вземе купата?  (Прочетена 767 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Кой ще вземе купата?
« -: Mar 08, 2013, 15:54 »
По извънредно желание на нашата чаровна админка, пускаме тема по въпроса, кой ще е шампион тая година. Има много за обсъждане, кой каквото желае.

Например, лудогорци ще запазят ли титлата?

Или кой ще е пръв в Испания? То ще е цяло чудо дори с този слаб треньор да изпуснат 11 точки преднина, ама кой ти знае?

Може и съра ще се справи ли тази година?

В тая връзка може и нещо минало скоро, например един пречупил се пенсионерски клуб, почти успял да скрие топката на балерини, ама в крайна сметка преклонил глава.

И естествено сблъсъка на титаните — Барса срещу великолепният тази година Милан.

Кой е вашият фаворит по различните зелени терени тази година?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Кой ще вземе купата?
« Отговор #1 -: Mar 08, 2013, 16:15 »
Аз харесвам испанския футбол. Ама не защото чак толкова много му разбирам, просто имам афинитет към страната.

За ШЛ:
По принцип предпочитам Барса, но нещо много почнаха да им хващат цаката. Ще се надявам да обърнат Милан, би било голям епос. Но понеже вероятността не е чак толкова голяма, за момента залагам на Жозе-то и на приятната изненада с резервния вратар на Реал.

За Купата на Краля:
Който не е разбрал, насрочиха финала за 17 май. Мисля, че ще предпочета Атлетико.

Между другото, след като гледахме няколко мача от африканската Купа на нациите, имам коренно различна представа за понятията „битка“ и „нарушение“. :D

PS. Само модераторка съм (и то не особено активна напоследък). Админите са друга работа. :)
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Кой ще вземе купата?
« Отговор #2 -: Mar 13, 2013, 10:38 »
След като в последно време се излагаха доста и много нагорчиха феновете си преди два дни като паднаха за втори път от дебелите балерини, Барселона снощи изригна и показа своя стил. Смачка с четири безответни (е добре да зачислим на противника една греда) гола страхотният Милан, който беше смачкан и свит.  Два велики отбора, които не заслужават да отпаднат на тази фаза, но единият трябваше да остане. С тази игра, ако продължи, никой не може да спре Барса. Можело значи да се възкреси извънземният им стил. И разбира се един уникален Меси, разписал се само два пъти, но пък достатъчно ;)
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Кой ще вземе купата?
« Отговор #3 -: Mar 13, 2013, 13:57 »
Биваха момчетата, биваха..  :D

Вчера разбрах, че всъщност те от 21 януари тренират без Виланова, който е в САЩ на лечение, може би донякъде затова нещата им тръгнаха надолу. Но пък снощи определено успяхме да видим как комбинацията от талант, дух, дисциплина и вярна публика е непобедима. Дано оттук нататък да е все така, играта го заслужава.
Активен