Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу

Автор Тема: Как да започна с програмирането?  (Прочетена 73887 пъти)

XpucToBa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 18
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #60 -: Sep 17, 2012, 14:15 »
А аз смятам, че като те хване пубертета след 1 година и ще забравиш какво е Java и C++ и само мъже ще са ти в главата :D :D :D.

Мене още миналата година ме хвана ама като седна на компютъра и забравям за света...
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #61 -: Sep 17, 2012, 14:16 »
А аз смятам, че като те хване пубертета след 1 година и ще забравиш какво е Java и C++ и само мъже ще са ти в главата :D :D :D.

Мене още миналата година ме хвана ама като седна на компютъра и забравям за света...

Значи нищо не те е хванало все още.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

XpucToBa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 18
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #62 -: Sep 17, 2012, 14:17 »
А аз смятам, че като те хване пубертета след 1 година и ще забравиш какво е Java и C++ и само мъже ще са ти в главата :D :D :D.

Мене още миналата година ме хвана ама като седна на компютъра и забравям за света...

Значи нищо не те е хванало все още.

Няма да споря .. ;д
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #63 -: Sep 17, 2012, 14:18 »
Няма да споря .. ;д

Под "пубертет" нямам предвид, че ти е дошъл цикъла.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

xkernell

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 46
  • Distribution: kubuntu 12.10, ubuntu 12.10
  • Window Manager: KDE, GNOME
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #64 -: Sep 17, 2012, 14:18 »
А аз смятам, че като те хване пубертета след 1 година и ще забравиш какво е Java и C++ и само мъже ще са ти в главата :D :D :D.
E, нищо де, то за една година доста може да се научи. :D
Активен

xkernell

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 46
  • Distribution: kubuntu 12.10, ubuntu 12.10
  • Window Manager: KDE, GNOME
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #65 -: Sep 17, 2012, 14:19 »
Няма да споря .. ;д

Под "пубертет" нямам предвид, че ти е дошъл цикъла.
Айде стига де, на къде отива тази тема :D
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #66 -: Sep 17, 2012, 14:25 »
А аз смятам, че като те хване пубертета след 1 година и ще забравиш какво е Java и C++ и само мъже ще са ти в главата :D :D :D.
Пълни глупости говориш (даже на моменти граничат с обиди). Или обясни къде ти е логиката, или се изивини на момичето, моля те!
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #67 -: Sep 17, 2012, 14:28 »
А аз смятам, че като те хване пубертета след 1 година и ще забравиш какво е Java и C++ и само мъже ще са ти в главата :D :D :D.
Пълни глупости говориш (даже на моменти граничат с обиди). Или обясни къде ти е логиката, или се изивини на момичето, моля те!

Логиката е там, че ще е разсеяна. Плюс това малко са момичетата, които притежават логическо мислене. Сега й е интересно - утре ще й е интересно новата колекция на Паоло Ботичели.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #68 -: Sep 17, 2012, 14:30 »
Логиката е там, че ще е разсеяна. Плюс това малко са момичетата, които притежават логическо мислене. Сега й е интересно - утре ще й е интересно новата колекция на Паоло Ботичели.
И предполагам изхождаш от собствен опит с твоите връстнички?...
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #69 -: Sep 17, 2012, 14:31 »
Логиката е там, че ще е разсеяна. Плюс това малко са момичетата, които притежават логическо мислене. Сега й е интересно - утре ще й е интересно новата колекция на Паоло Ботичели.
И предполагам изхождаш от собствен опит с твоите връстнички?...

Хайде изходи от твоя опит и връстнички и ми кажи колко програмистки познаваш?

Марче, за Бога, спориш с мен :D :D :D :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

XpucToBa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 18
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #70 -: Sep 17, 2012, 14:32 »
Хайде стига вече, и само да кажа, че никога до сега не ме е интересувала мода, дрехи, гримове и т.н въпреки, че съм момиче. Повече са ми интересни компютрите, а не огледалата ;)
Активен

xkernell

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 46
  • Distribution: kubuntu 12.10, ubuntu 12.10
  • Window Manager: KDE, GNOME
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #71 -: Sep 17, 2012, 14:34 »
Цитат
Логиката е там, че ще е разсеяна. Плюс това малко са момичетата, които притежават логическо мислене. Сега й е интересно - утре ще й е интересно новата колекция на Паоло Ботичели.
Не е така бе човек, тя ако иска да се занимава с това и ако не е съвсем малоумна (а по постовете съдя, че не е) ще успее да стане една доста добра програмистка.
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #72 -: Sep 17, 2012, 15:00 »
Христова, ти току-що премина един от тестовете за добър програмист! :) - способността да се абстрахираш от шумовете на околната среда е много важна! :)
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #73 -: Sep 17, 2012, 15:04 »
Хайде изходи от твоя опит и връстнички и ми кажи колко програмистки познаваш?
Доста! Включително такива, които са били състезателки в училище. И доста дами, използващи Линукс познавам, както често съм споменавала тук. И много съжалявам за всеки, чиято програмистка среда е била изпълнена само с мъже. Просто не сте имали късмет с мястото и с хората.

Плюс това малко са момичетата, които притежават логическо мислене. Сега й е интересно - утре ще й е интересно новата колекция на Паоло Ботичели.
Истината е, че малко са и момчетата (да не ти припомням думичката Prolog ;)).

И да, на мен ми е интересно и програмирането, и обувките на Паоло Ботичели (как ме нацели, само :D).  Всъщност аз дори не съм добър пример, повечето ми познати IT дами отделят доста повече време за поддръжка на гардероба и външния си вид. И не ти говоря за кухи лейки, дето са научили малко синтаксис, за да ги вземат на работа, където по цял ден да стоят пред фейсбука. Ти също имаш такива познати, доколкото си спомням.

Марче, за Бога, спориш с мен :D :D :D :D.
Именно понеже споря с теб, директно ти казвам, че говориш глупости. Ако бях във Варна лично щях да дойда и да се саморазправя с теб!  ;D
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Как да започна с програмирането?
« Отговор #74 -: Sep 17, 2012, 15:08 »
Именно понеже споря с теб, директно ти казвам, че говориш глупости. Ако бях във Варна лично щях да дойда и да се саморазправя с теб!  ;D

Хахахаха, колко ме изплаши само :D :D :D. (hug)
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
« назад напред »