Автор Тема: Създаване на секции за проблеми на различни дистро  (Прочетена 1381 пъти)

cartman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 288
    • Профил
Не смятате ли,че е по-добре да се създадат секции за проблемите на различните дистрота-Мандрива,Сусе,Слак,Дебиан и т.н.,които биха били доста полезни за начинаещ да се запознае с евентуални проблеми за неговата настояща или бъдеща система?Така вместо човек да се рови из всички публикации за да намери решение на проблема си и/или да поства този проблем навсякъде където реши,че иска, ще може тихо и кротко да прегледа неговата секция.
P.S.Знам за търсачката и ми е помагала,но въпроса ми е принципен.



Активен

old:Mandriva 2007.0, kernel 2.6.17-5mdv, Qt: 3.3.6,KDE: 3.5.4
current:Mandriva 2008.0,kernel 2.6.22.9-desktop-1mdv, Qt:3.3.8,KDE:3.5.7, gcc: 4.2.2

steady

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 266
  • Distribution: Maemo / Ubuntu
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Някой беше казал:
Цитат
99% от проблемите са зад клавиатурата

Ти сам си направи извода.

Успех!
Активен

Tablet: Nokia N900; Maemo 5.
Server: HP; Intel Pentium 4 3.2GHz; 2GB DDR2; Ubuntu Server 9.10.
Laptop: Acer Aspire 5738ZG; Intel Core 2 Duo 2GHz; 3GB DDR3; Nvidia GeForce G105M; Ubuntu 10.10.
Desktop: ASRock ConRoeXFire-eSATA2; Intel Core 2 Duo 1.6GHz; 3GB DDR2; Nvidia GeForce G210; Ubuntu 10.10.

Lord Bad

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1667
  • Distribution: Fedora 13
  • Window Manager: GNOME
  • Jedi Knight
    • Профил
Рядко дистрибуциите имат някакви големи особености в тях. Всички ГНУ/Линукс системи по същество са на практика едни и същи. По тази причина не смятам че има нужда от отделни лекции за дистротата. Ако искаш форум специално за някоя дистрибуция - пиши в официалния и форум. Там вероятността да получиш специфична помощ и без друго ще е в пъти по-голяма...
Активен

Fuelled by Fedora 13 "Goddard"
====================================
Rock it!

  • Гост
Здравейте,благодаря за отговорите!Просто попитах и се радвам,че някой откликна.Ще погледна и официалните форуми,досега само тука търсех!Благодаря пак!
Активен