Автор Тема: Жестокост към животни > Някой да има път към горни Лозен?..  (Прочетена 5713 пъти)

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
/офт
Por4e2 постоянно в постовете си обиждаш съфорумците директно, не обиждаш позиция, мнение или каквото и да било друго.
За каква агресия говориш?
« Последна редакция: Nov 28, 2008, 22:28 от nedpetko »
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
педко, нямам никаква ползва оттова да обиждам или нападам когото и да било. Просто е същевременно смешно и някакси тъпо - фенове на отворените технологии и свободата, да правят нещо съвсем различно, т.е. това което мразя - затворените стандарти и налагането им.
Не може да сте някви компютърджии, да говорите за свобода, но когато стане въпрос за нещо друго, за социалния ви живот, доколкото имате такъв, да се държите като мс, апъли сие.
Защото точно това правите - вие утвърждавате някакъв стандарт на държане и после се опитвате да го налагате? За мен съвпадението е очевадно, не знам за вас, или само така си говорите за свобода, без да я разбирате?
http://netsago.org/ru/docs/0/2/
Такъв стандарт не може да има и това показва историята, дано съм жив някой ден да видя нещо друго. Дотогава пис-пис и пийсс! ;)
Активен

Ivshti

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 322
  • Distribution: Linvo 2010.3
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Лично аз не искам да съм свидетел на такива работи, въпреки че отчасти това е природа - не може да се избегне.

Но този, който е дал нарочно каквото и да е животинче на змията за храна и го е снимал трябва да е е*а*и извратеняка тъп... Отделно, че този клип ще повлияе по много лош начин на някои, дори може да амбицира за агресия към животните.

Там е работата, че дали ще е такава съдба за животно или човек, няма особена разлика - това не могат явно да го осъзнаят някои хора.
Аз съм голям фен на домашните животни и много добре знам, че имат интелект, взаимоотношения и характер.

Аз си отглеждам котки и не подарявам на никой, освен ако не е супер познат - именно заради такива работи - никога не се знае, всякакви хора има.
« Последна редакция: Nov 28, 2008, 22:59 от Ivshti »
Активен

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
/oft
por4e2
Тъй като не разбра въпроса ми, да те попитам директно - защо постоянно обиждаш директно и индиректно съфорумците?

От моя страна дискусията се прекратява.

Иначе след второто изречение поста ти добива смисъл, даже ми бе интересно какво си написал.
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

mikis

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 746
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Аман от жадни за внимание дечковци :) Пор4е ли си, идиот4е ли си, кво си не знам,
но попринцип е добра идея да не говориш по форумите неща, за които в реалния живот
ще ядеш шамари ;) Нормалните деца на твоята възраст джиткат WoW. Айде сега си
намери нещо да си играеш и не се обаждай повече.
Активен

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
порчето е прекалено малко още  явно и не прави разлика между свобода и свободия ....
Активен

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Освен самите идеи са важни и начините, по които успяваме да ги споделим с останалите. Обиди и груби квалификации нито показват добър стил, нито успяват да предадат правилно идеите на пишещия.
Нека спрем до тук по темата за животните, свободата и кой точно е пръдльо.
Активен

фонокартен телефонен апарат