Автор Тема: Форумът е следен от САЩ...  (Прочетена 4560 пъти)

tyuio

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 145
    • Профил
Re: Форумът е следен от САЩ...
« Отговор #15 -: May 31, 2010, 08:10 »
Това не е смешно! В този гнусен форум съществуват хора с никове като БССР, ще ви кажа че б-то значи Българска нататака не искам да го казвам... Бойко няма ли 2-3 свободни полицаи да отидат да ги поотупат

Е ся не е страшно да произнесеш името на дявола на глас няма да те изгорят5 на калда я. Само не ми се прави на ощипана девица дето се изчервява при споменаване на думи със сексуален подтекст.
А да и не ми пращай Бойко да ме бие за щяло и нещяло че той си има друга работа.
Колкото до процесорите, аз като виден неокомунист предпочитам интел. Произведен от труда на огнетените американски пролетарии .
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Форумът е следен от САЩ...
« Отговор #16 -: May 31, 2010, 09:43 »
Не е вярно, процесорите интел ги произвеждат угнетените трудови маси на братски Китай. При това за жълти стотинки. Че не може да възкръсне Мао и да изгони тези империалисти от поднебесната импер...ъммм поднебесната народна република. Нека си правят тези капиталистически боклуци в САЩ.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

H0lyGanGs7eR

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 163
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
Re: Форумът е следен от САЩ...
« Отговор #17 -: May 31, 2010, 23:38 »
tiuio, аз съм патриот и изписването на това нещо ме изпълва със злоба и гняв, защо да го правя след като това е раздел хумор?
Активен