Автор Тема: как да си изтрия акаунта в този сайт?  (Прочетена 6089 пъти)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #30 -: May 24, 2010, 19:15 »
Ми човека един вид протестира срещу нещо и се опитва да привлече внимание с цел протестът му да доведе до промени. Аз лично си нямам на идея срещу какво може да се протестира в един форум освен срещу изключително малоумната политика, ще прощавате, че е 24 май, да се трият постове писани на латиница, маймуница и т.н. Напоследък е пълно с разни устройства, които не могат да пишат на кирилица или писането на кирилица е свръх трудоемко и се губят някои ценни мисли (предимно мои, когато пиша от нещо ексцентрчно), затривани без оглед на съдържанието. 
Инак нищо му няма на сайта, винаги може да си намериш с кого да се заяждаш.

"Протест" - глупости на търкалета. Изобщо не си запознат с историята. tyuio просто беше констатирал, че след като даде "изтрии акаунта" след това може пак да влезе като си напише паролата и потребителя. Нещо като facebook не можеш да се отървеш :D ако един път си се регистрирал. Точно за това и пусна темата. А че вече не иска да пише си е лично негово право. Тази тема стана 1 000 000 страници стига сте лаяли.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Mitaka

  • Гост
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #31 -: May 24, 2010, 19:44 »
Не виждам какво толкова е станало, та се вдига такава врява - някой си е изтрил акаунта, голяма работа - не е свършил света. Така го оплаквате, все едно е умрял....
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #32 -: May 24, 2010, 19:54 »
Напоследък е пълно с разни устройства, които не могат да пишат на кирилица или писането на кирилица е свръх трудоемко и се губят някои ценни мисли (предимно мои, когато пиша от нещо ексцентрчно), затривани без оглед на съдържанието. 
Защо оправданието по въпроса винаги е това? :) Както и да е. Точно за да бъде покрито това оправдание, беше добавен автоматичен конвертор на кирилица при писане на пост. Справка - т.3 от правилата на форума. Става дума за мързел и неуважение към кирилицата, и нищо повече ;)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #33 -: May 24, 2010, 20:36 »
По между другото въпросния "конвертор" съм го виждал в много повече случай да не работи, от колкото работи. Не знам как е направен, но определено е най-лошия който съм виждал.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #34 -: May 24, 2010, 21:14 »
По между другото въпросния "конвертор" съм го виждал в много повече случай да не работи, от колкото работи. Не знам как е направен, но определено е най-лошия който съм виждал.
Не знам за кой конвертор говорите, но на формата за писане на постове има бутон за клавиатура, който си работи прекрасно, независимо от машината.
Активен

0x2B|~0x2B

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #35 -: May 24, 2010, 21:32 »
Е баш за същото копче говорехме.  Знам, че имаш какви ли не нестандартни машини под ръка, но на мен ми се случвало на най-обикновен firefox да не работи (мисля беше версия 3,0,9, а май и някоя от двойките).
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #36 -: May 24, 2010, 21:59 »
По между другото въпросния "конвертор" съм го виждал в много повече случай да не работи, от колкото работи. Не знам как е направен, но определено е най-лошия който съм виждал.
Съгласен съм, че конверторът има някои недостатъци, но чак да го класифицираш като най-лошият, който си виждал... Не помня дали съм го тествал с Firefox 2 (може и да съм го тествал), но съм го пробвал на всички версии на Firefox 3, и не съм забелязал проблеми. Забелязал съм, че конверторът не работи, когато не си на английска, а си на българска клавиатура (става дума за клавиатурата на системата). Не съм се заравял много подробно в кода на конвертора, но дали не си бил тогава с различна от английската клавиатура?
Конверторът е разработка на Мирчо (BULGON), и мисля, че се е представил много добре с него. Наскоро забелязах само, че не работи под Chrome, но съм се отвял по други задачи и не съм се сещал нито да му пиша за това, нито да видя къде е проблемът и дали не бих могъл да го оправя. Хубаво се подсетих сега :)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #37 -: May 24, 2010, 22:12 »
Добре де, може би малко преувеличих. Не е чак толкова лош. Просто исках да кажа, че наистина не на всички среди и browsers работи.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #38 -: May 24, 2010, 22:20 »
Е баш за същото копче говорехме.  Знам, че имаш какви ли не нестандартни машини под ръка, но на мен ми се случвало на най-обикновен firefox да не работи (мисля беше версия 3,0,9, а май и някоя от двойките).
Признавам си без бой че съм го пробвал само на firefox 3.x, просто друго няма инсталирано и наистина няма проблем. Даже на него си пиша текстовете и за други форуми, защото нямам инсталирана кирилица на служебната машина :)
Активен

0x2B|~0x2B

Ipolit

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 418
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #39 -: May 25, 2010, 00:27 »
Ами вземи го пробвай с опера мини или със сафари за iphone. На ифоня още не съм му измислил кирилица, а със SE P990i мога да пиша само на руска кирилица, а познай как се пише на нея.
Между другото се кефя на интелигенти заяжданици, но хора, които употребяват сякакви форми на глагола "лая" или съществителното "злоба" веднага ми попадат в игнорето. Просто наистина помоему влагат кофти усещане в постовете  си.
Активен

Face Your FreeBSD at http://ipolit.hit.bg

lunarvalleys

  • Гост
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #40 -: May 25, 2010, 00:32 »
а аз ако си тръгна, да знаете че нема да ви уведомя!  :P :P :P
Активен