Автор Тема: backtolife ето ти инсталация на Слакуер за 5 6 минути  (Прочетена 11071 пъти)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Кое не разбирате от изречението: Покажете видео?
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

H0lyGanGs7eR

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 163
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
След инсталация на слакуеър изкарва само 1 конзолен ред, това какво е посано преди инсталацията въобще не го изкаарва на екрана  ;) ;) ;)
Активен

chen_dzen

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 623
  • Distribution: Debian 6.0 Squeeze
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
зависи от носителя и от процесора най вече.
« Последна редакция: May 13, 2010, 12:36 от chen_dzen »
Активен

Mitaka

  • Гост
Какви 5 минути, какви 5 лева, аз инсталирам за около 30 секунди сървърна дистрибуция като виртуална машина в Proxmox :)
Разбира се, без десктопи и подобни хави.
Активен

ROKO__

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Distribution: Calculate Linux Workstation amd64
  • Window Manager: GNOME 2.30
  • AMD Athlon64 4000+ Dual Core 2100 MHz 2MB L2 cache
    • Профил
Какви 5 минути, какви 5 лева, аз инсталирам за около 30 секунди сървърна дистрибуция като виртуална машина в Proxmox :)
Разбира се, без десктопи и подобни хави.

Кажи го на backtolife
Активен

Не е важно да си добър, важно е да си най добрия!!!

http://www.calculate-linux.ru/
http://www.agilialinux.ru/

Mitaka

  • Гост
Не е малък, да си пусне една виртуална машина и да тества.
Аз не карам никой да ми вярва, за да си играя да снимам клипчета и да ги качвам незнам-си-къде.
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Отново сте писали, а никой не е качил клипче...
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Ето клип с инсталация за около минута. Не знам дали се брои но все пак е възможно. За десктоп нямам представа а и машината ми е слаба но мисля, че без проблеми под 10 мин може да се падне. (само не разбрах защо идва спора кой го боли х.. за колко време се инсталира системата дали ще е 5 или 15 мин все тая)
http://nsp-at.net/test.avi
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
@borovaka - питаш, ще ти кажа: ROKO__ каза: Пълна инсталция на Slackware за 5 мин.
От тука тръгва спора. Сега ще видя клипчето.

PS: браво, браво - впечатляващо - само че товя линукс няма нищо
И все пак да кажа, че не ми се гледа как се инсталира DOS - 4-5 команди и после само черен фон с бели нукви - хахахаха
« Последна редакция: May 13, 2010, 16:25 от backtolife »
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Ми мене лично не ме интересува. Ама това си е ваш спор де. Все пак от много неща зависи и си мисля, че с подходящата машина е възможно да се направи една инсталация на Арч с gnome от предварително изтеглени пакети за целта. При мен обаче доста време ми отне на виртуалката докато направи рамдиска.
backtolife ако ти е по-силна машината пробвай при теб мисля, че за това време си е напълно възможно да го подкараш.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Смяташ ли, че ако вярвах, че може да се инсталира за 5 мин щях да пиша още в тази тема - хахахах :) :) :)
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
А то зависи какво се има предвид под инсталация. Само самото копиране на пакети ли имаш в предвид щото и така мога да го инсталирам без да пипам нищо по нофа е вярно, че в последствие трябва пак да се отдели време да се пипа конфа. Абе не знам както и да е, не ми и дреме на онази работа :)
Видя ли клипа? :)
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
PS: браво, браво - впечатляващо - само че товя линукс няма нищо
И все пак да кажа, че не ми се гледа как се инсталира DOS - 4-5 команди и после само черен фон с бели нукви - хахахаха
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
:) Еми за рутер толкова (пък и vyatta определено не е DOS :) ) аз за това те питах няколко пъти дали ще е десктоп. За десктоп наистина нямам представа но за около 10 мин ми се вижда възможно. Няма да споря ако искате с рочеца си правете експерименти.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

ROKO__

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Distribution: Calculate Linux Workstation amd64
  • Window Manager: GNOME 2.30
  • AMD Athlon64 4000+ Dual Core 2100 MHz 2MB L2 cache
    • Профил
Смяташ ли, че ако вярвах, че може да се инсталира за 5 мин щях да пиша още в тази тема - хахахах :) :) :)

Земи си АМД и ще разбереш че може :)
Активен

Не е важно да си добър, важно е да си най добрия!!!

http://www.calculate-linux.ru/
http://www.agilialinux.ru/

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
backtolife
Кошче
Rosen88 25 8537 Последна публикация Oct 05, 2013, 10:45
от gat3way