Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 172255 пъти)

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3869
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2925 -: Apr 08, 2023, 08:49 »
Финландия стана 31-ият член на НАТО.

Добре дошли, приятели и съюзници!

   ЪЪЪ,дистанционното, я внимателно прочети какво си написал.

Това е стила на партиен секретар от времето на Вълко Червенков бе !

   Не съм очаквал да си толкова индоктриниран.
Америка е веУика,НАТО е веУико ...



Ебаси ужаса  :o
« Последна редакция: Apr 08, 2023, 12:06 от spec1a »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2926 -: Apr 08, 2023, 14:39 »
Не ще да са я отлюспили май тя сама си е тръгнала

Тръгнах си от ИТН след изборите през юли, когато се обявиха плановете за лунен полет със “северномакедонец”, и когато непознатият за мен Петър Илиев ненадейно се оказа най-безценния кадър в партията.

Не знаех, че е била при Славун. Нали казах, че каквото е казала и аз бих го казал? Ето една разлика. Никога не бих се хванал с него и не, защото е чалгар. Като ученик и студент и аз бая чалга съм слушал по купони и механи, много от нея негова.

А момента дето я е отвратил, е единствения момент, в който съм харесвал политика, а не шоумена. Тогава (в следващите седмици) показа, какви маймуняци са политиците, как говорят едно, правят друго, че егото им е до небето и, че всъщност преследват единствено собствения си интерес, и хич, аха хич никога и по никакъв начин не ги е интересувал народа.

Между другото това е от причините да харесвах вече несъществуващата ПППП. Те искренно искаха да рабутат тази кочина и да направят нещо.

=*=

Та не знаех, че бъдещата булка на някой мутрон е била при Славун.

Работата беше, че тя има много „непопулярни“ (в смисъл на десните) мнения по някои от въпросите и това караше разни жълтопаветници да я разнасят по Spybook. Добър пример е последното ѝ мнение, че паметника на Съветската армия не трябва да се бута и е ходила на протест в подкрепа на Волгин (заплашен от уволнение по инициатива на костовистите).

Аз на Волгин не съм му почитател. Спомням си по времето на Виденов, той беше тъмно син и говореше по скандален начин. Казвал съм, че по онова време харесвах Виденов, както харесвам и Петков. Винаги съм имал афинитет към технократи.

Много години ми беше извън погледа. Като студент (по времето на Костов) и след това, вече не слушах радио. Появи се отново пред погледа ми преди няколко години. Бях шокиран да разбера, че вече е плешив чичка и о, небеса, той вече е червен. Онзи шишкав разватник Чърчил, не беше ли казал, че трябва да е обратното? Като си млад и непорочен да си ляв, а като си поостарял и понаял се — десен?

Същия е главния путинист на държавата, а мненията му са толкова ужасни, че ми се повръща.

Не знам, какви са чувствата на Ружа към него, но и тя каза, каквото мисля. Може да е всякакъв, но не може да бъде уволняван за мнение. Това прави десните да са реакционери, нещо, което на теория трябва, да са превъзмогнали преди век.
« Последна редакция: Apr 08, 2023, 14:52 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3243
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2927 -: Apr 08, 2023, 20:11 »
Надали ще се върнат.
И аз така мисля, но да чуем и останалите.
То у нас и йога да си...
https://www.iskra.bg/zashto-be-razrushen-domat-na-burgaskia-hudozhnik-vladimir-nikolov-vananda/

Даже и на Зуека му се стъжни и си дигна чукалата

https://magazina1.com/zueka-vrzivi-efira-godina-sled-emigriraneto-v-ispaniq-pri-che-snimki/

Тия от по старото поколение..дето още стават за нещо ще си отидем/ат по естествен път, а новите ако са като тия в мола (там дето разхождаха детето на каишка) не ми се мисли... Така като ги гледах, на години, ми изглеждаха от новите реколти тия бабанки, а на акъл... чупят тъпомера
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3243
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2928 -: Apr 12, 2023, 07:07 »
Да се подготвим за бъдещето
https://www.segabg.com/category-observer/na-praga-sme-na-istoricheski-probiv-za-raka
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5291
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2929 -: Apr 12, 2023, 08:25 »
Само да не са некви калпави ваксини, като тия ковидските.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6198
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2930 -: Apr 12, 2023, 18:11 »
Как мислите дали некой ден (след 30-40 г.) гурбетчийте ни ще се завърнат по родните места?
Питам щото снощи гледах един филм - да не го пущам в темата за филмите че няма да ви хареса и.. не щото е полит. некоректен (а ние си се знаем)

Faraway 2023 1h 49m
Много от тях искат да се върнат. Но като си дойдат тук за малко, като видят, че абсурдите са още повече и бързат да бягат обратно.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6198
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2931 -: Apr 12, 2023, 18:17 »
Само да не са некви калпави ваксини, като тия ковидските.
Проблема с рака е проблем с имунната ни система, Ачка. Част от работата ѝ е, да се разправя с клетки, които са решили да стават нещо друго и да ги елиминира. Друга много важна причина е, че хората имат отвратителни навици и това помага на раковите образувания. Туморите имат нужда от много енергия, защото клетките там се размножават много бързо. Те затова и изграждат толкова богата на кръвоности съдове система в тях самите, защото имат нужда от много храна. И повечето хора им я доставят - захар. С напитки, със сосове, със сладкиши, алкохол, който се преобразува бързо в нужното. С правилен режим на хранене, можеш да умориш тумора от глад. Буквално. Има и други условности, но не искам да изпадам в ненужни подробности.
А медицината никога не е искала да излекува рака. Ако искаха, досега да са го направили. Но от това не се изкарват пари. А от лечението се изкарват доста. Лечението на онкоболни е скъпа работа. Разказвал съм ви за разговора си с един български професор, който беше направил изследване с негови колеги, че онкологичните заболявания ще се превърнат в икономицески проблем за не една държава в Европа.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3869
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2932 -: Apr 12, 2023, 22:10 »
...
А медицината никога не е искала да излекува рака. Ако искаха, досега да са го направили. Но от това не се изкарват пари. А от лечението се изкарват доста.
...

   Не е само рака ...



   Аз съм на мнение,че ако човек се вземе в ръце,може да си излекува всичко.
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3243
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2933 -: Apr 13, 2023, 09:40 »
А бе.. то... може и да се вземе в ръце, ама друго си е с някоя хубава булка :P ми така де важното е по-бързо да ги гориш тия калории (хеле па тия лошите, шоколада изгаря първи, щото ако остане - булката първа ще му види сметката)

П.П. Извинявайте за лирическото отклонение
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5291
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2934 -: Apr 13, 2023, 09:51 »
Сгодна женичка, а ? Ох бабанкоооооооооо..........
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3126
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2935 -: Apr 13, 2023, 20:13 »
Надали ще се върнат.
И аз така мисля, но да чуем и останалите.
То у нас и йога да си...
https://www.iskra.bg/zashto-be-razrushen-domat-na-burgaskia-hudozhnik-vladimir-nikolov-vananda/

Даже и на Зуека му се стъжни и си дигна чукалата

https://magazina1.com/zueka-vrzivi-efira-godina-sled-emigriraneto-v-ispaniq-pri-che-snimki/

Тия от по старото поколение..дето още стават за нещо ще си отидем/ат по естествен път, а новите ако са като тия в мола (там дето разхождаха детето на каишка) не ми се мисли... Така като ги гледах, на години, ми изглеждаха от новите реколти тия бабанки, а на акъл... чупят тъпомера

Сега го видях, днес имам малко повече време да си ровя и чета тук-таме, вкл. и в нашия форум

Имам няколко познати, които бяха излезли навън, в Англия, Германия, Белгия, преди няколко години, прибраха се. Но става въпрос за основния типаж- отиваш обслужващ персонал там, пък си мислиш, че ще забогатееш, т.е. миячи, чистачи, сервитьори и т.н. А имам и някои познати, които заминаха навън и няма да се върнат. Като цяло, моето впечатление е: Ако си излязъл навън и си успял да постигнеш стандарт, като доходи, над средния за съответната държава, в която си емигрирал, не се връщаш. Но такива (пак уточнявам- по мои впечатления, от познати, от Варна има и моряци, и емигранти, и то доста) хич не са мнозинство от емигриралите. А ако си там, навън, на някаква ниска позиция, и това, което изкарваш, може да е много за БГ, но за стандарта в съответната страна е малко, пък ти се налага да береш ягоди, да миеш чинии, да сервираш и да почистваш пода, да работиш в някоя консервна фабрика, че и да живееш в някакви общежития/квартири с кой ли не- се връщаш след време. Има и един сегмент, който се жертва 2-3 години да слугува навън в кофти условия, за да изплати заемите в БГ, и после се връща.
Лични впечатления от разговори с познати, никой не ангажирам с моето мнение.

"Новата реколта" дето разходи на каишка момче с психически проблеми в мола, е ярък пример за юроатлантически ценности. Травестити и мазни бабанки тип "Азис" от ранното му амплоа. Чудесен резултат от работата на НПО, като БХК, "Америка за България" и др. подобни субекти, както и бездействието на държавата, обяздена от продажници.
« Последна редакция: Apr 13, 2023, 21:14 от Nik123 »
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3869
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2936 -: Apr 13, 2023, 21:33 »
   Викам: БХК, "Америка за България" и тем подобните уродливи
соросоидни организации да ги изритаме от България.  >:D

   Ник,ти си юрист,все ще измислиш нещо.
Например,да ги обявим за чуждестранни агенти,да се изисква
задължителна регистрация с непостижими за тях изисквания.
« Последна редакция: Apr 13, 2023, 21:36 от spec1a »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3126
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2937 -: Apr 13, 2023, 21:46 »
От мен не зависи нищо, а освен това унгарците например, са го измислили отдавна, при тях ги изритаха тия паразити. Руснаците също.  Въпрос на воля от държавните ръководители, нашите тука са ... с няколко хикса. И американците така ги наредиха, че нямаш избор, освен да избереш "Не подкрепям никой", евентуално, или въобще да не гласуваш. Всичките партийни ръководители са на една и съща каишка и хранилка. Може би ще се поразтикат нещата, когато руснаците оплющят украинския дериват на САЩ, и в ЕС се усетят как ги клати "партньора".
Хайде приятна вечер от мен!

Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3869
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2938 -: Apr 13, 2023, 22:20 »
   Е,имах предвид да дадеш някаква идея.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6198
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2939 -: Apr 14, 2023, 01:26 »
Ами аз като споменах за хора, които искат да се върнат, но бягат обратно в чужбина след кратък престой тук, говорех за такива със сериозни работи. Не миячи на чинии и на подове. Милеят си за родината. Но не искат да са тук. Там им е уредено. Не се стресират за глупости и със абсурдни неща. Но почти всичко тук ги натоварва психически. Отвикнали са на глупостите
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.