Автор Тема: Курсове по програмиране - Java, C#, C/C++, Web, ASP.NET,PHP  (Прочетена 2634 пъти)

NASD

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Националната академия по разработка на софтуер (НАРС) предлага разнообразие от курсове по програмиране и софтуерни технологии, предназначени както за начинаещи, така и за разработчици с дългогодишен опит.

За повече информация - http://nars.bg/courses/programming-courses/ или телефон 02/ 958 31 06.
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Мога ли да запитам на какви операционни системи се провеждат курсовете и с насоченост към какви операционни системи са приложенията и въобще опитът, които се преподават на тези курсове?
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Аз ти отговарям, защото няма да получиш отг. от Велинградските педе.... - Уиндоус ХП. На сайта им има някакви снимки и блабла, повече блабла... Интересен е опитът с тази фирма, която си мени името(защо ли?), но всички ги знаят. :)
И аз имам един въпрос - хетеросексуални мъже може ли да участват в кУрсовете?
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
ANTIADMIN, да не бъркаш НАРС и БАРС... То всъщност разликата не е много ясна...  Нека да ги оставим да се представят сами :)
« Последна редакция: Jul 28, 2009, 15:59 от bop_bop_mara »
Активен

tyuio

  • Гост
айде поне ползват еклипс за иде :) И издават безплатни книги на бг даже има в едната секция за моно.
Активен

remotex

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 344
    • Профил
тия... някакви хлапетии ще да са - още на заглавната страница "Ела при нас и порасТни!"
Няма да пораснат някой хора еййй...

Другото което ми направи впечатление е емблемата им горе в ляво:
http://nars.bg/wp-content/themes/nasd-new/images/logo.png
Национална академия ПО разработка на софтуер
Не ЗА а ПО демек те не НЕ разработват само обучават така ли? - такива най-ги.. "обичам" :-)

П.П. Откъде се слага червена точка тук...
*$#!%@$#!^% ..и хайде със здраве ;D
Активен