Автор Тема: Има ли дистрибуция,в която да е инсталиран Intel Pro Wireless 2200  (Прочетена 2122 пъти)

r0b0t

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте,съвсем новичък съм в Света на Линуксите и имам огромно желание да се запозная по-отблизичко с тях.Проблемът е следния:притежавам ноутбук HP Compaq nx6110 ,на който безжичния интерфейс е Intel Pro Wireless 2200.При всичките ми опити с Дебиан-последна версия,Федора-последна версия,Слакваре-последна версия,Мандрива-последна версия и Убунту последна не успях да си инсталирам драйвера.Прочетох огромно количество постове по руски и Английски сайтове и по никакъв начин не успях да го сложа.Следвах стъпките :инсталиране на ИЕЕЕ80211 интерфейса,копиране на фърмваре на картата и маке на драйвера,но на всички дистрибуции имах проблеми с инсталирането най-вече на IEEE80211 почти винаги даваше грешки и никога не се инсталира правилно-може би от там и нищо не стана.Въпросът ми е има ли дистрибуция на Линукс,на която този драйвер е инсталиран или поне интерфейса 80211,ако няма има ли някой с подобен хардуер,който вече да е минал през тези стъпки и да ми даде някаква насока.

Благодаря предварително
« Последна редакция: Oct 31, 2008, 09:37 от r0b0t »
Активен