Автор Тема: От Linux-а до Дрогата  (Прочетена 9296 пъти)

edmon

  • Гост
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #45 -: Nov 13, 2012, 01:09 »
Наркотиците са лоши. използват се по-същия начин като религията, за да държат хората в подчинение. Подчинение в малки и големи размери от зависимост до стах от зависимост!
Най-добре са тъпанарите които пушат марихуана стават още по-тъпи и не разбират зависимоста си, след което тръбят на всякъде, че не са зависими и тн. :))))

Толкова ако може и цигарките да откажа като алкохола щях да сам си много добре!!!!
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #46 -: Nov 13, 2012, 01:29 »
Иначе съвсем сериозно, наркотиците не са лоши, не са и добри. Те са просто някакви субстанции и влагането на някакви морални категории е доста малоумно. Аз примерно лично съм изтествал ужасно много такива при това с голям интерес. Има нещо много забавно в цялата работа. Хората обичат да поставят нещата в някакви морални категории. Честно казано единственото, което аз лично съм намирал за страшно е кокаина и това разбира се е субективно. Няколко пъти съм употребявал кокаин и това лично за мен има ужасно голям потенциал за злоупотреби.  Причината поради която никога повече няма да пипна кокаин е именно заради това. Другото, което малко силно се доближава са фасовете и за съжаление съм пристрастен към тях. Честно казано не мога да се сетя за нищо друго, което да създава сериозно изкривена реалност, която толкова да ми харесва, че да не искам да изляза от нея. Употребявал съм примерно екстази поне няколко десетки пъти, на мен по принцип ми действа по-различно от общоприетото, преживяванията ми са доста интровертни и доста лишени от някакво каквото и да било удоволствие. Екстазито няма поне за мен никаква потенциална опасност за пристрастяване. Халюциногените са ми още по-интровертни преживявания и съответно още по-далеч от всякаква перспектива към привикване. Не мога да разбера всичките наркомани, вижда ми се по-сложно да станеш наркоман, отколкото да не станеш такъв. Може би, ама само може би, наркоманите са хора, които няма с какво да се похвалят и са готови да заменят една скучна реалност с друга скучна такава. Знам ли.

П.П да не стане някакво объркване, не съм употребявал каквито и да било наркотици от бая време. Семеен живот и тем подобни неща. На жена ми понякога й липсват онези години, ехех :)
« Последна редакция: Nov 13, 2012, 01:34 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #47 -: Nov 13, 2012, 01:41 »
Какво наистина сме постигнали толкова за да се различаваме от тях. И има две неща - атомната бомба и синтетичните наркотици. Това маймуните го нямат. Не могат да разрушат целия свят. Каквото и да правят, не могат да сложат точка на биосферата, ние можем. Другото което е, не могат да си синтезират наркотици.
След като ги употребяваме обаче и бомбите и дрогата - ще стигнем обратно до маймунките - изходно положение. И пак че почнем еволюцията от начало - там може и маймунките да се окажат с преднина.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

bot

  • Гост
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #48 -: Nov 13, 2012, 01:43 »
Честно казано не мога да се сетя за нищо друго, което да създава сериозно изкривена реалност, която толкова да ми харесва, че да не искам да изляза от нея.
писането по форумите
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #49 -: Nov 13, 2012, 01:43 »
Там е въпроса - няма да стигнем. Досега да бяхме стигнали.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #50 -: Nov 13, 2012, 01:45 »
Честно казано не мога да се сетя за нищо друго, което да създава сериозно изкривена реалност, която толкова да ми харесва, че да не искам да изляза от нея.
писането по форумите

Правилно. Обаче оттам възниква въпроса защо е направен форума. И отговора е за да тролстваш в него :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #51 -: Nov 13, 2012, 09:04 »
gat3way, има теории според които не човека произлиза от маймуните, а маймуните от човека (затова го няма липсващото звено на Дарвин).  ;) Чувал ли си?
Идеята е, че маймуните са продукт на содомия, след което са се обособили в собствени видове.
Просто го давам като хипотеза.  ;)
Активен

Без правила няма игра

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #52 -: Nov 13, 2012, 09:21 »
Като изключим содомията е напълно вероятно. Някои хора вярват, че еволюцията неминуемо води до развитие на интелигентни видове, което е глупаво. Просто оцеляват и се развиват тези видове, които могат да се приспособяват. Затова насекомите са най-успешният в еволюционно отношение вид - има ги милиони години отпреди хората и нямат никакво намерение да измират. Та може маймуните в един момент да са били по-успешни от неандерталците примерно.

Иначе доколкото знам не е точно така, но пък е забавна теория.
« Последна редакция: Nov 13, 2012, 09:27 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

lunarvalley

  • Гост
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #53 -: Nov 13, 2012, 09:47 »
Цитат
gat3way, има теории според които не човека произлиза от маймуните, а маймуните от човека (затова го няма липсващото звено на Дарвин).  ;)
имаме еднакви пра-родители с тях, не произлизаме от тях

Цитат
Чувал ли си?
мне

Цитат
Идеята е, че маймуните са продукт на содомия, след което са се обособили в собствени видове.
ех, че веселооо! апропо, има легенди за кръстоска между човек и шимпанзе :)

Цитат
Просто го давам като хипотеза.
не е хипотеза, а празни бръщолевения

Цитат
Затова насекомите са най-успешният в еволюционно отношение вид - има ги милиони години отпреди хората и нямат никакво намерение да измират.
вика му се екологична ниша :)
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #54 -: Nov 13, 2012, 09:49 »
Е да то вярно едни шимпанзета ги научиха да програмират на виждан бъзик и да работят със система от няколко нива подпапки. А имаше едно друго дето чатеше.

Сега обаче почвам да стигам до едно заключение съвсем в стила на името на тая секция. Скакалците са се развили за всички много милиони години и са най-висшият вид на планетата. Ние не сме третият най-интелигентен вид, както си мислехме до сега, а четвъртият.

Пъкленият план на скакалците е да създадем атомната бомба и да се самоунищожим. Но те знаят, че с нас ще загинат делфините, шимпанзетата и най-важното белите мишки. Известно е, че ще оцелеят най-много 8% от нас, но над 80% от хлебарките и жигулките. Тия осем процента могат да ни прегризат гърлата и шестокракрачно.

Важно е да си идат белите мишки. Те са гризачи и вредители в галактически размер, както всички знаем.

През цялото време са направлявали историята ни тайно, бутайки ни към този момент. Известен е факта, как се е родило обезбуболечването. Станало е по време на изпитанията на проекта „Манхатън“. Буболечките тогава тайно са препрограмирали компютрите, защото са искали още от начало да имаме хиляди мегатонни бомби и да се треснем още с първата. Ама американосите са се усетили, че някой тайно бъзика програмата и са ги отстранили.

До ден днешен буболечките са най-коварният вид на планетата и най-голям враг на компютрите. Стараят се по всякакъв начин да ни объркат сметките, та да се гътнем малко по-рано от предвиденото, че вече хич не могат да траят делфините и особено морските свинчета.

Никак не е случайно и връзката с тайнствената, свръхнапреднала „извънземна“ нация, влизаща в таен контакт с учени и правителства по света, давайки им опасни технологии като микровълновите печки, крилати ракети, кухненски роботи, тостери и ютии, използвайки някаква странна смесица от хипноза и телепатия.

Известно е, че скакалците имат антени! Но най-разобличаващото доказателство е друго. Погледнете всички изображения на тези „извънземни“. На всичките са изобразени богомолки!!!

В Русия съм  :-[
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #55 -: Nov 13, 2012, 09:52 »
Нуждаят се от нас единствено защото  урана е много тежък метал и не могат да го изкопаят или носят сами, дори ако се съберат цялото семейство от целия свят. За туй е трябвало да симулират нашата еволюция. Ние да си мислим, че сме умни, а-а-а те задкулисно да ни направляват.
« Последна редакция: Nov 13, 2012, 09:58 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #56 -: Nov 13, 2012, 09:54 »
Нуждаят се от нас единствено защото  урана е много тежък метал и не могат да го изкопаят или носят сами, дори ако се съберат цялото семейство от целия свят. За туй е трябвало да симулират нашата еволюция. Ние да си мислим, че сме умни, аа те задкулисно да ни направляват.

Ставаш банален с глупостите, които пишеш.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

lunarvalley

  • Гост
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #57 -: Nov 13, 2012, 09:55 »
go_fire

прав беше:

Цитат
Я това значи, че аз съм си непрекъснато друсан, а не съм го знаел, благодаря  ;D

 [_]3
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #58 -: Nov 13, 2012, 09:56 »
А днес дори едно кафе не съм изпил. Представи си, ако си пина твърд алкохолец, какъв писател ще излезе от мен  >:D
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

lunarvalley

  • Гост
Re: От Linux-а до Дрогата
« Отговор #59 -: Nov 13, 2012, 10:05 »
ми ако на някой фест се засечем, ще те видим що за обаятелен разказвач ставаш след 200 грама
Активен