Автор Тема: Варненци, да направим една среща, а?  (Прочетена 3544 пъти)

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #15 -: Jun 21, 2011, 15:47 »
3. Ще събираме ли членски внос? - В никакъв случай! Не! Единствената делова точка (засега) е "Дали да се организираме и да отидем колективно на конференцията на 25-ти в София ?";

Ооо! Елате! Oбичам да отегчавам масово  ;D
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #16 -: Jun 21, 2011, 16:59 »
Да, не е лоша идеята! То пак може към 22-23 часа, но ще трябва да не прекаляваме с бирите преди това :)
Ъх как ви завиждам....

Ооо! Елате! Oбичам да отегчавам масово  ;D
Ей, ще ти сменя хубавия анонс в новината на сайта!  ;D
Активен

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #17 -: Jun 21, 2011, 17:35 »
Ей, ще ти сменя хубавия анонс в новината на сайта!  ;D

Нищо, тя и в idg.bg я има :P

П.П. Мисля да направя и демонстративна част. Сега подготвяме с 1 приятел имидж за Virtual Box, защото ще му се случат разни неща и не ни се рискува с наще си инсталации >:D
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #18 -: Jun 22, 2011, 21:32 »
Е, да ви кажа какво стана - никой не дойде. Аз бях там до 19:50.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #19 -: Jun 22, 2011, 21:36 »
Е, да ви кажа какво стана - никой не дойде. Аз бях там до 19:50.

Нека и аз да дам мойте 20 цента - не се обадих още в началото, защото знам, че тази седмица бачкам до по нощите, а след това се правят едни Макалалите и Оазиси. Съжалявам, инициативата е добра, и смятам че една среща може да се провече във varna lab (каквото имах в предвид в предишния ми пост в тази тема). Там поне ще са от nerd и нагоре :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #20 -: Jun 23, 2011, 07:51 »
Е, да ви кажа какво стана - никой не дойде. Аз бях там до 19:50.

Аз дойдох, 3 пъти влязох и се огледах, но така и не разпознах маса с бял лист А4 около нея. Въртях се до към 19:30 и се прибрах.
Ако караш колело може да си забелязал и моето - вързал го бях на входа на Алба.

П.П. И все пак - на коя маса беше? В градината вдясно, още в самото начало имаше една маса reserve, но тя така си и остана празна. В началото на градината имаше вързано колело, но пък нямаше "премигащо стопче" :)
« Последна редакция: Jun 23, 2011, 07:54 от senser »
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #21 -: Jun 23, 2011, 10:34 »
Видял си моето колело. Беше до първото дърво, подпряно на стената. Аз бях на четвъртата маса точно срещу входа и гледах към входа, а белият лист беше залепен на стената (тъмно зелена) на около 50 см от дясното ми рамо. Твоето колело не съм видял, понеже ти си дошъл след мен и си тръгнал преди мен. Можеше да ми звъннеш, но вероятно не си записал номера ми. Нищо - следващия път. :)
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #22 -: Jun 23, 2011, 11:03 »
Видял си моето колело. Беше до първото дърво, подпряно на стената. Аз бях на четвъртата маса точно срещу входа и гледах към входа, а белият лист беше залепен на стената (тъмно зелена) на около 50 см от дясното ми рамо. Твоето колело не съм видял, понеже ти си дошъл след мен и си тръгнал преди мен. Можеше да ми звъннеш, но вероятно не си записал номера ми. Нищо - следващия път. :)

Пфуу, последния път като влязох те видях и се замислих, ама пак не видях ш*бания лист ............ Беше с нещо бяло облечен май. Аз бях с тъмносиня шапка с козирка.  Дано се познаем по лесно следв. път :)

Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #23 -: Jun 23, 2011, 11:17 »
Да, с бяло бях и да, видях те - гледах всеки, който влиза. Видях те да си вадиш телефона и реших, че телефонът ми всеки момент ще звънне, но ... :)
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #24 -: Jun 23, 2011, 13:05 »
Всъщност звъннах на жена ми да потърси тел-а ти във форума, но тя не се оправи нещо - вместо в търсачката на форума писала "Алба" в търсачката на сайта :):):)
Е аз типично в мой стил забравих да си запиша тел-а ........... глупаво
Активен

georgimirchevv

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #25 -: Aug 23, 2011, 18:31 »
Хубава среща беше да  :D
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #26 -: Aug 23, 2011, 21:29 »
Сега говорих с един приятел и е навит да се направи фест във ВИНС-а. Ако организираме всичко ще пиша.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: Варненци, да направим една среща, а?
« Отговор #27 -: Aug 23, 2011, 21:44 »
Следващите 2 седмици ме няма, но ако е след това ме бройте ........... пак :D
Активен