Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 42   Надолу

Автор Тема: Спецоперация и мир  (Прочетена 30444 пъти)

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3242
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #150 -: Jul 05, 2022, 17:42 »
Ами а де, комунетата откога ги чакаме да се извинят ама неее, по лесно им беше да му свалят самолета а и още си чакат мезетата (с които да поемат вината)
Те даже и на своите режат зелките, вместо да ги накарат просто да се извинят

Ей я тука една къдрава, от последната реколта, да я видим какви ще ги къдри пред вожда
https://mobile.frognews.bg/article/247515/
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3125
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #151 -: Jul 05, 2022, 19:18 »
Хахахахахаххаха, айде пак  [_]3, наистина ще пропиеш :)
"Това съобщиха за Фрог нюз дипломатически източници"

И аз мога да изпиша подобен (че даже и по-добър) пасквил и да се позова на дипломатически, секретни, мегасекретни и т.н. източници  ;D
Поне да бяха написали от коя страна са дипломатическите източници.
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3242
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #152 -: Jul 06, 2022, 08:13 »
https://www.youtube.com/watch?v=NbN8FxPWer4
танц със саби - макар че повече прилича на мерене на ония си работи (то си е и такова де, ама едните са по -таковани щото немат GDP ама тръгнали - барабар Петко с мъжете)

 [_]3 [_]3 [_]3
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6194
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #153 -: Jul 06, 2022, 20:19 »
Няколко държави около Китай са изявили желание да се присъединят към НАТО.

Колко е така, малко се съмнявам, защото същата работа се случваше с Русия. Беше заобиколена с държави, влезли в НАТО, в които американците установиха бази, за да се пазят от иначе отслабената и немощна ( както се мислеше тогава, когато започна този процес ) Русия. Сега Русия реши да се защити.

И следва въпроса, как ще реагира Китай, ако бъдат заобиколени по същия начин? Има ли нужда да гадаем?
Има ли нужда да питаме, кой тласка света към Трета световна война?
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #154 -: Jul 06, 2022, 23:16 »
Напротив, тогава се мислеше, че Русия е силна, но сега се видя, че всичко е кухо та дрънка.
Аз имам съмнения, че и ядрените оръжия са отишли за яхти, като при танковете и самолетите.
Китайците никой не може да ги нападне, щото всички са заключени у дома, даже има заварени врати на блокове.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1452
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #155 -: Jul 07, 2022, 08:24 »
@jet: ти да не живееш в бункер и да гледаш към света само от телевизионния/компютърен екран ?

А иначе е доста полезно човек да се съмнява, никой човек не е безгрешен  8)

И отново ще попитам, защо все гледате към другите и търсите/измисляте нещо лошо (ако въобще го има), излезте на улицата, в града или парка и се огледайте наоколо (това е Вашата реалност, не тази от телевизора или Интернет)  :o
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6194
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #156 -: Jul 07, 2022, 10:03 »
@jet не живее в бункер, но приема нещата прекалено лично. Иначе нямаше да напада директно червени, бембени, Путин, Русия,  нас тук или там, каквито не му харесват. Щеше да използва повече аргументи и да прикача по-малко етикети, кой и какво какви са.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1452
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #157 -: Jul 07, 2022, 10:30 »
@jet не живее в бункер, но приема нещата прекалено лично. Иначе нямаше да напада директно червени, бембени, Путин, Русия,  нас тук или там, каквито не му харесват. Щеше да използва повече аргументи и да прикача по-малко етикети, кой и какво какви са.

Предполагам че си прав за бункера (ако вземем "бункер" в буквален смисъл), но някой може да живее и в някакъв вид "бункер" който да се намира в самия него (бункер от предрасъдъци и дълбоко заровени симпатии и антипатии).
Както съм писал и преди (не е мое откритие) във всеки човек има два свята, единия външен (достъпен най-общо чрез сетивата) и друг "вътрешен" (който не се вижда) но може по-скоро да се почувства  8)
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3869
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #158 -: Jul 07, 2022, 12:10 »
   Много просто - реактивния е надъхан със западна пропаганда.
Това е.

Разсъждава емоционално,а не рационално ...
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6194
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #159 -: Jul 07, 2022, 12:50 »
Да, вижда се, че реагира емоционално. Обаче в същото време говори, че в България нямало бизнесмени. Изобщо не е бизнесменско да се поддаваш така леко на емоции
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #160 -: Jul 07, 2022, 15:23 »
Живеещите в бункера сте вие - в съветската зона на влияние. Бизнес имало - 50г. не може да направите 500 км магистрала, а потънаха милиарди, атомна централа не построихме, ама парите са взети. Няма нито една българска банка, още чакате автомобилен завод да ви направи някой. Дори бирата ви я правят чужденци, Всички големи вериги магазини са чужди, ядете вносни зеленчуци - земеделска държава. Най-големия бизнес е чалгата и дрогата. Просто не можете да се видите отстрани- трябва и вас да ви освободят, та да ви светне, че лаете към грешното дърво.
Играете си на НАТО и ЕС - всички знаят какви съюзници сте. Светът върви в съвсем друга посока. Още не сте схванали проблема, камо ли да го решавате.
Апропо вчера Виктор Вълков - Дон Корлеоне ("земеделеца) е гушнал букета, интересно кой е наследника.
Аргументи искали - никой не пита къде точно се менажират парите натрупани в държавния пенсионен фонд (няма ги, затова се дават пенсии от текущия бюджет), БГ е последна в ЕС по доходи, първа по смъртност и болести, последна по инфраструктура и номер едно по корупция, номер едно по темп на стопяване на населението - въпроси!
Това ако ви харесва - живи и здрави.
А, забравих има и положителни неща - център на руското разузнаване за Балканите.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3869
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #161 -: Jul 07, 2022, 16:40 »
Живеещите в бункера сте вие - в съветската зона на влияние. Бизнес имало - 50г. не може да направите 500 км магистрала, а потънаха милиарди, атомна централа не построихме, ама парите са взети. Няма нито една българска банка, още чакате автомобилен завод да ви направи някой. Дори бирата ви я правят чужденци, Всички големи вериги магазини са чужди, ядете вносни зеленчуци - земеделска държава. Най-големия бизнес е чалгата и дрогата. Просто не можете да се видите отстрани- трябва и вас да ви освободят, та да ви светне, че лаете към грешното дърво.
Играете си на НАТО и ЕС - всички знаят какви съюзници сте. Светът върви в съвсем друга посока. Още не сте схванали проблема, камо ли да го решавате.
Апропо вчера Виктор Вълков - Дон Корлеоне ("земеделеца) е гушнал букета, интересно кой е наследника.
Аргументи искали - никой не пита къде точно се менажират парите натрупани в държавния пенсионен фонд (няма ги, затова се дават пенсии от текущия бюджет), БГ е последна в ЕС по доходи, първа по смъртност и болести, последна по инфраструктура и номер едно по корупция, номер едно по темп на стопяване на населението - въпроси!
Това ако ви харесва - живи и здрави.
А, забравих има и положителни неща - център на руското разузнаване за Балканите.

   Нали се сещаш,че ако България е "в съветската зона на влияние" и
"център на руското разузнаване за Балканите",харвардските педерастчета
Кирчо и Кокорчо не само нямаше да са във властта; нямаше да са
в парламента  изобщо.

   А защо не написа за бруталната намеса на американски политици в
работата на независими институции,като например БНБ ?
Предишния посланик (преди ханъмата) демонстративно отиде в БНБ,за
да настоява за конфискуване (!) на парите от венецуелска банкова
сметка,заради подозрение в пране на пари !
   Ако аз бях шеф на БНБ,щях да заритам американския урод  >:D >:D >:D
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3125
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #162 -: Jul 07, 2022, 16:43 »
.. въпроси!
...

Аз имам един въпрос- Джет, всички негативи, които са изброени в поста ти, смяташ, че са заради руснаците ли?
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6194
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #163 -: Jul 07, 2022, 16:54 »
Отново емоционално реагираш, @jet. Кои сме тези ние, дето  не можем да направим една магистрала 50 години? Аз ли съм? Или някой останалите тук?
Ние ли спряхме Белене? Ние ли продадохме банките? Кой точно от нас тук направи или не направи всичко това, дето си го дал за пример? Предполагам много добре знаеш, кой направи или не направи тези неща. Ние тук ли съсипахме селското стопанство? Но говориш за нас, сякаш сме част от тях - взелите решенията. Аз не съм учавствал в решаването на нищо от това. Нито в прилагането. Съмнявам се някой от останалите тук да го е направил. Ти лично, колко магистрали опъна, колко банки имаш и колко атомни централи вдигна? Колко корена домати си посадил и отгледал?  Когато ми отговориш на тези въпроси, тогава ще приема критиката ти лично към мен. Както се опитваш да ми вмениш някакви чувства - като лична вина за всичко това, все едно аз съм го правил, а не продажните копеленца, които минаха през властта.

Та като говориш за нас, моля те, не ни слагай под общ знаменател с престъпниците, които бяха на власт последните тридесет и повече години. Ако нещо ние сме сбъркали, е че не окъпахме с кръвта им жълтите павета нито веднъж. Може би тогава нещо щеше да си дойде на мястото. Ти така и не ми отговори на въпроса, защо си там и защо избяга? Един-два пъти съм ти го заадавал. Да те обвинявам ли, че не си направил нещо от всичко това?


И да те светна, накъде върви света, ако не си го забелязал още или просто не си си вдигнал капаците от очите. Към разруха върви. Ще ти вземат всичко, @jet... И ще искат да си им благодарен. Няма да имаш къде да живееш. Просто няма да можеш да си го позволиш. Може  и да нямаш работа, защото всички бизнеси ще фалират. Само най-големите ще останат. И средства да се издържаш няма да имаш,  а ще си  на помощи от държавата. Като малките деца ще си безпомощен. Щото контролът върху живота ти няма да е в твоите ръце, а в техните. На всичко отгоре парите, дето ще ти ги дават, за да живуркаш с тях, нямаш да имаш свободата, за какво да ги харчиш. Или кога. Ще имат "срок на годност". Ако не ги похарчиш до три  или шест месеца, изгарят. Ако не ги похарчиш, където са ти казали, няма да можеш да ги похарчиш.

Ето натам върви света. А Канада е една от първите държави, където това ще се лучи.
« Последна редакция: Jul 07, 2022, 17:00 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3242
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #164 -: Jul 08, 2022, 08:44 »
Мадам, заучено положение в стил А вие защо биете негрите?

https://e-vestnik.bg/35995/a-kakvo-shte-kazhesh-za-sasht/

Ама като им резнаха кинтите и тогава се сетиха че можеше да си ги изнесат с куфарите ама явно са били тъпкани с нещо друго...
https://m.gazeta.ru/politics/2022/07/06/15086522.shtml
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 42   Нагоре
« назад напред »