Автор Тема: Linux за слаб лаптоп,на който се играят игри като LEAGUE OF LEGENDS.  (Прочетена 27541 пъти)

vektorman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 206
    • Профил
Извинявай, прав си. Теб ще те поздравя за светлия празник с едно ново и изтънчено изпълнение на нормален младеж:
https://youtu.be/H9iqcc7y0gA
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
За русофилите е празник (бегом към Копривките).
За останалите е началото на съветската окупация.
Иначе можеше да сме изпреварили Гърция и да се надпреварваме с Италия.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Само да вметна, че във войната на страната на Оста (т.е. на губещите)
ни вкараха боклуците Богдан Филов и "цар" Борис 3.
   А после що дошли руснаците ...
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Ха познай Италия и Испания (даже и Германия) на чия страна са били във войната, ама не им се е наложило да станат соц. държави.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Ха познай Италия и Испания (даже и Германия) на чия страна са били във войната, ама не им се е наложило да станат соц. държави.

Така де, ама Чърчил не е обещавал да ги заличи. Всъщност за Германия го обещава и тръгва да изпълнява, ама пак Сталин го възпира. Така се оказва, че, колкото и невероятен сатрап да е, колкото и до свършека на вселената да гние в ада, то ние имаме твърде основателни причини да му целуваме краката.

Няма да го направим. Все пак е чудовище. Но можем да му кажем едно „Благодаря!“.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

koko95

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Целта е операционната система да върви по-добре, не играта  :P :) :) :) .
Активен

malin

  • Гост
А защо питаш за коли с ДВГ, когато тука разбират само от електрически (и разискват инфраструктурата за производството им и политическите неразбирателства за това положение)?
Активен

koko95

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Писна ми за 2-ри път получавам наказание 5 пъти по 20 минути да чакам преди всяка игра  в league of legends.. Къде е проблема еее,че не ми зарежда просто- в windows firewall ли или къде,или в булсатком(Надежда София квартал) ??? За 1 месец второ незареждане и забиване на 100%... Ебал съм и тъпия уиндолс...
« Последна редакция: Sep 10, 2018, 02:40 от koko95 »
Активен

Yasen6275

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 553
    • Профил
Много интересн човек си.  Купил си си Лада и питаш защо не върви като ферари и дали ако смениш 86 октаново гориво със 100 октаново ще тръгне като ферари, и дали ще можеш да се състезаваш в WRC.

Това горното е аналогия с която може и да осъзнаеш това което няколко човека се опитаха да ти кажат в прав текст а имемно:

Със слаб хардуер няма как да играеш нормално.

Дори по-простички игри като LoL или WoT.

Както си забелязал от името на сайта, неволите ти с windows едва ли касаят някого тук.

Бъди така добър да насочиш недоволството си към индивида препоръчал/купил ти тази кошница.
Активен

koko95

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Много интересн човек си.  Купил си си Лада и питаш защо не върви като ферари и дали ако смениш 86 октаново гориво със 100 октаново ще тръгне като ферари, и дали ще можеш да се състезаваш в WRC.

Това горното е аналогия с която може и да осъзнаеш това което няколко човека се опитаха да ти кажат в прав текст а имемно:

Със слаб хардуер няма как да играеш нормално.

Дори по-простички игри като LoL или WoT.

Както си забелязал от името на сайта, неволите ти с windows едва ли касаят някого тук.

Бъди така добър да насочиш недоволството си към индивида препоръчал/купил ти тази кошница.

Точния пример е: купил съм си лада примерно от от тия по-новите VAZ KALINA NFR 1.6 136 коня и оп изведнъж спира да върви както е вървяла като съм си я купил чисто нова(загуба на мощност)... Същата работа сеедно да ти пробутват 92 гориво за 100 октана гориво и да се чудиш защо върви по-малко.Е сега разбира ли,че благодарения на всичките ъпдейти и аз имам загуба на мощност ... ДОРИ И В ИНТЕРНЕТ ИМА КАК ПРИ ЛИНУКСА КОМПЮТРИТЕ ИЗКАРВАТ ПОВЕЧЕ ТОЧКИ НА ПРОГРАМИТЕ ЗА ТЕСТВАНЕ НА СКОРОСТТА НА КОМПЮТРИТЕ КАТО 3DMARK 06. Не казвам,че уиндолса ми върви супер зле, горе-долу си върви гладко,ама ми се иска още по-гладко да върви.
« Последна редакция: Sep 10, 2018, 19:13 от koko95 »
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Може да не му стига памет и затова да лагва. Следващият път кати ти лагне хвърли един поглед на лампичката на диска.

Ако искаш много лек дестоп тотова е всеки езин линукс с XFCE.
обаче няма native игри за  линукс. За емулатори забрави. Не работят.
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
като си си купил Лада - се обади на производителя и се оплачи (освен ако не си я откраднал)
А на 3DMARK 06 не можеш да си играеш игрички - теста е писан нативно за Линукс - игрите не са.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

koko95

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Последно да слагам линукс ? Как стои въпроса с драйвърите ? Файловете в локал диск д ще ми се запазят ли ?
« Последна редакция: Sep 10, 2018, 20:00 от koko95 »
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Няма да се запазят. Файловата система в друга. И играта ти няма да върви.

Аз едно време много играх под линукс, но само игри които имаха верси за линукс. И вървяха много хубаво...serious sam 2, CoD..

Сега изобщо не знам от големите игри кои имат версии за линукс.
 От стратегическите и млатеното total annihilation spring е линукс игра и то много голяма.... Но нещо едно време все не успявах да я пусна..... Лобита мобита такъв енжин онакъв енжин... Това да даунлоудеш онова да сложиш.... Много объркан сайт.
« Последна редакция: Sep 10, 2018, 20:23 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

Stancho_25

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 234
    • Профил
Последно да слагам линукс ?
По добре не.
Как стои въпроса с драйвърите ?
Възможно е да имаш проблеми с видеото и безжичния нет. Това може да доведе до неработеща система. Оправия няма в такъв случай.
Файловете в локал диск д ще ми се запазят ли ?
Шанса да ги загубиш е голям. Така че задължително копие на външен хард.
Активен