Автор Тема: Разни из темата "Debian turned 18 !"  (Прочетена 1429 пъти)

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
\\ offtopic

Абе няма ли кой най-накрая да бан'не тоз роко/амд.... Много често следя форума и този само идиотщини пише. Освен това в много от темите обижда някой!!
Явно се ч*** с модераторите щом е още тук (с извинение).
След като следиш, сигурно забелязваш и периодите, в които той привидно отсъства, а всъщност е баннат. И предполагам знаеш, че затова и сега ползва нов акаунт - защото старият му е неизползваем. И предполагам осъзнаваш, че такова нещо като бан веднъж завинаги няма как да стане.

Специално в тази тема AMD е несправидливо нападан!
Всеки има право да пише това, което мили. Това, че повечето във форума са дебиан маниаци не им дава основание да баннат човека!
Никой никога не е бил банван заради предпочитанията си. Ничия свобода на словото не е нарушавана. Но има разлика между свобода на словото и бълване на помия по чужда адрес. Последното също не е забранено за потребителите, просто правилата изискват да не става в темите във форума. За личните неща, включително плюенето си има лични съобщения.

Иначе с тази тема доста хора ще успеят да се класират за "административни мерки". Но надали някой ще се класира за място в модераторско легло ;)
« Последна редакция: Aug 17, 2011, 13:14 от bop_bop_mara »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #1 -: Aug 17, 2011, 13:00 »
\\ offtopic
Явно се чука с модераторите щом е още тук (с извинение).

Абе съмнявам се някой от модератори да му пусне :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #2 -: Aug 17, 2011, 13:34 »
\\ offtopic

Абе няма ли кой най-накрая да бан'не тоз роко/амд.... Много често следя форума и този само идиотщини пише. Освен това в много от темите обижда някой!!
Явно се ч*** с модераторите щом е още тук (с извинение).
След като следиш, сигурно забелязваш и периодите, в които той привидно отсъства, а всъщност е баннат. И предполагам знаеш, че затова и сега ползва нов акаунт - защото старият му е неизползваем. И предполагам осъзнаваш, че такова нещо като бан веднъж завинаги няма как да стане.

Специално в тази тема AMD е несправидливо нападан!
Всеки има право да пише това, което мили. Това, че повечето във форума са дебиан маниаци не им дава основание да баннат човека!
Никой никога не е бил банван заради предпочитанията си. Ничия свобода на словото не е нарушавана. Но има разлика между свобода на словото и бълване на помия по чужда адрес. Последното също не е забранено за потребителите, просто правилата изискват да не става в темите във форума. За личните неща, включително плюенето си има лични съобщения.

Иначе с тази тема доста хора ще успеят да се класират за "административни мерки". Но надали някой ще се класира за място в модераторско легло ;)

Акаунта не е мой. Не беше мой да се уточня, преотстъпен ми е.
И не винаги съм отсъствал заради бан, има и други далеч по-съществени причини.

Но от както съм с този акаунт, почти не пиша защото ставам обект на лични нападки.

Цитат
Никой никога не е бил банван заради предпочитанията си. Ничия свобода на словото не е нарушавана.

Не съм съгласен. Преди бях баннат за 1 месец от Netter защото казах че не харесвам Дебиан.

Цитат
Но надали някой ще се класира за място в модераторско легло
Не съм пожелал, иначе отдавна можех да съм минал през леглото ти. :)
« Последна редакция: Aug 17, 2011, 13:37 от AMD »
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #3 -: Aug 17, 2011, 14:45 »
[quote author=AMD
Не съм пожелал, иначе отдавна можех да съм минал през леглото ти. :)

Пич, нещата в секса не са точно такива, каквито си ги представяш. Пожелавам ти някога да опиташ и ти, но с това мислене се опасявам, че нямаш особени шансове.
« Последна редакция: Aug 17, 2011, 14:50 от cybercop »
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #4 -: Aug 17, 2011, 14:51 »
Цитат на: AMD
Не съм пожелал, иначе отдавна можех да съм минал през леглото ти. :)
Ами какво да кажа, до преди година живеех в Студентски, сега живея на квартира, през леглата, в които съм спала, са минали и доста други хора :D Но умолявам Роко да не се амбицира да ми заема сегашното легло, понеже много си харесвам квартирата, а и ми е втръснало от пренасяния ;)
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #5 -: Aug 17, 2011, 15:07 »
Цитат на: AMD
Не съм пожелал, иначе отдавна можех да съм минал през леглото ти. :)
Ами какво да кажа, до преди година живеех в Студентски, сега живея на квартира, през леглата, в които съм спала, са минали и доста други хора :D Но умолявам Роко да не се амбицира да ми заема сегашното легло, понеже много си харесвам квартирата, а и ми е втръснало от пренасяния ;)

Марче, права си за едно - РОМО може да го ползваш само за легло :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #6 -: Aug 17, 2011, 15:11 »
[quote author=AMD
Не съм пожелал, иначе отдавна можех да съм минал през леглото ти. :)

Пич, нещата в секса не са точно такива, каквито си ги представяш. Пожелавам ти някога да опиташ и ти, но с това мислене се опасявам, че нямаш особени шансове.

Аз си знам шансовете. И не аз повдигнах темата за леглата.
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #7 -: Aug 17, 2011, 15:11 »
Цитат на: AMD
Не съм пожелал, иначе отдавна можех да съм минал през леглото ти. :)
Ами какво да кажа, до преди година живеех в Студентски, сега живея на квартира, през леглата, в които съм спала, са минали и доста други хора :D Но умолявам Роко да не се амбицира да ми заема сегашното легло, понеже много си харесвам квартирата, а и ми е втръснало от пренасяния ;)

Айде моля без подмятания. Не ме познаваш!
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #8 -: Aug 17, 2011, 15:14 »
Цитат на: AMD
Не съм пожелал, иначе отдавна можех да съм минал през леглото ти. :)
Ами какво да кажа, до преди година живеех в Студентски, сега живея на квартира, през леглата, в които съм спала, са минали и доста други хора :D Но умолявам Роко да не се амбицира да ми заема сегашното легло, понеже много си харесвам квартирата, а и ми е втръснало от пренасяния ;)

Марче, права си за едно - РОМО може да го ползваш само за легло :D.
Аз не казах това, ама както и да е. Дайте с повечко хумор и без заяждания. Ще отделя последните постове в друга тема, тука т.е. там нека да си е дискусията за рождения ден и техническите характеристики на Дебиан.
« Последна редакция: Aug 17, 2011, 15:26 от bop_bop_mara »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #9 -: Aug 17, 2011, 15:21 »
Аз си знам шансовете.
= 0 :D :D :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
Re: Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #10 -: Aug 17, 2011, 15:22 »
Цитат на: AMD
Не съм пожелал, иначе отдавна можех да съм минал през леглото ти. :)
Ами какво да кажа, до преди година живеех в Студентски, сега живея на квартира, през леглата, в които съм спала, са минали и доста други хора :D Но умолявам Роко да не се амбицира да ми заема сегашното легло, понеже много си харесвам квартирата, а и ми е втръснало от пренасяния ;)

Марче, права си за едно - РОМО може да го ползваш само за легло :D.
Аз не казах това, ама както и да е. Дайте с повечко хумор и без заяждания. Ще отделя последните постове в друга тема, тука нека да си е дискусията за рождения ден и техническите характеристики на Дебиан.

Добре тогава кажи 2 3 думи на онзи ...изтрито... backtolife да спре да се занимава с мен, и ще запазим добрия тон!

Ето ви 2-3 думи: Използвайте ЛС!
Да ви обяснявам, че взаимно се провокирате и се хващате на провокациите си и че няма значение кой е започнал, понеже и двамата продължавате, няма смисъл.
« Последна редакция: Aug 17, 2011, 15:29 от bop_bop_mara »
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #11 -: Aug 17, 2011, 15:35 »
Ето ви 2-3 думи: Използвайте ЛС!
Да ви обяснявам, че взаимно се провокирате и се хващате на провокациите си и че няма значение кой е започнал, понеже и двамата продължавате, няма смисъл.

Ааа не си права, аз просто се забавлявам с "остроумието" на РОКО :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

tonitochev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 699
  • Distribution: Kubuntu and Xubuntu
  • Window Manager: KDE 4
    • Профил
    • WWW
Re: Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #12 -: Aug 17, 2011, 18:37 »
Хора, не може да се отрече, че роко или който е да е тази личност, получава това, от което има нужда. Внимание. Човека явно страда от липса на внимание в реалният живот и избива комплекси тук, във форума.
Няма лошо, особено като му се вържат двама трима и става весело и интересно...
Напомня ми на доктор фРАНКИ във форума за Линукс във dir.
Роко, спокойно бе, човек! Допускаш ли, че има хора, които харесват Дебиан и Слакуер по еднакъв начин? Аз съм един от тях. За мой срам, в момента ползвам Xubuntu, Убунту с унити и Дебиан с кде 4 по комповете ми. Слака не го ползвам от чист и неподправен мързел. Иначе много, много го харесвам.
Но какво да правя, деградация... От издател на вестник за линукс сега съм просто мързелив потребител, ползващ компа за гледане на сериали и браузерни социални игри - ERepublik, Кибер републик и т.н.
Знаеш ли, ако искаш да получиш внимание и почести, ела да си играем в кибер републиката, там можеш да си пишеш и плюеш и да се чувствстваш велик, без да се намери някой, дето да те затапи сериозно...
« Последна редакция: Aug 17, 2011, 18:53 от tonitochev »
Активен

Debian
 http://debian-az-propaganda.blogspot.com/
вестник за GNU/Linux  http://vestnik.hbcom.info/news.php
 http://tonitochev.net16.net/

tonitochev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 699
  • Distribution: Kubuntu and Xubuntu
  • Window Manager: KDE 4
    • Профил
    • WWW
Re: Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #13 -: Aug 17, 2011, 18:51 »
Съжалявам, че забравих да пиша за Дебиан - дистрибуцията номер едно.
Не искам да се изживявам като Роко, който мрази нещо си. Аз мразя пък всичко, що е rpm, но не отричам това, което са направили тези дистрибуции. Само дето всичко дето е rpm е по правило е комерсиално и се поддържа от такива комерсиални дистрибуции. А там винаги има и ще има опасност от мешане на шапките с Майкрософт. Я патенти, я някакви забрани.. Я какво става с Андроида...
Слава богу, Дебиан се поддържа от напълно свободна от комерсиалност фондация, да са живи и здрави, да сда живи и здрави всичките над 1000 официални разработчици на Дебиан, и всички други не официални. Те са хората, гарантиращи, че дори Майкрософт да купи всички компании, разработващи Линукс дистрибуции ( RPM), пак ще остане линукс дистрибуция. Щото Дебиан няма как да се купи, изнуди или ограничи по никакъв начин.
Роко, Слакуер също не може да се купи, подкупи и т.н и също е много готин, но все пак основният двигател е един единствен човек. Патрик откаже ли се, и Слака умира героично ...
Активен

Debian
 http://debian-az-propaganda.blogspot.com/
вестник за GNU/Linux  http://vestnik.hbcom.info/news.php
 http://tonitochev.net16.net/

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Разни из темата "Debian turned 18 !"
« Отговор #14 -: Aug 17, 2011, 21:44 »
Има една значителна разлика между доктора и РОКО_ : Франки знае какво говори. РОКО_ не знае.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon