Автор Тема: Търся кнопикс 4 ДВД версията на БГ сайт.  (Прочетена 903 пъти)

neptun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 134
    • Профил
Търся кнопикс 4 ДВД версията на БГ сайт.Ако знаете къде го има моля помогнете.Благодаря предварително.
Активен

Ако имате някакъв въпрос за линукс на който никой не желае да ви отговори пишете ми на лично съобщение.Не се притеснявайте ако въпросът ви ви се струва тъп.Никой не се е родил научен.Въпреки , че още не съм експерт в областта на линукс , ще опитам да помогна според възможностите си.

veseliya2

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 59
    • Профил
Търся кнопикс 4 ДВД версията на БГ сайт.
« Отговор #1 -: Jul 27, 2005, 22:41 »
Аз съм от Стара Загора и я имам на локалния сървър. Обаче нямам нито DVD записвачка, нито DVD-rom. Ако нямаш друг избор и можеш да донесеш вкъщи зашисвачка, ми пиши на мейла.
Активен

apkah

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 28
    • Профил
Търся кнопикс 4 ДВД версията на БГ сайт.
« Отговор #2 -: Jul 28, 2005, 11:47 »
Абе дайте някаквъв линк за това DVD, пък ако ще и от вън да е. Преди няколко дена търсих, но не можех да намеря нищо. Пък ако се намери и в БГ лошо няма.
Активен

antonofff

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 44
    • Профил
Търся кнопикс 4 ДВД версията на БГ сайт.
« Отговор #3 -: Jul 28, 2005, 13:49 »
Това е сървъра на един приятел, прави си мирори на разни работи. Не съм сигурен, че иска да го прави публичен затова моля не прекалявайте. Адреса е :
http://www.oczlan.net" target="_blank">OCZLAN.NET
За кнопикса - това е немската версия, но стартира и на английски, проверете си в опциите за начално зареждане, пишеше се нещо от рода на lang=en.
Поздрави!
Активен