Автор Тема: Д. Бoжилoв вече е цар на фалшивите новини  (Прочетена 15326 пъти)

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Д. Бoжилoв вече е цар на фалшивите новини. След като оплю Линукс си намери ново поприще.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7186730

И "изненада" - сайта му е на Centos, а и си признава, че е луд.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8770
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Д. Бoжилoв вече е цар на фалшивите новини. След като оплю Линукс си намери ново поприще.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7186730

И "изненада" - сайта му е на Centos, а и си признава, че е луд.

Нямам думи, какво прочетох. Вестник, който за цялото си съществуване (близо 30 год.) и един ден не се е занимавал с нещо различно от фалшиви новини, громи в статия точно тях. И за да е видно, че това е статия на „24 часа“, вътре Добри е наречен ляв, видна калинка (второто поколение калинки) прави конференция, а експертно мнение дава момиче на късмета, която рекламира дъщеря си. Трябваше да вземат и едно мнение от Гала, за да е пълен комплекта.

Всичко започва още в самото заглавие, което ни кара да мислим, че Армен дотолкова му е изпила чавка мозъка (което не би трябвало да е случая), че е сключил съдружие с Добри. За щастие никъде в изложението няма и едно доказателство за това. Доказателството им е, че единия препечатвал от другия.

Да знаете аз съм съдружник с Линус, Шатерворт и Пьотеринг, защото съм ги препечатвал.

Ура! Да живее българската журналистика! Как пък само олигофрени ражда ФЖМИ? То и аз съм олигофрен, ама поне не се занимавам с обществени дейности.

=*=

Относно типажа станал повод за препратката. Какво да се казва за него? Толкова жалка история, че няма накъде. Човека всякак си опитва да стане известен и да изплува в обществото. Но, толкова си не може. Прави, струва, все на камък удря. На времето съм го виждал на такива култови места като телевизиите Скат и Алфа.

Представяте си нали? Тъкмо свърши прекрасното предаване на Стамен Стаменов и за десерт гледаш Добри на гости в „Дискусионно студио“ да бистри политиката.


п.п. И пак се връщам на мизерниците от „24 часа“. В писанието си са успели да намесят дори „Неновините“. Тия хорица щяха да са щастливи, ако имат дори стотна от култовия му статус, ама нямат. И няма да имат. И като малки злобарчета се опитват да правят мизерии. И това не могат. Просто са жалки, колкото е жалък и „човека“ станал повод да ги споменем.
« Последна редакция: Dec 06, 2018, 08:02 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

vektorman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 206
    • Профил
Разгледах гъдел нюз, скучна работа - до статиите сложени снимки на политици свързани със статиите - да умреш от скука. На времето имаше един вестник Нощен детектив - то и статиите му статии (кой кого заклал, застрелял и т.н.), и илюстрациите му илюстрации ... вярно че само голи жени, но пък в разнообразни пози. Хем има да четеш и да се образоваш, хем има да гледаш и да се ... образоваш. Вземеш си заедно с вестника едно кафе за благоприличие и беж някъде на усамотено място. Помня че на времето в казармата даже си ги изрязвахме старателно снимките от тия вестници и с тях си декорирахме вътрешността на шкафчетата. Като ти омръзнат ги сменяш. Помня аз една мис Сърбия цял месец си я държах най-отпред... (доста се отплеснах).
Активен

growchie

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 623
    • Профил
 Присмял се хърбел на щърбел. (както е казал народът)
Активен

vektorman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 206
    • Профил
Присмял се хърбел на щърбел. (както е казал народът)
народът е казал още:
- Каквото повикало, такова се обадило.
- От всяко дърво свирка не става.
- Видяла жабата че подковават вола и тя вдигнала крак.
- Всяка жаба да си знае гьола.

И така нататъка и така нататъка...но някои предпочитат Народът да го слушат прекалено селективно или пък да слушат друг "братски народ" дето е казал че няма лоша реклама. И не на последно място да кажа че няма право само щърбела да се присмива. Ако щърбела се присмива, то и хърбела има това исконно право.
Активен

growchie

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 623
    • Профил
... И не на последно място да кажа че няма право само щърбела да се присмива. Ако щърбела се присмива, то и хърбела има това исконно право.

"Две лъжи не правят една истина". Като сме я подкарали в този дух.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
"Една лъжа казана сто пъти става истина"
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

vektorman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 206
    • Профил
... И не на последно място да кажа че няма право само щърбела да се присмива. Ако щърбела се присмива, то и хърбела има това исконно право.

"Две лъжи не правят една истина". Като сме я подкарали в този дух.

"Аз да кажа че сестра ти е ку*ва, пък ти иди разправяй че нямаш сестра."
« Последна редакция: Dec 10, 2018, 10:25 от vektorman »
Активен

growchie

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 623
    • Профил
"Една лъжа казана сто пъти става истина"

Той горкият Божилов повтори 1000 пъти, че опън сорса е клопка ама... Накрая дори Стив Балмър спря да му вярва.
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3194
    • Профил
Е че то това и децата го знаеха, каква лъжа може да е това
Е те това сеге а лъжа и то опашата  :P
https://www.faktor.bg/bg/articles/gaf-v-rusiya-noviyat-svrah-moderen-robot-na-federatsiyata-se-okaza-mazh-v-kostyum-video

П.П. те затова ли по едно време казаха че го изгубили робот(а , тоя или друг подобен) по време на обучение на ИИ, изчезнал да обикаля навън из улиците и даже на връщане го бяха снимали как се блъска не може да уцели вратата и ПТП за малко не направил, а то каква била работата, явно прекалил с алкохола - буквално (оня вътре в костюма), добре че барем тенекиите само са го държели прав
« Последна редакция: Dec 15, 2018, 02:18 от remotexx »
Активен