Автор Тема: Свързването с интернет през конзолата, а не през мениджъри?  (Прочетена 2397 пъти)

bazu

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 810
  • Distribution: Debian
  • superman
    • Профил
tyuio С 10.04 признвам нямам проблеми с нета, значи само остана как да се науча да слагам този networkmanager 0.8 на sabayon 5 , че това ми е дистрибуцията :) И да те попитам каквво е това ubuntu one и още някакъв чат? Инталирах новото бета убунту, но горкото един път се стартира един път не, само грешки ми дава за спрени процеси, дисплея ми размазва, не намира драйверите вика не може се инсталират. За жалост не мога го позлвам.
« Последна редакция: Feb 24, 2010, 20:56 от bazu »
Активен

niakoi

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 49
    • Профил
привет,
(едно предположение за грешката от първия пост):
Код:
iwconfig iface key s:yourkey
имам някакъв спомен, че ако си записваш паролата в аскии трябва да е с с: префикс

поздрави и хубава вечер
нас
Активен

tyuio

  • Гост
ами да ти кажа незнам какво да кажа :) вече повече от месец съм на него и нямам един бъг репорт до сега само файрфокса не бачка добре ама аз съм си виновен и щото ползвам Наморока което си е нестабилно по принцип. За емпатито какво да кажа почти не го ползвам ама не е много ново, знам го и преди това.
Активен

bazu

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 810
  • Distribution: Debian
  • superman
    • Профил
привет,
(едно предположение за грешката от първия пост):
Код:
iwconfig iface key s:yourkey
имам някакъв спомен, че ако си записваш паролата в аскии трябва да е с с: префикс

поздрави и хубава вечер
нас
Това работи само паролата ако е само WEP, което на мен не ми върши работа. А Tyuio моя лаптоп е сигурно най-проблеминия. до преди половин година не работише wireless въобще и чаках направо от fujitsu siemens да пуснат ъпгрейд на биоса та да тръгне. Видеото същото беше. :) Сега просто работят от време на време и те си го знаят, но не се вземат насериозно просто ти казват ползвай виста.
Активен

tyuio

  • Гост
брех да си по наблизо да си по играм! Аз само с едно вайо не се преборих, е какво е видеото дето не върви на нов комп бре? а ги дай тия параметри?
Активен

bazu

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 810
  • Distribution: Debian
  • superman
    • Профил
Видеото е ati radeon hd crossfire 3470 256mb share: till 3gb (hd не е high devinition, a hibryd ) crossfire го знаеш, сиреч вградена видео карта още и тоест лаптопа ми е с две видео карти и като сложа някой линукс познай дали не се обърква и аз със него :) Мрежовата карта ми я знаеш вече има тонове информация с проблеми при линукс при нея. :) Иначе съм в Банско :) Ако си наблизко и ако не си, обещавам ти ако оправиш щайгата да останеш в хотела за две-три вечери на на негови разноски. :)
Активен