Автор Тема: Още извънтемие  (Прочетена 55567 пъти)

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3171
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #1215 -: Днес в 19:29 »
Аз мисля, че ще има- фасадна промяна. Тия очеизвадни американски марионетки (пепетата и дебетата) ще отидат в канала, изпълниха си поръченията (реабилитираха гербавите, засраха, доколкото могат, отношенията с Русия, увеличиха рязко външния дълг). Неслучайно Тиквуций се хвалеше с посещенията си в посолството и неслучайно не го намагнитиха лично- само тоя-оня около него, за да му покажат, че трябва да слуша (паричките му явно са в банки под американски контрол, я в какъв юроатлант израстна). Та, едни посолствени кукли ще сменят други- в общата картина няма промяна, но в куклите- да, "Продължаваме подмяната" и "Да, Украйна" ще ходят при НДСВ, Деформаторския блок, разни ВМРО-та и подобни (в сифона). Така ги виждам нещата, все пак, изказвам лично мнение.
Да минат изборите, ще видим резултата :)
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6264
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #1216 -: Днес в 21:05 »
Спомена ВМРО.

Тези са от същото котило.
Не забравяй, че и те говореха едно, но също рязко смениха честотите. Обикновено има две причини за това. Купени са или са изнудени с нещо. Няма с какво да ги изнудят, защото и преди това бяха никои. Продали са се. Може и да не отидат толкова бързо в канала, ако тези с парите решат, че още могат да са им полезни с нещо. В крайна сметка Каракачанов скоро отново надигна глава, нищо че го нямаше никакъв толкова време. Точно след като стана ясно, че ще има избори. Този няма как и субсидия да вземе, ако не го побутнат. Но ей го на светло е.
Не съм го отписал все още
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.