Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: Днес в 17:57 
Започната от kuunlaaksot - Последна публикация от kuunlaaksot
нищо екзотично няма в WPS Office, дори си идва по подразбиране с Huawei телефоните. Аз пък си мислиш, че ще се изкефиш, че е китайско а не от лошите щати...

 2 
 -: Днес в 16:50 
Започната от kuunlaaksot - Последна публикация от spec1a
   Аз лично такива екзотични офис пакети ги слагам само на
виртуална машина. И на нищо друго ...

 3 
 -: Днес в 16:46 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
   Честит празник на труда и от мен !

А на кашика - Честита първа заплата !  ;D





П.С. Манифестациите бяха гадно нещо - задължителни,ставаш рано ...

 4 
 -: Днес в 11:14 
Започната от robobaio - Последна публикация от Acho
Има и много футболни съдии............

 5 
 -: Днес в 11:13 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
На всички честит празник. А какви манифестации имаше навремето.....

 6 
 -: Днес в 10:57 
Започната от remotexx - Последна публикация от Nik123
Честито и от мен!

 7 
 -: Днес в 06:58 
Започната от remotexx - Последна публикация от go_fire
Аз миналата година нямах празник, но точно вчера взех първа заплата, та имам повод , затова благодаря за пожеланието и съответно аз също го отправям към всички наоколо, които работят. То май само аз бях безработен.

Да живей, живей труда!

 8 
 -: Днес в 04:43 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Празник на труда ли беше днес?

Честито на всички трудещи се!


 9 
 -: Apr 30, 2024, 21:07 
Започната от kuunlaaksot - Последна публикация от go_fire
Ново обновяване след като понатрупах опит с китайчоците от Kingsoft, както би казал Ачо.

Мога уверено да кажа, че притежава в панделките повече функции от Уфсъ 2010 (крадената версия на работата ми). Имам (за мое съжаление) малко опит с 2016 на предната си работа. Мога да го сравня с него.

Не знам дали е забавно, но ми напомни АОО. Там като напиша римски цифри, после Уфсъ не успява да ги изобрази. Тук имах същото.

Което ме подсети да направя обновление и за Windows Compose. Преди се оплакват, че прецаква Москвич Седмак. Бях в грешка, проблема беше другаде.

Сега се сетих да го сложа туй, както и няколко други неща като Емакс. Не се чувствам като с истинска ОС, но е някак по-търпимо.

Ами мога да кажа, че съм възхитен. Има много повече съставни последователности от „оригинала“, а последователности на кирилица (дублиращи латиницата) се правят много по-лесно.

Не на всички съм почитател. Хич не харесвам процент, нула цифричка, ама карай. Това да ми кахъра, а не шибаната имитация на ОС.

А и почти никога не съм бил крадец на софтуер. Сега съм рецидивист :'(

 10 
 -: Apr 30, 2024, 20:03 
Започната от robobaio - Последна публикация от remotexx
Парадокс - в България има повече п*дераси, откокото хомос*ксуалисти... и т'ва е заради държавната администрация.

Страници: [1] 2 3 ... 10