Автор Тема: Колкото пъти сложа линукс толкова пъти ми влизат в компа  (Прочетена 30198 пъти)

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Защо на някой му е притрябвало обаче да ме хаква, да ми търси от моя ip? Може да не съм най-големия разбирач но гугал е свободен за всички и всеки може да търси в търсачката безплатно...
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Ами така правят скриптовете, а Гългъл се оглежда за това и си записва всички адреси дето нещо не му харесва. Аз като взема се сбъркам да напиша нещо в Гългъл, вместо в Ixquick, ми го изписва същото. Хич не му допада Тор.

п.п. Аз все така до доказване на противното, ще настоявам, че кракването не е дело на човек.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Нямам скриптове, инсталирах лубунто преди 5 дни, преди тва бях на минт mate, на ubuntu... имам един xamp от скоро но той е от 3 дена. От 1 години ми излиза че от моя IP има съмнителни търсения и въвеждам капчи. Дори и на телефона ми излиза когато пускам през рутъра(tp-link от тия с двете антени). Скрих си мрежата на рутъра, но това не помогна. Бях си шифрирал диска и биоса не помогна... Други компютри нямам ако имах щях да изключа този и нямаше да го пипам...
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

evilgrintch

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 99
  • Distribution: Mint
  • Window Manager: Cinnamon
    • Профил
Виж, достатъчно много хора ти го казаха тук - проблемът ти не е в Линукса. Не искам да те обидя, но ужасяващо неграмотния начин, по който пишеш гук, някак подсказва за начина, по който си подреждаш нещата като цяло. Небрежен ли си? Разхвърлян? Недосетлив? Възможно ли е някой от близкото ти обкръжение да си прави майтапи с теб? Ако е така, това не е софтуерен проблем...
Активен

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Виж, достатъчно много хора ти го казаха тук - проблемът ти не е в Линукса. Не искам да те обидя, но ужасяващо неграмотния начин, по който пишеш гук, някак подсказва за начина, по който си подреждаш нещата като цяло. Небрежен ли си? Разхвърлян? Недосетлив? Възможно ли е някой от близкото ти обкръжение да си прави майтапи с теб? Ако е така, това не е софтуерен проблем...
Добре де в какво тогава е проблема???Какво толкова трябва да се досетя дето всички го пишат заобиколно но никой не ще да го напише направо?
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Виж, достатъчно много хора ти го казаха тук - проблемът ти не е в Линукса. Не искам да те обидя, но ужасяващо неграмотния начин, по който пишеш гук, някак подсказва за начина, по който си подреждаш нещата като цяло. Небрежен ли си? Разхвърлян? Недосетлив? Възможно ли е някой от близкото ти обкръжение да си прави майтапи с теб? Ако е така, това не е софтуерен проблем...
Добре де в какво тогава е проблема???Какво толкова трябва да се досетя дето всички го пишат заобиколно но никой не ще да го напише направо? Защо трябва да се досещам за нещо което може да се напише директно например:
Проблемът може да е в това и това. Усещам че не искаш да ми помогнеш и не си длъжен. Но подобни мнения се пишат не за да се помага а за да се покаже аз много знам и съм пича а пък ти си глупак и нищо не разбираш. Това което разбирам аз може би пък ти не го разбираш и може би някой ден аз ще ти помогна теб. Замисли се обаче ти разхвърлян ли си. Щото миналата тема която пуснах за папката windows стресира доста от потребителите щото 90% от много умните не знаеха за какво е тази папка и да именно благодарение на мен сега хората ще знаят за какво е тази пака а не на теб. Не си прав нито ти нито всички които пишат така! Може да се обясни човешки без да се заобикаля и да се пишат глупости и безсмислени полукодирани фрази от звездеещи се "програмисти". 
« Последна редакция: Mar 18, 2018, 10:51 от lipa »
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Виж, достатъчно много хора ти го казаха тук - проблемът ти не е в Линукса. Не искам да те обидя, но ужасяващо неграмотния начин, по който пишеш гук, някак подсказва за начина, по който си подреждаш нещата като цяло. Небрежен ли си? Разхвърлян? Недосетлив? Възможно ли е някой от близкото ти обкръжение да си прави майтапи с теб? Ако е така, това не е софтуерен проблем...

Добре де в какво тогава е проблема???Какво толкова трябва да се досетя дето всички го пишат заобиколно но никой не ще да го напише направо? Защо трябва да се досещам за нещо което може да се напише директно например:
Проблемът може да е в това и това. Усещам че не искаш да ми помогнеш и не си длъжен. Но подобни мнения се пишат не за да се помага а за да се покаже аз много знам и съм пича а пък ти си глупак и нищо не разбираш. Това което разбирам аз може би пък ти не го разбираш и може би някой ден аз ще ти помогна теб. Замисли се обаче ти разхвърлян ли си. Щото миналата тема която пуснах за папката windows стресира доста от потребителите щото 90% от много умните не знаеха за какво е тази папка и да именно благодарение на мен сега хората ще знаят за какво е тази пака а не на теб. Не си прав нито ти нито всички които пишат така! Може да се обясни човешки без да се заобикаля и да се пишат глупости и безсмислени полукодирани фрази от звездеещи се "програмисти".
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Моля модераторите да изтрият тази тема защото отговорите които получавам  унижат човешкото ми достойнство. Благодаря предварително !
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

malin

  • Гост
Хайде да почнем от очевидното и очевадното - не пишеш, дори и в най-малка степен, граматически правилно. Как може, в някаква степен, това да се промени? Да, аз няма да ти кажа. Не, не искам да те унижавам. Аз виждам каквото виждам и правя грешката, че ти го казвам.
И ще постъпя като go_fire, ще ти разкажа истинска история - колегите са строили сграда и слагат окачен таван (красиво е някак си), само че покрив и таван няма, има стени, замазани даже, има дори фаянсови плочки, има всичко ... без покрив, и те са сложили окачения таван (Българи сме все пак, справили са се някак). Всичко добре, но завалял дъжд ... и окачения таван паднал...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Моля модераторите да изтрият тази тема защото отговорите които получавам  унижат човешкото ми достойнство. Благодаря предварително !

Младеж, тук не сме политици и не говорим политически правилно. Объркал си форума. На теб, каквото и да се каже, както и да се каже, си знаеш твоето и това е. Тогава защо търсиш чуждо мнение?

Нямаше ли да си ходиш? Нали щеше да си слагаш Windows? Хаиде слагай го и да приключва драмата. Започва да става досадно.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Злобните мнения се игнорират от моето съзнание още повече че вече знам как да постъпя))) Да сте живи и здрави)))
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Злобните мнения се игнорират от моето съзнание още повече че вече знам как да постъпя))) Да сте живи и здрави))) go_fire Твоите изказвания са толкова предвидими....
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Злобните мнения се игнорират от моето съзнание още повече че вече знам как да постъпя))) Да сте живи и здрави))) go_fire Твоите изказвания са толкова предвидими....

Сигурно. Вярвам ти.

п.п. Остава да повярвам, че имаш и мозък, но с всяко следващо мнение все повече убиваш надеждата ми за човечеството.

п.п.п. Защо си още тук?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

lipa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
    • WWW
Злобните мнения се игнорират от моето съзнание още повече че вече знам как да постъпя))) Да сте живи и здрави))) go_fire Твоите изказвания са толкова предвидими....

Сигурно. Вярвам ти.

п.п. Остава да повярвам, че имаш и мозък, но с всяко следващо мнение все повече убиваш надеждата ми за човечеството.

п.п.п. Защо си още тук?
Имаш надежда,  която умира? Нормално е в твоето положение. . . Може да спреш да си товариш  мозъчето с мисли   за човечеството,  то е такова каквото е .

п.п. Ти се скъса да пишеш послеписи ...
Активен

Генератор на сложни  пароли https://websuper.net/generator-na-slozhni-paroli/

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Злобните мнения се игнорират от моето съзнание още повече че вече знам как да постъпя))) Да сте живи и здрави))) go_fire Твоите изказвания са толкова предвидими....

Сигурно. Вярвам ти.

п.п. Остава да повярвам, че имаш и мозък, но с всяко следващо мнение все повече убиваш надеждата ми за човечеството.

п.п.п. Защо си още тук?
Имаш надежда,  която умира? Нормално е в твоето положение. . . Може да спреш да си товариш  мозъчето с мисли   за човечеството,  то е такова каквото е .

п.п. Ти се скъса да пишеш послеписи ...

Прав си за съжаление. Или може би за добро. †Господ знае, какво е имал предвид, когато ни е създал, а ние не. Големи очаквания, големи разочарования. Съгласен съм.

Единствения проблем е, че аз опържих мекици за една рота, а ти все още си тук. И се чудя, тоя ми ти Windows наистина ли толкова дълго се инсталира? Радвам се, че не съм с него, та да си губя времето в чакане.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear