Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 14797 пъти)

spec1a

• Напреднали
  • Публикации: 1623
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #390 -: May 27, 2021, 09:00 »
[
Да съм написал някога нещо положително за фереджетата ?
Точно за това иде реч - опитвам се да ти обясня, че Алина е фердже.

Aйде пак ...

Всъщност,фередже ли е ?
Сам си противоречиш.
Малко по-надолу си написал:
Цитат
In 2002, Kabaeva practiced Islam.[6] In 2003, she expressed a wish to be baptized into Christianity.
Кое е вярно ?

Просто на фона на еврейката Моника Люински, важи като жена.

Така и не пожела да коментираш,вярно ли е ,че Хамериканските
политици шмъркат,пиянстват и ходят по курви.
   Не ти стиска ли,що ли ?
Активен

remotexx

• Напреднали
  • Публикации: 1218
    • Профил
« Отговор #391 -: May 27, 2021, 17:46 »
а бе няма значение к'ви - важното е да стават (още) и да не сме станали вече като дедо ви Слафчо (то на тия годинин... вече сме на к'вот дадът)

и да внимавате като им ходите на гости

Активен

go_fire

• Global Moderator
  • Напреднали
  • Публикации: 6425
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
« Отговор #392 -: May 27, 2021, 17:58 »
Не се заинтересувах особено от темата, ама някъде видях по-скоро като заглавие, че Лукашенко арестувал някакъв (явно опозиционен) журналист. В светлината на това, че преди месец позволи на полицията да стреля на месо със специален закон, явно яко се закучват нещата в Беларус.

Ама съм сто процента убеден, че нашенските почитатели на разните азиатски диктатори тип Путин-Ердоган–Лукашенко са ръкопляскали на тоя арест.

Едва сега разбирам, че не е било просто на летището, ами специално е върнал самолета. И то го разбирам от мемето ти, нямам намерение да си губя времето да чета новини за Беларус.

=*=

Дядо Славун не е точно дядо, макар бая да го е закъсал със здравето. А почва да се шуми, че изхода няма да е много приятен и не много далеч във времето. Дано са злословия. Желая му дълъг и щастлив живот. Не ми е сторил нищо. Същото желая и на раз-Бойко, нищо, че към него имам и чисто лична неприязън.

Но въпроса беше, че за курвите на Слави много се е писало през годините, но почти всичко е било спекулация. Славун умее добре да пази личния си живот. Едно за него е почти сигурно. Почти всички са били много висока класа. Така, че точно по тази линия можем само да му завиждаме.

Последното го казвам като мъж, а не точно като себе си. Аз съм задомен отдавна, имам спокойно семейство и определено нямам желание за разгулен живот. Който има добро семейство (или по-скоро е имал късмета да му се падне добра жена) може да ме разбере. Дори така трудно бих устоял на изкушения, но се моля да не ми се налага.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

• Напреднали
  • Публикации: 1218
    • Профил
« Отговор #393 -: May 27, 2021, 22:22 »
https://www.sacbee.com/news/local/article251564398.html

А колко (по-)просто беше всичко навремето - изгориш дневника/ците и толкова