Автор Тема: За докладването на публикации  (Прочетена 12847 пъти)

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Надявам се тази извадка от друга тема да бъде от полза на всички, които видят нужда от модераторска намеса.

ps някой може да отдели коментарите като самостоятелна тема за BITCOIN

Боте, като не те радва да са заедно, докладвай публикацията с подходящото описание и скоро ще ти я цепнат.

аз не държа да МИ я цепнат, но всичките коментари за виртуалната валута са спам по темата, а предвид случващото се с нея (валутата) не върви просто да се заметат в коша.

Ами точно същото напиши в доклада. Модераторите са само двама и е напълно възможно да не видят молбата ти. Все пак те имат семейства, трудят се за прехраната и куп други неща, не могат 24 часа всичко да контролират и наглеждат. Напълно е възможно да не видят апела ти.

Йей, някой е чул и разбрал призивите ми да ползвате бутончето „Информирай модератор“.  [_]3

Допълвам - при докладване ни се пращат имейли. В ситуации, в които сме заети с другите си дейности, това ни прави информирани, че тук има „ситуация“ и  че при първа възможност трябва да нагледаме нещата.

Също така, в този раздел по принцип офтопиците са позволени. Но ще видя да разделя темата, щом така предпочитате.

Накратко, докладвайте смело каквото смятате за нужно. Най-малкото защото така шансовете за бърза реакция се увеличават сериозно.  [_]3
Активен

Вечно Мрънкащ

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 46
    • Профил
Re: За докладването на публикации
« Отговор #1 -: Mar 28, 2013, 14:39 »
Даже не бях забелязал бутона. Благодаря, ще го ползвам.
Активен