Автор Тема: Системни инженери с немски език /пътувания в чужбина/  (Прочетена 2938 пъти)

bulwork

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
    • Профил
Здравейте,

Наш чуждестранен клиент, извършващ техническа поддръжка на Linux, VMWARE и MS Windows платформи търси  Системен инженер с немски език, който да има познания и опит с:

- Windows server administration
- Отлични английски и немски език (за предимство ще се счита трети език: френски,италиански или испански)
- Опи с мрежи
- Познания по бази данни (MS SQL, Oracle)
- Linux server administration
- Познания по VMware products и/или Microsoft Virtual Server са препоръчителни

Компанията търси проактивен човек, който да има желание да пътува в Прага,Чехия.

При интерес може да се свържете с мен на:

E-mail:     ivelina.ancheva@bulwork.com
ICQ:         437 119 692
Skype:     BULWORK_19
 
Активен

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Мисля си ,че хората търсят полиглот  с технически знания :)
Активен

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
...
Компанията търси проактивен човек, който да има желание да пътува в Прага,Чехия.
....
Някой като дойде ако иска да се обади да пием по бира :)
 [_]3
Активен

0x2B|~0x2B

stan_80

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 3
    • Профил
Здравейте,

Наш чуждестранен клиент, извършващ техническа поддръжка на Linux, VMWARE и MS Windows платформи търси  Системен инженер с немски език, който да има познания и опит с:

- Windows server administration
- Отлични английски и немски език (за предимство ще се счита трети език: френски,италиански или испански)
- Опи с мрежи
- Познания по бази данни (MS SQL, Oracle)
- Linux server administration
- Познания по VMware products и/или Microsoft Virtual Server са препоръчителни

Компанията търси проактивен човек, който да има желание да пътува в Прага,Чехия.

При интерес може да се свържете с мен на:

E-mail:     ivelina.ancheva@bulwork.com
ICQ:         437 119 692
Skype:     BULWORK_19
Абе Вие сте смешници. Не зная кой е този Ваш клиент но тоя какво иска, да знаем всички европейски езици или да разбираме от сървъри и приложения? Ако му трябват филолози, сбъркали сте сайта  ;D
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Абе Вие сте смешници. Не зная кой е този Ваш клиент но тоя какво иска, да знаем всички европейски езици или да разбираме от сървъри и приложения? Ако му трябват филолози, сбъркали сте сайта  ;D

От сутринта те наблюдавам и май ти си този, който е сбъркал сайта. На никого не му се четат празните ти критични приказки!
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

d0ni

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
Абе Вие сте смешници. Не зная кой е този Ваш клиент но тоя какво иска, да знаем всички европейски езици или да разбираме от сървъри и приложения? Ако му трябват филолози, сбъркали сте сайта  ;D

От сутринта те наблюдавам и май ти си този, който е сбъркал сайта. На никого не му се четат празните ти критични приказки!

Съгласен съм! Бай Ганьо се дразни, че не знае език и си го изкарва на другите :)
Активен

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
Абе Вие сте смешници. Не зная кой е този Ваш клиент но тоя какво иска, да знаем всички европейски езици или да разбираме от сървъри и приложения? Ако му трябват филолози, сбъркали сте сайта  ;D

От сутринта те наблюдавам и май ти си този, който е сбъркал сайта. На никого не му се четат празните ти критични приказки!

Съгласен съм! Бай Ганьо се дразни, че не знае език и си го изкарва на другите :)
Не е въпроса в дразненето, но това е прекалено:
Цитат
Отлични английски и немски език (за предимство ще се счита трети език: френски,италиански или испански)
Активен

0x2B|~0x2B

d0ni

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
Не е въпроса в дразненето, но това е прекалено:
Цитат
Отлични английски и немски език (за предимство ще се счита трети език: френски,италиански или испански)

Ами не виждам проблем. Има хора, които знаят езици, сигурно ще се намерят такива и с компютърни умения. Ако плащат 10к месечно какво лошо?

Тук се подвизава един човек, който в ежедневието си е хирург, а в свободното време пише на С и разбира повече от линукс/bsd от 95% повечето пишещи тук. Просто някои хора са по-амбициозни от други :)
Активен

shoshon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 497
    • Профил
Ми аз знам отлично немски и английски - и в двата съм сертифициран. И имам някви елементарни технически познания ;). Но за тяхно нещастие вече си имам хубава работа ( 10 секунди реклама свършиха )
Активен