Автор Тема: Izbori/мирбори  (Прочетена 245 пъти)

Acho

• Напреднали
  • Публикации: 4352
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #30 -: Днес в 08:21 »
Парите за магистралите трябва да се до-откраднат.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - SeaGate, 160 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Nik123

• Напреднали
  • Публикации: 1904
  • Distribution: Mageia
    • Профил
« Отговор #31 -: Днес в 08:32 »
Близо 70% не гласуваха. 233 и малко отгоре хиляди са за Боко, та не е както казва Джет, че народа си искал бай Ганьо- какъв народ са 25,37% от прибл. 30% въобще гласували? По-скоро народът не ще никой от тия. Тук се причислявам и аз - бях решил да пропусна тия избори, но в края на краищата си избрах там някаква партийка, която не съм чувал (оказа се, че има поне десетина такива неизвестни партийки, движения и т.н.).
Активен

"-Аз съм орех и приличам на мозък!" "-Аз съм карфиол и приличам на дърво!" "-А аз съм гъба и мразя тази игра.. "

Acho

• Напреднали
  • Публикации: 4352
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
« Отговор #32 -: Днес в 08:34 »
А какво е казал Бай Ганьо ? ВСИЧКИТЕ СА МАСКАРИ.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - SeaGate, 160 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.