Автор Тема: Проекта Microinvest Warehouse Open враг на Потребителя.  (Прочетена 35898 пъти)

Ipolit

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 418
    • Профил
    • WWW
уф, пак ли
Активен

Face Your FreeBSD at http://ipolit.hit.bg

chen_dzen

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 623
  • Distribution: Debian 6.0 Squeeze
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
Писна ми и на мен от бенгазара . Две седмици му чета тъпите теми ,оплаквания ,хвалби колко бил богат и бизнесмен .Обаче няма програмисти кадърни за него да му помогнат да си пуска декларациикинте .

Абе мишко безплодна ,защо занимаваш целия форум с проблемите си ами не вземеш да  си платиш да заработи както ти искаш този софтуер.

http://www.microinvest.com.mt/

vixon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 170
    • Профил
Колеги, Приятели, Маниаци, Минувачи,
Предлагам МИР!

Нека да се помирим и да се движим напред. Ще добавим тази възможност в следващата версия и така всички ще са удовлетворени. Така е най-добре за всички.
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Поздравления към екипа. Това май е най-доброто решение. Да се имплементира и тази възможност към продукта.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

bengazara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
Писна ми и на мен от бенгазара . Две седмици му чета тъпите теми ,оплаквания ,хвалби колко бил богат и бизнесмен .Обаче няма програмисти кадърни за него да му помогнат да си пуска декларациикинте .

Абе мишко безплодна ,защо занимаваш целия форум с проблемите си ами не вземеш да  си платиш да заработи както ти искаш този софтуер.

http://www.microinvest.com.mt/

 Трябва да има и хора като мен да разроват "говното" , та да може да се разплете чорапа.

Радвам се ако са решили да добавят тази възможност.

както знете на 09-2011г. трябва всички рег.фирми да въведат данъчни терминали много Босове са стигнали до извода че е по добре да въведат и POS , ще бъде лошо ако трябва да използват друга програма за фактуриране. Или дори да предпочетат друг продукт като Dreem Personal под windows. Или дори да си купят нещо по сериозно Като СелМатик , ОракИнжинеринг Пловдив или Детелина.
 Сугурен съм че ще спелечите от последваща подръжка.

 Не ме наричай мишок  -  купил съм си ERP система на datalab.bg и много се гордея с покупката си. Ако ти разбира тъпото малко мозъче от софт направи сравнение е сайта http://www.datalab.bg/
« Последна редакция: May 30, 2011, 22:44 от bengazara »
Активен

runtime

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 807
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
  • LZ1DOT
    • Профил
    • WWW
Цитат
Не ме наричай мишок  -  купил съм си ERP система на datalab.bg и много се гордея с покупката си. Ако ти разбира тъпото малко мозъче от софт направи сравнение е сайта http://www.datalab.bg/

Аз пък съм си купил ЕРП на Бора Бизнес Солюшън с има няма 40 лиценза и ми писна да ти чета изкривените виждания за софтуер мишок с мишока ти  [_]3.
Добре имаш предложение за подобряване на определен продукт! Ама хайде молим го кажи нормално а не като бясна крава на мигданя. Ей това българина става все по-зъл и все по-зъл с всеки изминал ден...
То от 30 поста нямаш един в рамките на нормалния тон и градивната критика бе. Като не ти харесва нещо защо изобщо се занимаваш с него?
« Последна редакция: May 30, 2011, 23:15 от runtime »
Активен

bengazara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
Цитат
Не ме наричай мишок  -  купил съм си ERP система на datalab.bg и много се гордея с покупката си. Ако ти разбира тъпото малко мозъче от софт направи сравнение е сайта http://www.datalab.bg/

Аз пък съм си купил ЕРП на Бора Бизнес Солюшън с има няма 40 лиценза и ми писна да ти чета изкривените виждания за софтуер мишок с мишока ти  [_]3.
Добре имаш предложение за подобряване на определен продукт! Ама хайде молим го кажи нормално а не като бясна крава на мигданя. Ей това българина става все по-зъл и все по-зъл с всеки изминал ден...
То от 30 поста нямаш един в рамките на нормалния тон и градивната критика бе. Като не ти харесва нещо защо изобщо се занимаваш с него?
  Големец си  нема що , а може би и будала че си дал толкова пари на Бора сол тешака на Майкрософт. Оди във Форум на майкрософт там ще си по-полезен.
Активен

runtime

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 807
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
  • LZ1DOT
    • Профил
    • WWW
Парите няма как да те вълнуват тебе кой къде ги дава, но мен ме вълнува повече ти какво правиш точно в тоя форум, че и да си полезен с това ???
Активен

bengazara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
Парите няма как да те вълнуват тебе кой къде ги дава, но мен ме вълнува повече ти какво правиш точно в тоя форум, че и да си полезен с това ???
Ти ГОЛЕМО ПРО се изъвъди бе.

 Учил съм компютърни науки и съм един първите в таз държава дека са  видели линукс. А такива като теб въобще не са знаели че има такова животно. И в някой отношения съм по-добър  много от писачите в този форум.
 Дечковци къде се правят на хакери.
Активен

sstefanov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 158
    • Профил
Трябва да има и хора като мен да разроват "говното" , та да може да се разплете чорапа.

Според мен не си ровил правилното "говно". Просто трябваше да попиташ авторите дали могат да добавят исканата от теб функционалност, а не да оревеш орталъка. Можеше да пишеш и в "Лична драма", например, със същия успех.
А хвалбите с ERP системи (освен ако не са свободни) ги забравете, за да не ставате смешни!
Активен

bengazara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
Трябва да има и хора като мен да разроват "говното" , та да може да се разплете чорапа.

Според мен не си ровил правилното "говно". Просто трябваше да попиташ авторите дали могат да добавят исканата от теб функционалност, а не да оревеш орталъка. Можеше да пишеш и в "Лична драма", например, със същия успех.
А хвалбите с ERP системи (освен ако не са свободни) ги забравете, за да не ставате смешни!
Защо не идеш сайта Форума на Микроинвест и виж че е питано и как са се отнесли с човека. И то не от  един  от няколко човека е питано. Темата е стара.
Активен

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Защо не идеш сайта Форума на Микроинвест и виж че е питано и как са се отнесли с човека. И то не от  един  от няколко човека е питано. Темата е стара.

Гъзар, понеже от няколко дни и мен ме дразниш с арогантното си поведение, си направих труда и намерих тема във форума на Микроинвест за прословутото "словом" във фактурите. Ето линка: http://www.microinvest.net/phpBB2/viewtopic.php?t=6931&highlight=%F1%EB%EE%E2%EE%EC. Оставям на всеки да прецени на кого поведението какво е.

Ти ГОЛЕМО ПРО се изъвъди бе.
 Учил съм компютърни науки и съм един първите в таз държава дека са  видели линукс. А такива като теб въобще не са знаели че има такова животно. И в някой отношения съм по-добър  много от писачите в този форум.
 Дечковци къде се правят на хакери.

Може и да си по-добър наистина в някоИ отношения, но те със сигурност не са от раменете нагоре и от кръста надолу.
Активен

konan

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 117
    • Профил
Твърди се,че Microinvest Warehouse Open си върви чудесно под Windows.Това според мен е главната причина функционалноста и да изостава от тази на Microinvest Склад Pro...
Активен

v_badev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1355
    • Профил
Ех, спомени… Тъкмо бях забравил за Цветан Поща и се пръкна друг малоумник да ни припомни доброто старо време.

@konan - това че някоя компания разработва свободен софтуер не означава че само нейните служители може да работят по него. GPL лиценза позволява на всеки да вземе техният код и да допише каквото иска. Ако после лошата компания не иска да добави промените можеш да си направиш форк на проекта. Ако твоят е по-добър потребителите ще започнат да ползват него.
Активен

vixon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 170
    • Профил
@konan: "Твърди се" - кой го твърди това, въобще не е вярно! Причината е съвсем друга, проектът е стартирал по-късно и като цяло под Linux се пише по-трудно и бавно. Като основна черта на Microinvest е отличната интеграция с Microsoft Office, а при Open Office и неговите наследници въобще няма аналогични възможности.
Активен