Автор Тема: Помощ за две програми на C++  (Прочетена 2867 пъти)

bafi

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #15 -: May 16, 2011, 22:08 »
...
« Последна редакция: May 17, 2011, 07:31 от bafi »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #16 -: May 16, 2011, 22:09 »
Дано да не попадам на доктор като теб, който си изкарва оценките от форумите :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bafi

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #17 -: May 16, 2011, 22:31 »
...
« Последна редакция: May 17, 2011, 07:32 от bafi »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #18 -: May 16, 2011, 22:37 »
Не съм си изкарвал оценките, задачите ми бяха за домашно ! И не си позволявай да даваш определение за хората ... изглежда пък ти си от хората който си изкарват комплексите и боя по форумите ...

Хахахаха - тихо малко :D. Гледай си скалпелите там, ясно е че програмирането не е за теб ;).
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bafi

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #19 -: May 16, 2011, 22:42 »
...
« Последна редакция: May 17, 2011, 07:32 от bafi »
Активен

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #20 -: May 16, 2011, 22:44 »
@backtolife, аз на един купон се запознах с една мацка, учеше медицина, 3ти курс. Не знаеше кое е предмишница, кое бицепс и кое трицепс ...

Има и един друг лаф: "Като се знам какъв съм инженер, направо ме е страх да отида на доктор" :D
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #21 -: May 16, 2011, 22:46 »
@backtolife, аз на един купон се запознах с една мацка, учеше медицина, 3ти курс. Не знаеше кое е предмишница, кое бицепс и кое трицепс ...

Има и един друг лаф: "Като се знам какъв съм инженер, направо ме е страх да отида на доктор" :D

Хахаха - къртиш :D :D :D :D
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

historymaker

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 24
  • Distribution: Ubuntu 11.04
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #22 -: May 16, 2011, 23:30 »
Хехеххе бахти пича ми ако на него някой му беше отговорил така както той? А бе брато ти даскали в училището нямаш ли си бе, не са ли те научили на нещо? Какви отношения имаш с тея ректори, та търсиш помощ по форумите? Незнам кой е компексара, или ти си търсиш друго по форумите  ;) А и щом не е той човека който да ти казва какво да правиш, недй да търсиш помощ за нещо от което си нямаш дори ни най малка представа!!!
« Последна редакция: May 16, 2011, 23:35 от historymaker »
Активен

bot

  • Гост
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #23 -: May 17, 2011, 00:17 »
 Това е трагедия колеги. Навремето, когато излязоха компютрите (Правец 82/ Apple II) поради липса на софтуер нас ни учеха как да програмираме и да си създаваме сами програмите на Бейсик. Сега превръщат децата ни в роби на Майкрософт. На запад нещата не са по-различни.
Активен

historymaker

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 24
  • Distribution: Ubuntu 11.04
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #24 -: May 17, 2011, 14:07 »
Така е и аз съм се учил на бейсик в началото, ами да ви кажа честно тези неща които видждаме и знаем че не са правилни само и единствено от нас зависи дали те ще се променят!!!
Активен

edmon

  • Гост
Re: Помощ за две програми на C++
« Отговор #25 -: May 17, 2011, 22:45 »
Така е и аз съм се учил на бейсик в началото, ами да ви кажа честно тези неща които видждаме и знаем че не са правилни само и единствено от нас зависи дали те ще се променят!!!

Няма цъкач на контра, който би ти повярвал, че за да нарисуваш окръжност трябва да я опишеш с синусоидална функция например!С пейнт става по лесно!
Активен