Автор Тема: audacious спира където си иска на песните и до там  (Прочетена 1123 пъти)

a_panov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 62
    • Профил
http://audacious-media-player.org/

audacious спира където си иска на песните и до там. Все едно че някой натиска копчето STOP и повече не плейва.

Ем пе трошките са на Жан Мишел Жар и са читави, с Totem си ги плейвам без проблем. Четох, четох, четох и нищо не намерих за проблема ми. И най-накрая мислех са си инстална XMMS-а и както се бях засилил да го инсталирам... Си викам дай да видя тоя Аудациоуз какво е и какви плъгини има. Чеквах инсталнатите пакети, намерих го, десет бутон, Пропертиес и чета: версия 3.2.незнам_коя_си. Отивам в интерент на сайтот на Аудациоуз и гледам че има версия вече 3.3... И си викам тия от Ubuntu си знаят работата кога и каква версия на пакетите да си слагат, няма да форсвам инстал до нова версия. Връщам се пак на пакетите, десен бутон да отида на Пропертиес и забелязвам отметка [REINSTAL] и си викам по врачански "те сигинка тайбаф в кльопарицата" - преинсталирах го.

Няма го проблема!

Поука: кой сам се оправи друг не може да го оправи!

Послеслов: като имам плейлиста ми спира плейването след всяка песен, отварям менютата и гледам чекнато [No Playlist Advance] - преведено на български език - не напредвай по плейлистата...

Ползвам Ubuntu Studio - заради лоу латенси на музиката, и с карта Chaintech AV-710 с VIA Envy24 чип и с Wolfson DAC
« Последна редакция: Aug 12, 2012, 12:20 от a_panov »
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Проблем с audacious
Настройка на програми
kbanev 0 1056 Последна публикация Aug 05, 2007, 23:03
от kbanev
Audacious свири слабо
Настройка на програми
triplek 11 4416 Последна публикация Jun 14, 2008, 23:02
от triplek
Audacious на Maemo 5
Настройка на програми
vipthx 21 4855 Последна публикация Jan 14, 2013, 13:40
от neter