Автор Тема: LAMP и XAMPP с обща осн. директория и две Mozili с обща хронология  (Прочетена 517 пъти)

aspirina97

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 80
  • Distribution: Ubuntu 9.04/Slackware 12.2
  • Window Manager: Gnome/Xfce
  • пингвинаджя
    • Профил
Здравейте.

Имам Windows и linux на компютъра и искам да инсталирам LAMP така, че като вляза под Windows и направя някви промени те да са валидни и под Linux. Смисал правя си нава ДБ и си я имам и под Linux и под WIN. Възможно ли е това. Същото искам да стане и с браузарите (Mozila). Кат влизам сайтове да си имам обща хронология и кат направя нов bookmark да си го виждам и под двете ОС.

p.s Благодаря предварително
Активен

Сънувах те - ти спа до мен, без гащи и без сутиен. Ръцете ми по теб пълзят, и все те хващат за гъза, но се събуждам изпотен, изпразнен сам и уморен...

tyuio

  • Гост
и е възможно и не е но и някак тъпо. Ако ползваш еднакви версии на файерфокс просто му кажи да си слага хронологията на уиндоуския дял кадето е същия за уина. това за ламп може и да стане по същия начин като укажеш виртуалния хост на апача да е в дяла на уина. ся как ще се оправиш с правата не знам но пробвай все пак. ако все пак има някакав проблем може да си сложиш онази джаджа дето уиндоуса вижда файловата система на линукса и да направиш нещата по обратен път. Кажи какво е станало ще ми е любопитно аз само ползвам обща хронология за скайпа до сега и работи.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Специалист по LAMP
Търсене
BanishMemory 0 2327 Последна публикация Jul 04, 2005, 13:24
от BanishMemory
LAMP на Р2@333/64/2.5+3ГБ
Настройка на програми
Yasen6275 5 3513 Последна публикация Oct 10, 2005, 13:30
от Yasen6275
Предложете lamp дистрибуция....
Идеи и мнения
unguzov 3 3145 Последна публикация Oct 11, 2006, 22:25
от empty
Xampp
Настройка на програми
pl3v3n 3 1745 Последна публикация Jun 30, 2007, 23:38
от amarth
Xampp проблем
Настройка на програми
shadow_m 3 2206 Последна публикация Nov 23, 2007, 21:10
от to6eto