Автор Тема: бат'Бойко  (Прочетена 7138 пъти)

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
бат'Бойко
« -: Mar 18, 2022, 00:31 »
Темата си е на Malin, превзех му я с преместени мнения от друга тема, които са по-релевантни за тази.

гофи



~~~

Това видяхте ли го?

https://frognews.bg/novini/zadarjan-boiko-borisov-goranov-menda-stoianova.html

Почти не бях отварял сайта откакто спряха коментарите, защото троленето там ми е като глътка въздух в прашен и зноен ден. Реакцията на истинските тролове е очарователна  :D
Та нещо ме накара да погледна и що да видя...

Дали идва краят на Боко и ГЕРБ?! Дали Петков не се опитва да отклони вниманието от себе си? Как ли ще постъпи Гешев, при положение, че така са си оплели конците с Борисов? Това, последното ще е най-интересно да се наблюдава. Дали Борисов като види, че Гешев гледа да се разграничи от него и да си спаси кожата и вземе, че се обърне срещу бившия си шеф ( щото точно това очаквам от това нищожество ), няма да си отвори устата и да потопи една камара народ заедно със себе си  :D
« Последна редакция: Mar 19, 2022, 08:44 от go_fire »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: бат'Бойко
« Отговор #1 -: Mar 18, 2022, 05:42 »
С две думи — една дума — не.

Раз-Бойко и преди е падал от власт и преди са му повдигани безброй обвинения. Само дето тогава гл. прокурор се казваше Цацаров. Разликата му от Каскета е единствено, че е по-умен. Зависимостите, мафията, всичко друго си беше там.

Циркове.

Гарван гарвану око не вади.

Петков може да има желанието да свърши нещо по въпроса. Вярвам му. Но премиера сам нищо не може да свърши и цялата държава работи срещу него. Ще се издъни. Казах го преди изборите. Вече се дъни. Даже се дъни повече, отколкото очаквах, макар да предричах втори Виденов. Може да е странно, но всъщност Виденов се издъни накрая. Цяла година успя да задържи долара 65 лв.

Това мисля и мнението ми не се е променило.

доп.
===

Не писах идва ли края. Не знам. По принцип всички го твърдим. Но и той е рядко срещано, политическо животно. Може и да оцелее. А не знаем ранен ли е в действителност или това е поза. Макар май точно ти да беше, веднъж прочете в очите му — страх.

Нещата стават по-сложни, защото ГЕРБ не е просто една партия. Това е българското представителство на ЕНП и по-лошото това де факто е държавата. Не да не се случвало и преди (девети септември и после десети ноември) да изринем всичко (заслужено) и да започваме на ново. Няма да е весело, както показаха предните два пъти. Но пък и за да се случат такива неща, трябват някакви крайности. Поне у нас като още да не се наблюават, макар света да е много врящ.

Ще видим. Не смея да вадя прогнози от ръкава си.
« Последна редакция: Mar 18, 2022, 05:56 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1447
    • Профил
Re: бат'Бойко
« Отговор #2 -: Mar 18, 2022, 07:20 »
Подозирам (и имам някои основания за това), че главната движеща сила не е у нас (вътрешна).

По-скоро е свързано със ситуацията в света в момента. Но скоро ще се разбере откъде духа вятъра !
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: бат'Бойко
« Отговор #3 -: Mar 18, 2022, 08:29 »
Циркладжилъци, нищо няма да направят.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: бат'Бойко
« Отговор #4 -: Mar 18, 2022, 10:19 »
Подозирам (и имам някои основания за това), че главната движеща сила не е у нас (вътрешна).

По-скоро е свързано със ситуацията в света в момента. Но скоро ще се разбере откъде духа вятъра !
Според мен това е димна завеса. За да не говорят медиите за друго. Имат си "оправдание". Колега на сестра ми е видял и снимал влекачи с танкове и друго оборудване на Дунав мост.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: бат'Бойко
« Отговор #5 -: Mar 18, 2022, 16:07 »
   Има нещо съмнително около ареста ма ББ.

Разбира се,по принцип одобрявам арестуването му (и дано го вкарат в
панделата),но ми се струва,че това е по-скоро пушилка.
Отвличане на вниманието ...

   Ето кое е събитието,което трябва внимателно да следим:
Шефът на Пентагона е в България и ... познайте за какво иде реч.
Според някои медии (сред тях има и сравнително авторитетни) ,е тук
да натисне правителството да изпрати наше оръжие в Украйна.
Нали се сещате как ще реагират руснаците на това !



Кирчо,Кокорчо и останалите капути в правителството,
внимавайте какви ги вършите,мамка ви !
  >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: бат'Бойко
« Отговор #6 -: Mar 18, 2022, 17:33 »
....
Кирчо,Кокорчо и останалите капути в правителството,
внимавайте какви ги вършите,мамка ви !
  >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Спец, както го пишеш това по повод на ББ, така ще се наложи един ден да го пишеш и по повод на путин. Така че, помисли дали да не си купиш хапчета отсега.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Re: бат'Бойко
« Отговор #7 -: Mar 18, 2022, 17:56 »
Е - те в Казахстан влезнаха по погрешка.. ама там даже не се и наложи другия голям брат (оня с единия пояс - единия път) още не си беше разпасал пояса, че да си свали колана че да надупи другия голям брат и ... оня сам си би камшика наобратно и нямаше стигане ...чак на украинската граница се спря

Относно (мухо)бойкото него ще го надупят документално (не за разните му там неофициални слухове , къщи за тъщи и пр. а и за "дубайските" черепи едва ли им пука - там парите не са европейски) ами напр. за едни неща дето гешефтурата си затваря широко очите ама чак прекали - испанските документи - там биле нямали входящ номер, не знаело откъде иддват па как са събрани, па ги превеждаха сума ти време - а ся да докаже как е спестил от закуски от тая мизерна заплатка тия милиони... ама тихичко го изчакаха да му свърши  мандата, че да не мое да си изпише там няколко милиона бонуси със задна дата, ами да мое и при бай Ставри да се разпише  [_]3
« Последна редакция: Mar 18, 2022, 18:00 от remotexx »
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: бат'Бойко
« Отговор #8 -: Mar 18, 2022, 20:32 »
Бати го пуснаха. Журналята ще се избият покрай него.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

malin1

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 602
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Openbox
    • Профил
Re: бат'Бойко
« Отговор #9 -: Mar 18, 2022, 20:42 »
Бабата (майката на жена ми) е луда фенка на Бойко. Два пъти идва официално Бойко в Зарата, и двата пъти бабата "финтира" охраната и стигна до обекта си (даже има и снимка с него).
Пробивна личност е, бойлера с изтекла гаранция и със сменено всичко по илектриката от мене, ходи, прави, струва и ... го подмениха безплатно и на място за тяхна сметка....
« Последна редакция: Mar 18, 2022, 20:52 от malin1 »
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: бат'Бойко
« Отговор #10 -: Mar 19, 2022, 07:50 »
И сигурно като го арестуваха онази вечер е била болна.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: бат'Бойко
« Отговор #11 -: Mar 19, 2022, 08:34 »
....
Кирчо,Кокорчо и останалите капути в правителството,
внимавайте какви ги вършите,мамка ви !
  >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Спец, както го пишеш това по повод на ББ, така ще се наложи един ден да го пишеш и по повод на путин. Така че, помисли дали да не си купиш хапчета отсега.

   Не съм фен нито на Путин,нито на ББ.
И пак ще го напиша - дано вкарат ББ в панделата доживот.



Ако не е тайна - за какви хапчета става дума ?
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: бат'Бойко
« Отговор #12 -: Mar 19, 2022, 09:08 »
Ако не е тайна - за какви хапчета става дума ?

Най-вероятно има предвид „Валериан“. Мисли, че ще си нервен, когато свалят Путин от власт.

Специално според мен — какво от това? Ще дойде нов, както всеки път в Русия.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: бат'Бойко
« Отговор #13 -: Mar 19, 2022, 09:31 »
   Не пия хапчета от близо 15 години.
Знам как да си пазя здравето.



   Единствената причина да влизам в аптеки е да си купувам презервативи.
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: бат'Бойко
« Отговор #14 -: Mar 19, 2022, 09:40 »
Тъкмо се учудих какво става с тия теми ? Войната си е война, и бати си е бати.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.