Автор Тема: Предлагаме корпоративен пощенски сървър  (Прочетена 41810 пъти)

junker

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 7
    • Профил
Защо така агресивно към хората които са решили, че са могли да са ви полезни.
Вече съжалявам и че се регистрирах и че ви постнах каквото и да е.

Дори  и реклама да е не виждам нищо лошо, ако това което се рекламира Ви е от полза, а тази услуга  може със сигурност.

Иначе с хора дето сам плюят по форумите и злобеят и се правят на интересни и компетентни е пълно! ;)
Активен

edmon

  • Гост
Кой ти ползва още е-мейл - тва е егаси остарялата морално технология:) От кога си мисля да разработим в линукс беге един нов протокол за мейлта ама на. :) хахаха
....
единствения начин да не ти чете някой пощата е тя да се пази там където никой не би се интересувал от нея . Нна вашия сървър шефа като не прави копие, на отсрещния може и да прави.
Или да е криптирана!
Активен

sstefanov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 158
    • Профил
Кеф ви Zimbra (400-600), кеф ви Exchange (7 на месец)!
К'о му плащаш?
Активен

junker

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 7
    • Профил
Кой ти ползва още е-мейл - тва е егаси остарялата морално технология:) От кога си мисля да разработим в линукс беге един нов протокол за мейлта ама на. :) хахаха
....
единствения начин да не ти чете някой пощата е тя да се пази там където никой не би се интересувал от нея . Нна вашия сървър шефа като не прави копие, на отсрещния може и да прави.
Или да е криптирана!

Я я кажи каква е модерната технология за кореспонденция , че аз май , а и целия свят сме изпуснали ?
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Джабър ;) Нали точно с тази идея беше създаден ;)
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Mitaka

  • Гост
Джабър ;) Нали точно с тази идея беше създаден ;)

Доста добър протокол... За да съм модерен - в пъти по-як от микромекото недоразуение скайп.
Има същите, че дори и повече въможности.
Само дето зомбитата са се зомбирали по скайп... аз не го ползвам /скайпа/ от 3 години и изобщо не ми липсва... и ме разбиват разни, на които като им кажа, че не ползвам скайп ме гледат втренчено, и ми задават въпроса "а как тогава си говориш с хората?".

Джабер работи с почти всеки клиент. И то без никакви проблеми.
Аз го ползвам с Messages на MacOS, и си пращам и получавам файлове например без никакво ограничение. Аудио/видео не съм пробвал, защото мразя да говоря използвайки компютри...

Скайп.... това е мъка. Една ужасно тежка и гадна програма, която не мога да понасям.
Беше нещо, преди да го вземат меките. И преди да го омажат интегрирайки го с фейсшит.
Активен

edmon

  • Гост
Кой ти ползва още е-мейл - тва е егаси остарялата морално технология:) От кога си мисля да разработим в линукс беге един нов протокол за мейлта ама на. :) хахаха
....
единствения начин да не ти чете някой пощата е тя да се пази там където никой не би се интересувал от нея . Нна вашия сървър шефа като не прави копие, на отсрещния може и да прави.
Или да е криптирана!

Я я кажи каква е модерната технология за кореспонденция , че аз май , а и целия свят сме изпуснали ?

я па тоя ..
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Хахахаххахаххаааааааааааа

Едмон, такива са вече юнаците. Отчет трябва да им даваш.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

junker

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 7
    • Профил
Кой ти ползва още е-мейл - тва е егаси остарялата морално технология:) От кога си мисля да разработим в линукс беге един нов протокол за мейлта ама на. :) хахаха
....
единствения начин да не ти чете някой пощата е тя да се пази там където никой не би се интересувал от нея . Нна вашия сървър шефа като не прави копие, на отсрещния може и да прави.
Или да е криптирана!

Я я кажи каква е модерната технология за кореспонденция , че аз май , а и целия свят сме изпуснали ?

я па тоя ..


Няма да ни осведомиш а?
Активен

edmon

  • Гост
Кой ти ползва още е-мейл - тва е егаси остарялата морално технология:) От кога си мисля да разработим в линукс беге един нов протокол за мейлта ама на. :) хахаха
....
единствения начин да не ти чете някой пощата е тя да се пази там където никой не би се интересувал от нея . Нна вашия сървър шефа като не прави копие, на отсрещния може и да прави.
Или да е криптирана!

Я я кажи каква е модерната технология за кореспонденция , че аз май , а и целия свят сме изпуснали ?

я па тоя ..


Няма да ни осведомиш а?

...
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Само аз ли разбрах сарказма на @edmon?
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

junker

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 7
    • Профил
Кой ти ползва още е-мейл - тва е егаси остарялата морално технология:) От кога си мисля да разработим в линукс беге един нов протокол за мейлта ама на. :) хахаха
....
единствения начин да не ти чете някой пощата е тя да се пази там където никой не би се интересувал от нея . Нна вашия сървър шефа като не прави копие, на отсрещния може и да прави.
Или да е криптирана!

Я я кажи каква е модерната технология за кореспонденция , че аз май , а и целия свят сме изпуснали ?

я па тоя ..


Няма да ни осведомиш а?

...

Пощенски гълъб? Телеграма?
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Телеграми не стават. БТК спряха услугата. Но пък има RFC за ip over пощенски гълъб. В ЮАР даже бяха открили, че това е най-бързия начин за изпращане на информация по Интернет там.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

10101

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 384
  • Distribution: GNU LINUX
    • Профил
теле-олемале-портация телепатия все работа с телета клас бозайници.
Активен

А печат ?

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Е вече ташак си правите.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.