Автор Тема: Започна се...  (Прочетена 190827 пъти)

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #30 -: Mar 17, 2020, 01:02 »
За крилото на самолета ли?
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8770
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #31 -: Mar 17, 2020, 01:17 »
За крилото на самолета ли?

Аха :)
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #32 -: Mar 17, 2020, 02:35 »
За крилото на самолета ли?

Аха :)
И какво? Няма да го разкажеш...  8)
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3194
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #33 -: Mar 17, 2020, 06:47 »
https://fun.dir.bg/vic_open.php?id=2534

То по интересно ще стане, като поизпапкаме накупеното, а боклукчийте спрат да минават, щото са под карантина и да се само изолирали... Тогава вече става страшно..

Това по горе е за самолета, а сега за тоалетната хартия, препоръчвам тази
https://strangera.com/2008/08/11/the-best-toilet-paper/

Инак от обикновената ще имаме... Бая време
https://vic.bg/%D0%B2%D0%B8%D1%86%D0%BE%D0%B2%D0%B5/2030-%D0%B3-%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%80%D1%83%D0%BB%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D0%B2-%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-2020%D0%B3


А за т'ва последното, МНЗ предупреждава, че не е за хора със слаби сърца... Туй се като купуваме весни,^W така де хартия трябва да знаем и за какво ще я ползваме  :P
https://ritnikotkata.com/vicove/3272
« Последна редакция: Mar 17, 2020, 07:00 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8770
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #34 -: Mar 17, 2020, 09:07 »
https://fun.dir.bg/vic_open.php?id=2534

Няма да съм българин, ако не кажа – знам го по друг начин. Но винаги смисъла е същия.

Благодаря, че ме отмени в разказването!
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8770
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #36 -: Mar 17, 2020, 12:50 »
Между другото, така и забравих да напиша как свършваше заговора с петото поколение и вируса. Китай, Япония и още някой в района (не помня Ю. Корея, Тайван, кой беше), изключили мрежите и веднага оздравели. Поредната корелация.

Но все пак, колкото и да са прости, а обясненията наивни, все пак може да бъде открита връзка. Установено е, че този вирус силно удря цялата имунна система. Затова го сравняват със СПИН. А блядките дори твърдят, че много подобен на молекулно равнище. Поради всеобщата атака на имунната система е и толкова смъртоносен за хора с единия крак в гроба. Там почти няма пропуск. В същото време е като лека настинка за деца, спортисти и изобщо здрави хора.

Ами наистина може да се открие връзка. Ние още лятото (Джет най-активно даваше връзки), обсъждахме въпроса, че петото поколение действа доста деструктивно на здравето с тези високочестотни, насочени радио-лъчения.

Като събереш две и две, какво става? Имаш нещо, което действа зле на здравето и вирус, който се възползва от слаб имунитет. Ами много ясно, че ще протече по-тежко, отколкото, ако нямаше другия фактор.

Така за пореден път се доказва, че има частица истина и в най-налудната теория, най-опашатата лъжа и най-нелогичните неща.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #37 -: Mar 17, 2020, 14:52 »
Ха този виц не бях го чувал, обаче някой много яко се е ебавал с него. ::)

Тези дни се занимавах да лепя една десктоп лампа. Лампата е много красива и не ми се изхвърля. Отгоре има един пласмасов капак/рефлектор, много твърд предполагам, че е от поликарбонат. 
Обаче бутнах лампата на земята и рефлектора се пукна.

Тръгна една пукнатина от единя край и напира да счупи цялата пласмаса. Та се чудих как да я лепя и да спра пукнатината.
И това което ми дойде на акъла е да пробия една миниатюрна дупчица 2мм в самият връх на пукнатината или малко преди него на пътя и. Така ще се премахнат напреженията и пукантината като стигне дупката няма да може повече да се развива и ще спре дотам. Пък след това вече може да се лепи.

Не я направих така с дупката...че малко грозничко щеше да стане....просто я залепих.
« Последна редакция: Mar 17, 2020, 17:47 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #38 -: Mar 17, 2020, 17:11 »
Сигурно нямаше да се сетя да пробия дупка и така да елиминирам напрежението.

И аз ги четох тези неща за петото поколение. И изобщо няма да се учудя.
Четох преди време книга за забравените и заличени изобретения и там пишеше за някакъв американец, който открил зависимост между микроорганизмите и радиочестотите.  И съумял да направи така, че да елиминира в определен радиус около излъчвател определен вид болестотворен микроб. Продължил с проучванията и открил честоти за още няколко. Скоро след публична демонстрация, това било прекратено. Не помня, какво се случваше с него. Ако има нещо такова, а аз вярвам, че има, защото всяко нещо си има резонансна честота, нищо чудно да са открили точно честотата, с която да сриват имунната ни система. А А1 вече ще започне с петото поколение. Дали са им честоти и разрешения там. Каквото трябва.

Понеделника ми се обади някакъв от А1 и ме уговаря да премина към тях. Аз съм към Bob, които вече ги няма, обаче тарифния ми план си върви и с него и услугата. И бях на най-евтиния, при който няма месечна такса, а си плащам само разговорите. Онзи ми предложи за 3,90 лв. някакви безплатни минути и някакъв трафик. Сега петък пак ще ми звъни, да ме пита, какво съм решил и може да се пробвам да го питам и за 5G. Ще се направя на въодушевен.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8770
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #39 -: Mar 17, 2020, 18:33 »
Теоретиците на заговорите са открили някаква световна карта, според, която у нас имат само БТК и само до някаква ракова болница в „Люлин“ (може и „Младост“ да е било). В Англия например е покрит почти целия Лондон, но из страната май почти нямаше или изобщо нямаше.

Между другото, случайно разбрах, че проф. Живко Желев е стигнал до моето заключение от предния коментар преди няколко дни. Явно паралелно ни се движела мисълта. Но той по принцип се занимава с пето поколение и е стигнал по-бързо. На мен ми хрумна днес, когато се присетих за теорията (абсурда), че въпросния вирус, не е вирус, а излъчване от телефоните „които държим срещу лицето си“.

Онзи доктор му знаех и името. Имам машинка правена по чертежите му. Има и т.нар. zap-ери, които масово се предлагат по негова идея. Но точно те нищо не действат. Те са широкообхватни и уж за цялостно здраве, ама не стават.

Цялата работа е много проста и както я обясняваш. Нещото излъчва електромагнитни вълни на честотата на трептене на вирусите. Така ги убива ефективно.

Една негова племеница (пак докторка) в клинични условия е открила цял списък с такива и ги е публикувала в книга. Руснаците пък са добавили още няколко хиляди в техни таблици.

Същия доктор по същия начин е трепал и рака (но него с лампа, електромагнитните вълни са слаби за него). Тая лампа не си я купих. Дано не ми потрябва. Там бацилите са три и поне един винаги е наличен във всеки от нас.

Диагнозата става пак със същия уред, който мери резонанси в тялото. Интересно е, че е изобретил и микроскоп на тази основа, с който е разглеждал живи микроорганизми. Нормалните микроскопи могат само мъртви и то до не знам каква си големина, не по-малки.

Какво му се е случило? Същото, каквото с всеки гении, който не е живял във времето си. Убит е. С този се е случило в мексиканска болница. Архивите му са реквизирани. А всичко останало е заличено от „случайни“ пожари. Налична е само книгата му и тази на племеницата му. Не помня дали и тя е убита, ама сигурно. По книгата на племеницата възстановяват част от устройствата, защото са доволно прости. Всеки с елементарни знания по електроника може да го направи. Но не съм чул някой да е успял да възстанови най-ценното, микроскопа.

Защо е било допуснато работата на доктора да се покрие? Ами защото не му е времето. Ако човечеството има много прост начин да се отърве от всички болести чак до рака, то никога няма научи уроците си от тези болести. Всяка болест, дори настинката учи човек на нещо. Ако не се учи, ще стане безотговорен. То и сега човечеството е безотговорно, какво остава, ако не получава наказания. Пък и простите природни закони показват, че ако се отървем безнаказано от болестите, ще си навлечем много по-голямо наказание, което да ни възпре по много по-лош начин.

А тези закони наистина са природни. Навсякъде около нас са, само дето малко от нас наистина наблюдават природата и се учат от нея.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

stealth01

  • Гост
Re: Започна се...
« Отговор #40 -: Mar 17, 2020, 19:37 »
... А А1 вече ще започне с петото поколение. Дали са им честоти и разрешения там. Каквото трябва...
Докато няма крайни устройства, които да изплозват 5G, няма смисъл операторите да затварят днес пари в оборудване, което утре ще е по-евтино. Използваемо 5G ще има след 2-3 години, евентуално малко по-масово след 5. В момента всичко е PR, колкото да се завърти безплатна реклама под формата на „новини“.
Спомнете си колко време му трябваше на 3G да се случи. Дългото лутане с 4G-то - WiMAX, който се оказа, че дойде твърде рано, нямаше търсене, и така и не излезе от нишата си; и LTE-то, което се наложи в последствие, но минаха колко? 10 години?
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #41 -: Mar 17, 2020, 20:41 »
Гого, дай малко повече инфо за книгата и племеницата на въпросния доктор. Техническа информация за всичко това, така и не съм търсил. А и книгата не зная вече къде е, та и името му няма как да намеря в момента.

... А А1 вече ще започне с петото поколение. Дали са им честоти и разрешения там. Каквото трябва...
Докато няма крайни устройства, които да изплозват 5G, няма смисъл операторите да затварят днес пари в оборудване, което утре ще е по-евтино. Използваемо 5G ще има след 2-3 години, евентуално малко по-масово след 5. В момента всичко е PR, колкото да се завърти безплатна реклама под формата на „новини“.
Спомнете си колко време му трябваше на 3G да се случи. Дългото лутане с 4G-то - WiMAX, който се оказа, че дойде твърде рано, нямаше търсене, и така и не излезе от нишата си; и LTE-то, което се наложи в последствие, но минаха колко? 10 години?
Това звучи доста смислено, обаче, ако ще си правят експерименти в някоя централна част на София, това означава наистина да не стъпя повече там.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8770
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #42 -: Mar 17, 2020, 21:09 »
Ами не мога. Разказах ти спомени от преди десет години. Компютъра, на който имах информация по това, не работи. Предполагам едно търсене по zapper health би намерило въпросните (неработещи) машинки, а от там името на доктора. Имаш ли името му, залято (беше, ама не вярвам да е изчезнало) с информация и лесно ще стигнеш и до книгата на мацката. Само, че там обясненията са леко медицински, та не са много лесни за схващане. Има руски превод, ама това в случая не помага особено.

---
доп.

Специално за рака, това далеч не е единствения начин за лекуването му. Има десетки. Може би най-достъпния е с конски дози витамин Ц. Ама наистина конски. По няколко блистера на ден.
« Последна редакция: Mar 17, 2020, 21:11 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8770
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #43 -: Mar 17, 2020, 21:18 »
Сега се сещам, че за другата джаджа (онази която сканира и излъчва в тесни честоти) имаше евтини китайщини за включване в звуковата платка на компютъра. Но те (отново) не работят. Работата е там, че резонансната честота на повечето болествотворни микроби, вируси, бактерии,  микро-гъбички и др. бацили (има други?) е или под 20 Хц, или над 2000, сиреч честотите, на които няма звукова платка, която да работи.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #44 -: Mar 17, 2020, 21:37 »
Хм! Доколкото си спомням, ставаше дума за електромагнитни вълни. Благодаря, ще поровя
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.