Автор Тема: PHP и Apache странен ерор  (Прочетена 4422 пъти)

freedj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 204
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Server
    • Профил
Re: PHP и Apache странен ерор
« Отговор #15 -: Jul 30, 2009, 01:03 »
Попитах не защото не съм видял изречението, което ми напомняш, а защото е неясно. По какъв начин сложи същия скрипт в index.php? Имаше ли допълнителен код в index.php, освен кода на скрипта, който си сложил? Какъв е бил той? Какво значи "echo-то и там работи"? Как разбра, че echo работи, след като виждаш празна страница? Или се оказва, че не е била празна? Пропускаш уточнения, които подразбираш, защото знаеш картинката. Ние не я знаем ;)

Кода за интеграция на IPB в отделен скрипт в момента показва празна страница (когато е само тоя скрипт), а в index.php показва само дизайна и echo-то което съм сложил за тест да видя дали въобще чете php (за всеки случай) а в същото време в индекса точно над ехото съм сложил и скрипта с интеграцията .. на неговото място нищо не се показва сякаш не съм го сложил.. същото е и в someScript.php

@tyuio ftp-users е група.. в смисъл.. какво по точно имаш в предвид?
Активен

Linux is the LIFE!

tyuio

  • Гост
Re: PHP и Apache странен ерор
« Отговор #16 -: Jul 30, 2009, 01:13 »
ся моя юзър qaz съм го добавил в групата на www-data която има право да чете и пише без проблеми в папката на апача ето я командата:
adduser ftp-users www-data
Активен

freedj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 204
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Server
    • Профил
Re: PHP и Apache странен ерор
« Отговор #17 -: Jul 30, 2009, 01:46 »
Ами няма по различен ефект... на мен главния ми въпрос е защо се получава така с този скрипт и моята пхп система ,а с SMF и IPB не се получават такива проблеми. При условие ,че смф вече беше създаден както моята система и IPB беше инсталиран на линукса както и скрипта беше направен на линукса. Нищо от това не мога да си обясня.

Edit: Добре системата ми я оправих.. направих chmod -R 777 /var/wwwsys , сега ще видя как ще се оправя с другата система с форум скрипта.
« Последна редакция: Jul 30, 2009, 14:42 от freedj »
Активен

Linux is the LIFE!

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Apache doc
Преводи на документация
kennedy 3 6250 Последна публикация Apr 26, 2002, 18:43
от kennedy
Apache
Настройка на програми
mozly 3 4718 Последна публикация Nov 23, 2002, 15:19
от mozly
Help za Apache???
Настройка на програми
spooky 2 2828 Последна публикация Aug 06, 2003, 14:57
от spooky
Apache
Настройка на програми
HipH0p 1 2393 Последна публикация Dec 20, 2003, 13:51
от n_antonov
Ограничаване на връзките към Apache
Настройка на програми
nothing 3 3174 Последна публикация Jan 16, 2004, 14:06
от nothing