Автор Тема: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!  (Прочетена 10639 пъти)

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #15 -: Feb 05, 2010, 20:37 »
Пич, европейците плюят по нас и аз не споря за това. Явно са ни изкарали кирливите ризи, но аз не плюя по родината си, а ти го правиш! Интересно като си германец мога ли да ти кажа, че си фашист??? Или предпочиташ да ти кажа, че си смотан! Ти си избери!
Не е немец срамува се че е БЪЛГАРИН.  срамота е ....
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #16 -: Feb 05, 2010, 20:38 »
Пич, европейците плюят по нас и аз не споря за това. Явно са ни изкарали кирливите ризи, но аз не плюя по родината си, а ти го правиш! Интересно като си германец мога ли да ти кажа, че си фашист??? Или предпочиташ да ти кажа, че си смотан! Ти си избери!
Не е немец срамува се че е БЪЛГАРИН.  срамота е ....

+1
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Ivshti

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 322
  • Distribution: Linvo 2010.3
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #17 -: Feb 05, 2010, 20:40 »
Ако вие имате право да се гордеете, и той има право да се срамува.

Между другото, това че плюе по държавата не трябва да ви обижда по никакъв начин. Обида върху държавата не е обида върху националността, поне не директно и задължително :)
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #18 -: Feb 05, 2010, 20:41 »
Е аз вече не съм българин! :) И съм горд с това.
Млади господине, ако родителите ти са българи и си израстнал в БГ, си 100% българин. Ако си израстнал в Г, ама от детската градина, си около 80% българин. Чак твоите внуци вероятно няма да са българи. Да си жив и здрав да ги имаш!
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #19 -: Feb 05, 2010, 20:43 »
Е аз вече не съм българин! :) И съм горд с това.
Млади господине, ако родителите ти са българи и си израстнал в БГ, си 100% българин. Ако си израстнал в Г, ама от детската градина, си около 80% българин. Чак твоите внуци вероятно няма да са българи. Да си жив и здрав да ги имаш!

Абе дано са внучки е :) че нашите мажаги ко ще те  правят :)....  >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Активен

BlackMetal

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 93
    • Профил
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #20 -: Feb 05, 2010, 20:51 »
Точно заради хора като ntrance, не се наричам българин!
Активен

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #21 -: Feb 05, 2010, 20:58 »
Точно заради хора като ntrance, не се наричам българин!

Така е!!!! Друг път се съобразявай какво пишеш , но все пак си призна че си Българин  а ,  не НЕМЕЦ както трърдя :) . Радвам се , че толкоз бързо го постигнахме резултата :)
Активен

BlackMetal

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 93
    • Профил
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #22 -: Feb 05, 2010, 20:59 »
Имам немско гражднство (ожених се за приятелката си, която е немкиня).
Активен

nifelheim

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 328
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #23 -: Feb 05, 2010, 21:00 »
И какво, не виждам нищо ново и неочаквано в това филмче.
Страната ни е една пост-либерално-демократична помийна яма.
Ако някой чак сега го разбира и досега е живял в някакви илюзии, направо го съжалявам.
В следващите 2-3 години ще става и много по-зле. Не зная защо някои реагират като ощипани моми.
Жалко че когато тези англо-саксонци започнат да пълзят в краката на славяните, ние ще се правим на
големи европейци.
Активен

Оптимистът изучава английски език. Песимистът - китайски. А реалистът - автомат Калашников.

vyrgozunqk

  • Гост
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #24 -: Feb 05, 2010, 21:08 »
Едно нещо ми направи особено впечатление, при интервютата, с единият мангал: "българите дойдоха и ни завзеха земите, и ние сега се мъчим да се оправм" или беше нещо от този род ( каза го единият от Калдарашите) ... Е това за какво говори ?! - За огромните мозъчни промивки, които са извършени в/у тях, та те дори не знаят кога идват тук, кой ги домъква и с какви цели...

Както и да е, аз живея на едно място - с. Петърч, на 18км. от София, в което е пълно с тази паплач и измет, в центъра на въпросното село ежедневно има паркирани няколко нови мерцедеса и един чистак - нов баварец 7 серия... тези хора не работят нищо, за сметка на това жените им се прибират всяка божа вечер с пълни портфейли...

Имах изцепка и трябваше да ходя при следовател, на "Майор Векилски"... след като той научи от къде съм се избъзика и вика, ако знаеш колко твой "съграждани" има при нас, ехеее... :D

Не случайно "изповядвам" фашизъм, преживял съм доста, видял съм доста. Няма какво повече да коментира, радвам се, че като пребия някой и друг мангал на душата ми олеква.  [_]3
Активен

tyuio

  • Гост
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #25 -: Feb 05, 2010, 21:16 »
Имам немско гражднство (ожених се за приятелката си, която е немкиня).
Аз ако се оженя за черна, Сенегалка например ще станали негър ?
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #26 -: Feb 05, 2010, 21:21 »
Не. Както ако си африканец, няма как да станеш българин. Колкото да се тупаш в гърдите, че мразиш мангали и колкото и да развиваш панславистки тези, теории на конспирацията, кубратови снопове, да вярваш във Ванги, да слушаш чалга и тем подобни увлечения на модерния българин, просто не става  :(

Всъщност, Божидар Димитров може и да успее да измисли начин да прави от негрите българи де.

Нях, бас държа че първата част от процедурата ще включва курс по сочно псуване и малко генетично инженерство с цел да държиш повече на калпав алкохол.
« Последна редакция: Feb 05, 2010, 21:26 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

tyuio

  • Гост
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #27 -: Feb 05, 2010, 21:36 »
Е как бе, човека е станал германец. Това трябва да е по-трудно от това да станеш негър глей какво са в света германците а какво африканците. Ти ся за кожата ще се хванеш най вероятно. ама майкъл ДЖ. щеше да те опровергае. може и да има обраен процес на неговия ама ние да не сме запознати  >:D ;D [_]3
Активен

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #28 -: Feb 05, 2010, 21:44 »
Имам немско гражднство (ожених се за приятелката си, която е немкиня).
Това немец ли те прави :) ако караме то тази логика значи твойта приятелка ;)  става БЪЛГАКА ЛИ ??? :)   
Активен

deyan4

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 65
  • Distribution: Ubuntu 16.04 Xenial
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: Това сме ние за Английския народ..!!!!!!!
« Отговор #29 -: Feb 05, 2010, 21:48 »
Мен ме досрамя повече от коментарите на "немеца" отколкото от видеото, а може просто да е немец-мангал...
Активен

"...and there's silence that speaks so much louder than words, of promises broken..."