Автор Тема: Защо да изберем Добри Божилов за евродепутат?  (Прочетена 13778 пъти)

edmon

  • Гост
Тогава как разбираш за кого да гласуваш? Или може би не гласуваш изобщо? Нали се сещаш какво следва когато има ниска избирателна активност  - колкото е по-ниска избирателната активност, толкова по-ефективно е купуването на гласове (с едно и също количество купени гласове се купуват повече депутатски места).

Може би имаш машина на времето и виждаш кой какво е направил в бъдещето и на база на това гласуваш? Как разбираш кой си изпълнява обещанията, и кой - не?

ти си обаче ебати демагога:))
хахахаха
:)))
тези въпроси си ги задай на себе си след като изтрезнееш:)
Активен

Mitaka

  • Гост
Как разбираш кой си изпълнява обещанията, и кой - не?

Ами просто е - НИКОЙ не си ги изпълнява.
Всички търсят балами, които да гласуват за тях, и после уреждат единствено собственото си съществуване. Ето, аз по-горе ви дадох една реална предизборна програма, ама без да ви лъжа. Описал съм точно какво ще направя. И хайде, нали съм честен - подкрепете ме.
Аз единствен имам смелостта да си призная, че първо ще оправя собственото си положение, а за народа няма да ми пука.

А, да и да добавя - и днес няма да гласувам.
Защото мразя да ме лъжат разни мазни разплути политици.
Активен

edmon

  • Гост
Как разбираш кой си изпълнява обещанията, и кой - не?

Ами просто е - НИКОЙ не си ги изпълнява.
Всички търсят балами, които да гласуват за тях, и после уреждат единствено собственото си съществуване. Ето, аз по-горе ви дадох една реална предизборна програма, ама без да ви лъжа. Описал съм точно какво ще направя. И хайде, нали съм честен - подкрепете ме.
Аз единствен имам смелостта да си призная, че първо ще оправя собственото си положение, а за народа няма да ми пука.

А, да и да добавя - и днес няма да гласувам.
Защото мразя да ме лъжат разни мазни разплути политици.
Митака:)
преписал съм си твойта програма и след 4 години ша са явя ..
Мислех и тая година ама много дигнаха мизите за независими кандидати:)))
Ако беше 5 хил. лева щях да се метна ама те 15 накрая измислиха.
Активен

Bogo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 632
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: cmd
    • Профил
Ако е седнал да напише тази тъпа книга защото си мисли че разбира, и по този повод се е кандидатирал за евродепутат, много сори:(

Като не разбираш поне не пиши да се излагаш.

Камо ли пък евро депутат!!!
Активен

live free or die хард :)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
А, да и да добавя - и днес няма да гласувам.
Защото мразя да ме лъжат разни мазни разплути политици.


Може би верно така е по-добре...представи си да изберат този, за който си гласувал и той да те излъже...друго си е да не гласуваш доверие на никой....и пак да те излъжат :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Стига толкова чесане на клавиатури по тази тема. Форумът се казва "Линукс за българи", а не "Политика за българи". Такива големи дебати дърпайте другаде. Теми като тази не са полезни на този форум.
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти