Автор Тема: Няколко въпроса относно FreeBSD  (Прочетена 1242 пъти)

dhtodorov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Здравейте,
Надявам се да съм в правилният раздел :-) И така направо на проблема.
От сравнително скоро се занимавам с FreeBSD x86 ( 1/2 седмици ). От windows минах направо на него, но това е друга тема.
Проблемите са следните :

1.Проблем с драйвърите на видеото. nVIDIA GeForce 9800 GT ( 512MB ). Свалих от сайта на нвидия драйвери които би трябвало да станат, но не мога да ги инсталирам. Не мога да ви кажа точно каква е причината сигурно бъркам някъде и нищо не става. В момента ползвам на Vesa драйвърите, но не мога да ви кажа на каква разделителна съм, но определено е доста голяма... шрифта е много зле и едва се вижда какво пиша.

2.Инсталирах си Zend Studio и всичко е ок ! Има само един проблем... директорията в която са ми проектите не се вижда когато пусна Зенд-а. Това направо ми бърка в сърчицето...

3.Инсталирам си скайп и всичко е ОК. Включвам го и започва да зарежда... след 30 секунди мъчене просто спира... ( докато се опитва да зарежда ). Преди това не съм имал такъв проблем със скайп

Това е за сега. Ако можете и имате предложения и идеи как може да се оправят тези проблем ще съм ви много благодарен да ги споделите.

Мерси предварително!
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Help me s FreeBSD 5.0
Хардуерни и софтуерни проблеми
simsxxx 1 5185 Последна публикация Feb 28, 2003, 17:34
от Nuclear_man
FreeBSD
Настройка на програми
chelsea 1 3281 Последна публикация Jun 16, 2003, 17:38
от
FreeBSD- cd2&cd3
Настройка на програми
Air 0 2071 Последна публикация Jan 07, 2004, 22:27
от Air
Интересна статия за Линуксоиди започващи с FreeBSD
Системни настройки
ibb27 2 4050 Последна публикация Apr 30, 2004, 14:16
от n3c
FreeBSD и дялове
Системни настройки
zazzko 11 5676 Последна публикация Jan 09, 2006, 14:56
от