Автор Тема: Учебници - електроника  (Прочетена 2598 пъти)

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Учебници - електроника
« -: Oct 25, 2011, 20:05 »
Някой случайно да има някакви учебници по електротехника, градивни елементи и електроника в електронен вариант? Че съм толкова прост и продадох всичко от което ми беше останало от училище ... :)
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Re: Учебници - електроника
« Отговор #1 -: Oct 25, 2011, 23:34 »
А искаш ли да ти подаря цялата ми библиотека (хартиен вариант) за електроника - ~30-40 книги (и каталози). Вчера се чудих какво да ги правя ...
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: Учебници - електроника
« Отговор #2 -: Oct 26, 2011, 12:09 »
С удоволствие ако нямаш какво да ги правиш ги взимам :) Ако трябва и ще си платя. Драсни едно лично да се уточним.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Re: Учебници - електроника
« Отговор #3 -: Oct 28, 2011, 00:15 »
Няма нужда от ПМ - само дано си от София, че напоследък съм бая зает. Ще ги приготвя в един кашон и само ще се разберем кога - в работните дни ми е почти невъзможно, та трябва да е събота/неделя и то, ако не пътувам нанякъде. В събота ходя на англисйки в Лиляна Димитрова / ул. Кракра (сегашното "Средец център" или нещо такова) от 9:30 до 13:30 - там ще ми е най-удобно и сигурно.

Поздрави!
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: Учебници - електроника
« Отговор #4 -: Oct 28, 2011, 01:49 »
Ама като не съм от София ...
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

tyuio

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 145
    • Профил
Re: Учебници - електроника
« Отговор #5 -: Oct 29, 2011, 09:46 »
Ми боровак, отиваш на опък феста другата седмица и си ги взимаш :)
Активен

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: Учебници - електроника
« Отговор #6 -: Oct 29, 2011, 11:48 »
И това е идея. :)
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Re: Учебници - електроника
« Отговор #7 -: Oct 31, 2011, 23:35 »
Няма нужда от ПМ - само дано си от София, че напоследък съм бая зает. Ще ги приготвя в един кашон и само ще се разберем кога - в работните дни ми е почти невъзможно, та трябва да е събота/неделя и то, ако не пътувам нанякъде. В събота ходя на англисйки в Лиляна Димитрова / ул. Кракра (сегашното "Средец център" или нещо такова) от 9:30 до 13:30 - там ще ми е най-удобно и сигурно.
Само кажи! :)
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P