Автор Тема: Въпрос за постовете за разни конференции  (Прочетена 3275 пъти)

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
Мога ли да запитам за чий се пускат теми във форума за разни конференции. Сякаш целия форум е ръгнал да ходи по чужбина и да изнася лекции на престижни форуми.
П.П. Ако се чуства недостатък на активност във форума не е това начина...
Активен

0x2B|~0x2B

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
romeo_ninov мен ако питаш по-добре да има. Някой пък може да иска да го посети.
Мене ме дразнят обявите за работа публикувани от незнайни личности на английски.
Какъв им е проблема да ги напишат на БГ с изискване за владеене на език. Вече почна да става много банално това и не само за работа свързана с ИТ ами и много други дейности, перат хората на английски и не ги бърка.

п.с. Нищо против английския нямам ама все пак работодателите са български и си търсят българи за персонал.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
...
п.с. Нищо против английския нямам ама все пак работодателите са български и си търсят българи за персонал.
Не мисля че някой въобще чете постовете за конференции, освен може би от скука. Между другото те също обикновено са на англисйки. Нали това е български форум, постващия да си напъне някои части и да ги преведе. Тогава ще имаме очи да искаме и HR агенциите да пишат на български
Активен

0x2B|~0x2B

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Аз ги чета и се ядосвам, че не могада отида  :(   :D
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg

dvasilev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 200
  • Distribution: Kubuntu, Debian
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Още един глас ЗА постовете. Дори и да не може да отидеш, ако някоя конференция ти е привлякла интереса, винаги има какво да се научи от съпътсващите материали.
Активен

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Romeo

добре, че пусна темата. Сега и аз разбрах, че има смисъл - да се ядоват хората които им се ходи там  >:D  [_]3
Активен

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
Romeo

добре, че пусна темата. Сега и аз разбрах, че има смисъл - да се ядоват хората които им се ходи там  >:D  [_]3
Мда, и вместо да се пускат сто теми с анонсите може просто да се създаде една тема и в нея да се обединяват в пакет (един пост) всички анонси за обозрим интервал. Иначе гледаш сто теми..
И отново въпроса за българския език. И ми е интересно защо човека, който ги пуска си мълчи...
Quo vadis homine
Активен

0x2B|~0x2B

ghoof

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 44
  • ghoof reborned
    • Профил
Мухозавър ги пише по молба на Мирчо. Мен не ме дразнят, макар хубаво да би било да са на нашия си език. Друго ми е интересно от дълго време. Защо ги пуска във форума? В портала има календар, който на всичкото отгоре си има специално място на главната страница. Най-логично е да са там, така от една страна всеки, които проявява интерес (а вярвам сме много)ще си ги намира веднага, от друга страна форумните умници няма да имат, за какво да мрънкат, че местенцето им се пълни с инфо, което не е за там (форума).