Автор Тема: Рутиране на нет  (Прочетена 1241 пъти)

taskmgr

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Рутиране на нет
« -: Jan 25, 2007, 14:20 »
в момента съм с WinXP но имам и още едно пц с slackware 10.0, ще ми дадете ли статия дето да чета как да рутирам нета или щи ми обясните?
п.с линукса = пц1, и от него нета да идва нет на windowskata машина.

пишете бе



Активен

urud

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 59
    • Профил
Рутиране на нет
« Отговор #1 -: Jan 25, 2007, 15:35 »
Такива като теб с лопата да ги ринеш
1. Прочети правилата на форума - цък
2. Ако си беше направил труда щеше да видиш колко такива теми има
3. Никой с нищо не ти е длъжен, така че такъв тон ще държиш на някой друг и някъде другаде!
4. Отговор на въпроса ти - цък
Активен

taskmgr

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Рутиране на нет
« Отговор #2 -: Jan 25, 2007, 18:35 »
1-гледах теми много такива НО всеки пита за отделно нещо от това дето намирах а не да направи мрежата и са му написани 1 команда дето го е интересувала.
2-след като отговора е 2 команди защо някой по разбиращ като теб например не ги напише а чака някой като мен да почне да го критикува?
3-неможе всички да знаят, аз пак казвам (четох много теми и тук и в дата.бг и намирам теми дето се пита за конкретно нещо.
А това "пишете бе" го написах заради точка 2 от това дето сам написал и то с закъснение около 30 мин, Аз не задължавам никой да ми пише, но пък от каде знаеш че някой печен няма да напише нещо...
затова недейте само да си търсите кой да насерете а като ви е лесно хелпнете ':angry:'
Активен

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Рутиране на нет
« Отговор #3 -: Jan 25, 2007, 19:05 »
WTF ??!?!?!?!?
Ей!
При търсене в google със заглавието на темата ТИ (това дето ТИ си го писал) на второ място излиза резултат, който ти върши ИДЕАЛНА работа! Да не говорим, че този резултат пак е в linux-bg ...
Да, няма да отговаряме по 200 пъти на един и същ въпрос!
Въпросът не е дали да "хелпнеме", а дали си заслужава да търпим следващите ти такива въпроси ...



Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

alabal

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2173
  • cat /earth/europe/bg/sofia | grep Nacamura
    • Профил
Рутиране на нет
« Отговор #4 -: Jan 26, 2007, 00:29 »
Братко, taskmgr!
Прочети правилата на форума! Няма нужда никой да ти дава статия - ако беше потърсил щеше да я откриеш не за 30 минути, а за три, но вместо това предпочете да обясниш Живота, Вселената и всичко останало!
Активен

It makes you awful glad that you were born a man.